Strona 443 z 10063
Pokaż wyniki od 4,421 do 4,430 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Miałam dziś tak zabiegany dzień, ż
    e nawet nie zdążyłam tu zajrzeć. Zaraz po wizycie jechałam do miasta do galerii w celu zakupienia spodni ciążowych na chłodniejsze dni. Przeszłam całą galerię i wyobraźcie sobie, żadnych działów z odzieżą ciążowa! Skandal wyszłam z niczym.. może polecacie jakieś sklepy?
    Ale do rzeczy u dzidziusia wszystko ok, ma 14 cm i pewnie Was nie zdziwię, ze u mnie w brzuszku mieszka sobie dziewczynka
    Ale super!! A w styczniu sie okaze ze sami chlopcy sie urodzili hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no ja tez z miesiaczki ustawiałam a mialam 25 marca, a lekarz mi powiedzial ze z okresu termin porodu to 2 styczen..
    Dziewczynki, ale oprócz daty ostatniej miesiączki bierze się pod uwagę długość cyklu. ja OM miałam 26 marca i dł cyklu 31-35 dni i mi wyliczyli na 2 stycznia, a z usg mi wychodzi na 30 grudnia za każdym razem. zresztą szczerze mówiąc nie znam nikogo kto by się w terminie wyznaczonym przez lekarza urodził, bez wywoływania porodu ani cesarki.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Dziewczynki, ale oprócz daty ostatniej
    miesiączki bierze się pod uwagę długość cyklu. ja OM miałam 26 marca i dł cyklu 31-35 dni i mi wyliczyli na 2 stycznia, a z usg mi wychodzi na 30 grudnia za każdym razem. zresztą szczerze mówiąc nie znam nikogo kto by się w terminie wyznaczonym przez lekarza urodził, bez wywoływania porodu ani cesarki.
    Ja mam taka aplikacje na tele gdzie obilczalo mi miesiaczki zawsze i opcje porodu tez tam mozna bylo zaznaczyc
    A Ty czemu juz nie spisz?

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja mam taka aplikacje na tele gdzie obilczalo mi miesiaczki zawsze i opcje porodu tez tam mozna bylo zaznaczyc
    A Ty czemu juz nie spisz?
    hehe ja codziennie rano wstaje śniadanko do pracy mężowi robię. on wychodzi do pracy to ja jem śniadanko i szperam w necie, potem zakupy póki upału nie ma i wracam do domku a wtedy to różnie bywa, albo się ogarnia domek, albo drzemkę się złapie... hehe a Ty Iza w pracy?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, ale oprócz daty ostatniej miesiączki bierze się pod uwagę długość cyklu. ja OM miałam 26 marca i dł cyklu 31-35 dni i mi wyliczyli na 2 stycznia, a z usg mi wychodzi na 30 grudnia za każdym razem. zresztą szczerze mówiąc nie znam nikogo kto by się w terminie wyznaczonym przez lekarza urodził, bez wywoływania porodu ani cesarki.
    wiem, ze termin porodu jest tylko wyznacznikiem orientacyjnym ja jade teraz zrobic badania bo w poniedzialek beda jeszcze wieksze kolejki a nie chce na ostatnia chwile tego zostawiac.. u nas w miescie nawet jak sie prywatne badania robi i tak trzeba czekac w kolejce z tymi co robia na nfz... uwazam to za bez sens, jeszcze przy ciezarnych to juz wogole
    milego dzionka Wam zycze

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Kolejna księżniczka dla mojego księcia
    Bardzo fajne i stosunkowo niedrogie jeansy mają w h&m, oni mają działy z odzieżą ciążową w każym sklepie i nawet spory wybór jest Ja kupiłam sobie u nich dwie pary długich jeansów i jedne krótkie i nosze je już prawie od miesiąca
    No właśnie byłam w Gdyni a tam w hm, ca, ani smyku działu ciążowe go brak tez myślałam że w każdym hm jest, a już w ogóle takim dużym. Cóż.. trzeba się wybrać do Gdańska

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Witam, W dobrym stanie z h&m mama spodnie można dorwać na allegro. Ostatnio kupiłam rybaczki jeans za 22 zł oraz rurki za 30 zł. Krótkie spodenki kupiłam na wyprzedaży.
    Ja dziś tez mam wizytę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No właśnie byłam w Gdyni a tam w hm, ca, ani smyku działu ciążowe go brak tez myślałam że w każdym hm jest, a już w ogóle takim dużym. Cóż.. trzeba się wybrać do Gdańska
    ja w h&m kupiłam ciążowe legginsy. spodnie jakoś mi się nie podobały, ale jak byłam w radomiu mama zaciągnęła mnie do ciucha, i tam z kolei kupiłam prawie nieużywane spodnie ciążowe za zawrotną cenę 10 zł :P , które bardzo mi odpowiadają i bardzo mi się w gdańsku przydały czasami warto się przejść po takim ciuchu. ja się tam zaopatruję w sukienki i tuniki ciążowe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    hehe ja codziennie rano wstaj
    e śniadanko do pracy mężowi robię. on wychodzi do pracy to ja jem śniadanko i szperam w necie, potem zakupy póki upału nie ma i wracam do domku a wtedy to różnie bywa, albo się ogarnia domek, albo drzemkę się złapie... hehe a Ty Iza w pracy?
    Tak ale tylko do 14 wiec szybciutko zleci

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    ja w h&m kupiłam ciążowe legginsy.
    spodnie jakoś mi się nie podobały, ale jak byłam w radomiu mama zaciągnęła mnie do ciucha, i tam z kolei kupiłam prawie nieużywane spodnie ciążowe za zawrotną cenę 10 zł :P , które bardzo mi odpowiadają i bardzo mi się w gdańsku przydały czasami warto się przejść po takim ciuchu. ja się tam zaopatruję w sukienki i tuniki ciążowe
    No pewnie czasem warto tam kupic )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów