Strona 432 z 10044
Pokaż wyniki od 4,311 do 4,320 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej ja w pracy zaraz zabieram sie za sniadanie, jutro wolne cale szczescie zostal tylko piatek i weekend )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jutro z mamuśką
    umówiłyśmy się na zakupki powiem Wam, że aż się boję wchodzić na sklepy, żeby nie oszaleć i nie wyjść załadowana siatkami ciuszków hehhee powiem mamuśce, żeby mnie pilnowała dobrze
    Szalej ile wlezie

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jutro z mamuśką umówiłyśmy się na zakupki powiem Wam, że aż się boję wchodzić na sklepy, żeby nie oszaleć i nie wyjść załadowana siatkami ciuszków hehhee powiem mamuśce, żeby mnie pilnowała dobrze
    My z mężem mamy takie postanowienie, że na razie kupujemy to co nam się tak bardzo ale to bardzo podoba Efekt tego jest taki, że pół sporej szafki jest zapełnone ślicznymi małymi ubrankami hhi Doszliśmy do wniosku, że skoro daje nam to tak wiele radości to czemu mamy sobie ją odbierać Tak więc miłych zakupów I jak Ci się coś bardzo podoba to się na siłę nie ograniczaj

Ja się dzisiaj coś kiepsko czuje, wymiotowałam, głowa mnie boli i ogólnie jakaś taka słaba jestem To chyba przez te upały...

WITAJCIE, GDZIE ZAMIERZACIE RODZIĆ ? termin mam na 4 stycznia 2016

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    My z
    mężem mamy takie postanowienie, że na razie kupujemy to co nam się tak bardzo ale to bardzo podoba Efekt tego jest taki, że pół sporej szafki jest zapełnone ślicznymi małymi ubrankami hhi Doszliśmy do wniosku, że skoro daje nam to tak wiele radości to czemu mamy sobie ją odbierać Tak więc miłych zakupów I jak Ci się coś bardzo podoba to się na siłę nie ograniczaj

Ja się dzisiaj coś kiepsko czuje, wymiotowałam, głowa mnie boli i ogólnie jakaś taka słaba jestem To chyba przez te upały...
    I takie podejscie ma byc!) oj poloz sie i odpoczywaj. Upaly straszne ja w pracy mam klime ale jak wyjde na zewnatrz to masakra

Junior Member
    karolcia26

O mnie
    26 styczen 2016
    Witam styczniowe mamy. Dołączyłam się do was bo też w styczniu zotane mamą , dokładnie 26 styczeń. Chciałabym spytać czy znacie już płeć...? Jestem obecnie w 16 tygodniu i na ostatniej wizycie u gin. (5 dni temu) spytałam czy można okeślic już płeć maluszka , a pani ginekolog spojrzała na mnie jak na wariatkę i powiedziała , że u takiego maleństwa to jeszcze nie widać. Dopiero za miesiąc . A wiem ,że niektóre kobietki poznały płeć już w 13 tygodniu . To jak to jest...???

Junior Member
    karolcia26

O mnie
    26 styczen 2016
    Hej , ja też ledwo żyje przez tą gorączke. . Poczekajmy do soboty , ma być około 40 stopni...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karolcia26 Zobacz posta
    Hej , ja też ledwo żyje przez tą gorączke. . Poczekajmy do soboty , ma być około 40 stopni...
    Ja to się tej soboty boję, bo mamy weselę no i tak się zastanawiamy czy jechać przez ten upał

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karolcia26 Zobacz posta
    Witam styczniowe mamy. Dołączyłam się do was bo też w styczniu zotane mamą , dokładnie 26 styczeń. Chciałabym spytać czy znacie już płeć...? Jestem obecnie w 16 tygodniu i na ostatniej wizycie u gin. (5 dni temu) spytałam czy można okeślic już płeć maluszka , a pani ginekolog spojrzała na mnie jak na wariatkę i powiedziała , że u takiego maleństwa to jeszcze nie widać. Dopiero za miesiąc . A wiem ,że niektóre kobietki poznały płeć już w 13 tygodniu . To jak to jest...???
    Jak przejrzysz kilka stron wątku wcześniej to przeczytasz, że już sporo dziewczyn zna płeć Mi powiedziano w 12 tygodniu, że na 70% chłopczyk a w 15 potwierdzono

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Mam termin na 27.01 i jeszcze płci nie znam. Poprostu nie można było jeszcze stwierdzić na 100 procent. Teraz do lekarza idę w piątek może będzie dobrze leżał :-D
    A gdzie rodzic ja zamierzam w prywatnej klinice tak jak poprzednio. Zero stresu, dobre warunki, położne bardzo miłe i na każde zawołanie :-) 2 dni i do domu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów