Strona 433 z 10058
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,330 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Mam termin na 27.01 i jeszcze płci nie znam. Poprostu nie można było jeszcze stwierdzić na 100 procent. Teraz do lekarza idę w piątek może będzie dobrze leżał :-D
    A gdzie rodzic ja zamierzam w prywatnej klinice tak jak poprzednio. Zero stresu, dobre warunki, położne bardzo miłe i na każde zawołanie :-) 2 dni i do domu.
    A w jakiej prywatnej klinice rodziłaś ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A w jakiej prywatnej klinice rodziłaś ?
    Białystok poliklinika u arciszewskich.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja to się tej soboty boję, bo mamy weselę no i tak się zastanawiamy czy jechać przez ten upał
    Nie powinno być tak źle. W samochodzie pewnie klima, a na sali weselnej zapewne też chociaż nie powiem, mnie też przeraza to 40 stopni..

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jeszcze tylko jeden dzień do naszej wizyty 6 tego w końcu się doczekamy i może dowiemy jaka płeć!

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jeszcze tylko jeden dzień do naszej wizyty 6 tego w końcu się doczekamy i może dowiemy jaka płeć!
    Hehe strasznie się cieszkę, że wizyta już jutro Ja płeć już znam, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty, bo same niebieściutkie rzeczy oglądam i kupuje Ale trzymam kciuki żebyś Ty sie jutro dowiedziała czy księcia czy ksieżniczkę nosisz pod serduszkiem A co do soboty i wesela to też mam nadzieję, że nie będzie tragedii ale jednak jakieś tam obawy mam...

Dziewczynki a co myślicie o koszu mojżesza ? Bo ja się poważnie zastanawiam nad jego kupnem, mieszkamy w domku piętrowym i oprócz łóżeczka w pokoiku maluszka chciałabym mieć jeszcze jakieś w sypialnii no i super by było gdyby dało się je przemieszczać np do salonu. No i wydaje mi się, że kosz mojżesza by się do tego nadawał. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam przyszłe mamusie :-) od dłuższego czasu Was czytam aż w końcu też postanowiłam się zarejestrować :-) To moja pierwsza ciaza a termin porodu mam na 23 stycznia. Ostatnio jak byłam u ginekologa 30.07 to już zaczęła podglądać płeć i powiedziała, że zanosi się na synka jednak nie jest do końca pewna i potwierdzi za 3 tyg. Kazała tylko mężowi powiedzieć :-) Staram się nie nastawiac żeby potem się nie rozczarować chociaż osobiście pragnę by było zdrowe a czy pierwsza córka czy synek to myślę że mniej ważne :-) mężowi bardziej zależy na synu i może mu się uda :-) Dodam jeszcze,że jestem w 15 tygodniu i niecierpliwie czekam na brzuszek ciążowy bo jak na razie mam swój stary tłuszczyk bo niestety nigdy płaskiego nie miałam a ponoć u kobiet puszystszych później widać ciążę niestety :-(
    To się rozpisałam:-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    na którą masz? ja na 10:15

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam przyszłe mamusie :-) od dłuższego czasu Was czytam aż w końcu też postanowiłam się zarejestrować :-) To moja pierwsza ciaza a termin porodu mam na 23 stycznia. Ostatnio jak byłam u ginekologa 30.07 to już zaczęła podglądać płeć i powiedziała, że zanosi się na synka jednak nie jest do końca pewna i potwierdzi za 3 tyg. Kazała tylko mężowi powiedzieć :-) Staram się nie nastawiac żeby potem się nie rozczarować chociaż osobiście pragnę by było zdrowe a czy pierwsza córka czy synek to myślę że mniej ważne :-) mężowi bardziej zależy na synu i może mu się uda :-) Dodam jeszcze,że jestem w 15 tygodniu i niecierpliwie czekam na brzuszek ciążowy bo jak na razie mam swój stary tłuszczyk bo niestety nigdy płaskiego nie miałam a ponoć u kobiet puszystszych później widać ciążę niestety :-(
    To się rozpisałam:-)
    cześć Kochana doczekasz sie brzusia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Hehe strasznie się cieszkę, że wizyta już jutro Ja płeć już znam, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty, bo same niebieściutkie rzeczy oglądam i kupuje Ale trzymam kciuki żebyś Ty sie jutro dowiedziała czy księcia czy ksieżniczkę nosisz pod serduszkiem A co do soboty i wesela to też mam nadzieję, że nie będzie tragedii ale jednak jakieś tam obawy mam...

Dziewczynki a co myślicie o koszu mojżesza ? Bo ja się poważnie zastanawiam nad jego kupnem, mieszkamy w domku piętrowym i oprócz łóżeczka w pokoiku maluszka chciałabym mieć jeszcze jakieś w sypialnii no i super by było gdyby dało się je przemieszczać np do salonu. No i wydaje mi się, że kosz mojżesza by się do tego nadawał. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
    nie doradze Ci za bardzo Kochana bo to mój pierwszy dzidzius i nigdy tego kosza nie miałam ale tak oglądając sobie to nawet fajna sprawa sama nad tym pomysle

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    na którą masz? ja na 10:15
    Na 12 miał być ze mną mąż, ale niestety nie dostanie wolnego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów