Strona 437 z 10058
Pokaż wyniki od 4,361 do 4,370 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja też również wszystko przeczytałam :-) i całe szczęście bo widzę, że poruszacie tematy akurat o które chciałam zapytać. Również wyczytałam, że powinno się spać na lewym boku i nie bardzo mi to wychodzi bo ja to się kręcę w nocy jak kurczak z rozna zasypiam na jednym boku i obracam się co jakiś czas na bok, potem plecy i tak w kółko. Ogólnie ostatnio źle sypiam, w nocy nie mogę spać wierce się i chodzę ciągle siku a potem z rana nie mogę się podnieść z łóżka... I potrafię spać do 12:-( też miałam się pytać o tą poduszkę i widzę, że nie tylko ja rozważam kupno takiej podusi :-) Była wzmianka o mamach tarczycowych... Również ja do nich należę wizytę mam dopiero 25 więc tsh jeszcze nie robiłam ale czy Wam też tak mocno schodzi skróra z dłoni? Ja mam niedoczynność i biorę euthyrox aktualnie 75. Jeszcze mam pytanko co do zakupu wózka. Powiem szczerze jeszcze na nic nie patrzyłam ani w mieście ani w internecie i kompletnie nie mam pojęcia jaki powinien być wózek... i wiele innych rzeczy. To moja pierwsza ciaza i nie zaczęłam się jeszcze wgryzac w temat zakupów. Zapewne będę musiała liczyć na pomoc mamy i koleżanek. Narazie chce poczekać aby chociaż płeć znać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Z poduszka rogalem śpię juz od 2 tygodni. Zwykle lewy bok.
    Mislam na chwile poduszkę stricte do karmienia czyli taka mala literę C, nie używałam i szybko sprzedałam.
    Wózek będzie kupować bebetto torino, gondola i spacerówka. Fotelik mamy maxi cosi.
    Jaki ma być wózek ma pasować rodzicom, mieścić się w bagażniku, łatwo się składać, nie za ciężki. Potem i tak mały jegomość zweryfikuje czy rodzice dokonali dobrego wyboru ;-) poprzednio miałam x-lander po 3 mc sprzedałam bo syn nie chciał w ogóle jeździć w gondoli. W x-landerze nie miałam przekładanej spacerówki tzn montowana w obu kierunkach, wiec kupiłam bebetto nico i w końcu można było wyjść na spacer :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja też również wszystko przeczytałam :-) i całe szczęście bo widzę, że poruszacie tematy akurat o które chciałam zapytać. Również wyczytałam, że powinno się spać na lewym boku i nie bardzo mi to wychodzi bo ja to się kręcę w nocy jak kurczak z rozna zasypiam na jednym boku i obracam się co jakiś czas na bok, potem plecy i tak w kółko. Ogólnie ostatnio źle sypiam, w nocy nie mogę spać wierce się i chodzę ciągle siku a potem z rana nie mogę się podnieść z łóżka... I potrafię spać do 12:-( też miałam się pytać o tą poduszkę i widzę, że nie tylko ja rozważam kupno takiej podusi :-) Była wzmianka o mamach tarczycowych... Również ja do nich należę wizytę mam dopiero 25 więc tsh jeszcze nie robiłam ale czy Wam też tak mocno schodzi skróra z dłoni? Ja mam niedoczynność i biorę euthyrox aktualnie 75. Jeszcze mam pytanko co do zakupu wózka. Powiem szczerze jeszcze na nic nie patrzyłam ani w mieście ani w internecie i kompletnie nie mam pojęcia jaki powinien być wózek... i wiele innych rzeczy. To moja pierwsza ciaza i nie zaczęłam się jeszcze wgryzac w temat zakupów. Zapewne będę musiała liczyć na pomoc mamy i koleżanek. Narazie chce poczekać aby chociaż płeć znać.
    Ja nie mam problemow z tarczyca takze sie nie wypowiem...co do spania to chyba ciezko tak sapc w jednej pozycjiale z tym rogalem moze dobrze bo siebwtulisz w niego I ograniczone masz obracanie sie ja w nocybnie spalam ale tak jak mowilam lezalam I calkiem wygodnie byli wozek tematbrzeka hehehe I chyba za duzy wybor ja juz wybralam I w grudniu kupimy ale zanim kupisz tobtrzeba przemyslec co tak naprawde oczekujesz ja szukalam takiego ktory latwo sie sklada bo bede korzystala z auta czesto I to mi chodzilo zeby go latwo rozlozyc I zlozyc kolka mi obojetne byly bo raczej nie bede korzystala z drogi lesnej czy dziurawdj hehhe na wage tez nie zwracalam uwagi bo po schodach go nie bede nosila.chcialam gondole bo nie lubie tych fotelikow nalozonych na stelaz dla mnie to sie wydaje nie wygodna pozycja bo w gondoli bejko sie rozciagnie jak mu wygodnie a w tym siodelku takie ukulone takie jest moje zdanie ale tak jak mowie kazdy kupuje wedlug siebie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio miałam tsh 1.13.
    W sumie nie mam kontaktu z endokrynologiem, bo mi powiedziała ze jak będę mieć w granicach 1 to nie muszę się z nią więcej widywać. Teraz zastanawiam się czy trafiłam do dobrego endo...

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Veronika tez mi się wydaje ze w gondoli wygodniej. A to nosidełko tylko od czasu do czasu w sytuacjach turystycznych

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Veronika tez mi się wydaje ze w gondoli wygodniej. A to nosidełko tylko od czasu do czasu w sytuacjach turystycznych
    Zgadza sie gondola wygodniejsza mojega brat corka na brzuszku w wozku musiala lezec inaczej nie hehe w nosidelku meki panskie byly tylko chwild I wrzask a w gondoli na brzuszku I caly dzien przelezala

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    No i już coś więcej wiem na temat wózków he he :-) wiem na pewno ze będę musiała go znosić że schodów więc chyba jakiś lżejszy :-) samochodu używam średnio więc jakiś tam poręczny w składaniu też powinien być :-) a że rodzimy zima to gondola chyba będzie praktyczna prawda? A wy szukalyscie wózkow w internecie czy siebieposklepach?
    Boję się, że naoogladam się jakiś super modeli w necie a potem rusze w miasto i będę rozczarowana a nie mieszkam w jakimś super dużym mieście. Pewnie koło wrzesnia-pazdziernika zacznie się szał zakupów :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No i już coś więcej wiem na temat wózków he he :-) wiem na pewno ze będę musiała go znosić że schodów więc chyba jakiś lżejszy :-) samochodu używam średnio więc jakiś tam poręczny w składaniu też powinien być :-) a że rodzimy zima to gondola chyba będzie praktyczna prawda? A wy szukalyscie wózkow w internecie czy siebieposklepach?
    Boję się, że naoogladam się jakiś super modeli w necie a potem rusze w miasto i będę rozczarowana a nie mieszkam w jakimś super dużym mieście. Pewnie koło wrzesnia-pazdziernika zacznie się szał zakupów :-)
    Ja szukalam w internecie bo niestety w Chicago najpopularniejsze sa stelaze z nakladanym nosidelkiem I w sklepach sa tylko takie wiec bylam zmuszona ale zarejestrowalam sie na stronie producenta I dostalam zaproszenie na ptezentacje ich produktow we wrzesniu takze skorzystamy napewno I na zywo zobacze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    oj dziewczynki ja po tym pilatesie i powiem wam ze fajnie troszke sie rozruszac nie jest zle narazie jestem juz wlozeczku i zaraz lulkam dzis sama bo chlop jak zawsze w srode ma wychodne na pilke wrroci kolo23 nie zabraniam bo co zakazane to lepiej smakuje hehehemilego czwartku i juz prawie weekend mamy kolejny

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Heej ja juz sie obudzilam zaraz zjemy sniadanko i bedziemy sie szykowac do lekarza ukochany ma wolne specjalnie wiec wyskoczyny nad morze pozniej albo jeziorko co do gondoli i koszy to rowniez poszukam czegos na allegro

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów