Strona 431 z 10063
Pokaż wyniki od 4,301 do 4,310 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ale ma małe kółeczka najlepiej właśnie pooglądać na żywo
    dla mnie juz nie ma znaczenia czy male czy duze, wazne zeby mialy amortyzatory

dumam czy wogle samej spacerówki nie kupic.. przez zime to i tak spacery nie beda az takie dlugie i codzienne.. mozna w sumie w foteliku wpietym do stelaza, a 3 miesieczne bobo to i w spacerówce na plasko czy pod miminalnym uchyleniem mozna przewiezc.. a same spacerówki jednak zgrabniejsze.. ale co tu dumac, trzeba pewnie kraków odwiedzic i po sklepach pochodzic.. bo u mnie w miescie to zaden wybór..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Powiem Ci, że masz silną wolę bo ja to jestem chora jak gdzieś jadę i widzę coś fajnego hehee
    Latwo nie jest hehe ale do jesieni nic nie kupuje a pozniej zaszaleje troche nie zaduzo

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Latwo nie jest hehe ale do jesieni nic nie kupuje a pozniej zaszaleje troche nie zaduzo
    a ja bym chciala syna, bo moglabym ciuszki meskie piekne kupic, a tak po 2 córkach to mam tone wszystkiego i chyba tylko wozek do kupienia zostanie...

Senior Member
    nayana

O mnie
    no i chuste osłaniajaca do karmienia, aby sie nie stresowac w miejscach publicznych

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    nayana na pewno z czasem znajdziemy te wózki, które będą spełniać Nasze oczekiwania

veronika postanowienie jest widzę a pamiętasz jak mówiłam, że nic nie kupię dopóki nie poznam płci dzidziusia, a nie mogłam się powstrzymać i nie wytrwałam w tym postawieniu hehe a teraz jak już wiem to w ogóle szał

Dziewczynki ja uciekam spać, mąż wrócił z pracy i za niedługo stwierdzi, że jestem uzależniona hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a ja bym chciala syna, bo moglabym ciuszki meskie piekne kupic, a tak po 2 córkach to mam tone wszystkiego i chyba tylko wozek do kupienia zostanie...
    No widzisz z jedneh strony dobrze ze sa bo mniejszy wydatek a z drugiej by sie chcialo cos nowego kupic ja kupie napewno ale czesc dostane,czesc bedzie po bratavdzieciach ale nowe przezmnie kupione tez beda tym bardziej ze u nas dla dzieci ciuszki nie sa drogie no chyba ze firmowe

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczynki, dluuugo mnie nie było ale wszystko nadrobilam po ślubie pojechaliśmy do rodziców do Niemczech i do dzis tu jestem, jutro na noc jedziemy do Łeby, no i jakos nie było czasu
    Odkąd nic nie pisałam to mały zaczął kopać, może mi sie to wydaje bo pierwsza ciąża ale dostałam bezbolesnego kopniaka pod pepkiem troche po prawej stronie, az miałam wrażenie że uslyszalam go od wewnatrz i od tego czasu sobie tak mnie kopie, wierci się w drugiej ciazy chyba latwiej bedzie rozszyfrowac wszystkie znaki
    Ogladalam tu w Niemczech wozki i za 200-300 euro super wozek mozna dostac, a u nas w PL w internecie fajne wozki zaczynaja sie od 2000 zl a ten co bym chciała to juz w ogole 3500... Ja mojego małego (najprawdopodobniej Oktawiana <3) zobacze dopiero 19.08 po miesiacu i 4 dniach, ostatnio go widywałam co 2tyg wiec bedzie diametralna różnica, a prenatalne mam 27.08 brzuszek już troche urósł ale nawet nie wiem ile przybrałam Narazie tylko 3 chłopców mamy na forum? :P
    Ostatnio edytowane przez Martynaa ; 04-08-15 o 22:01

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    edit1305

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Co prawda nie jestem mamą 2015, tylko kwietniówką 2007,styczniówką 2009 i 2014 ale mimo wszystko mam ogromną prośbę do wszystkich przyszłych mam.
    Piszę pracę magisterską z psychologii dotyczącą lęku porodowego i jego uwarunkowań, jeżeli któraś z Was miałaby chwilkę na wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, to byłabym baaaardzo wdzięczna.
    poniżej link do ankiety
    http://www.ankietka.pl/ankieta/18278...orodowego.html
    Hasło to: mama

Pozdrawiam
    Edyta

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    nayana na pewno z czasem znajdziemy te wózki, które będą spełniać Nasze oczekiwania

veronika postanowienie jest widzę a pamiętasz jak mówiłam, że nic nie kupię dopóki nie poznam płci dzidziusia, a nie mogłam się powstrzymać i nie wytrwałam w tym postawieniu hehe a teraz jak już wiem to w ogóle szał

Dziewczynki ja uciekam spać, mąż wrócił z pracy i za niedługo stwierdzi, że jestem uzależniona hehehe
    oj to jutro cos czuje ze cie mamusia nie powstrzyma hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Hejka dziewczynki, dluuugo mnie nie było ale wszystko nadrobilam po ślubie pojechaliśmy do rodziców do Niemczech i do dzis tu jestem, jutro na noc jedziemy do Łeby, no i jakos nie było czasu
    Odkąd nic nie pisałam to mały zaczął kopać, może mi sie to wydaje bo pierwsza ciąża ale dostałam bezbolesnego kopniaka pod pepkiem troche po prawej stronie, az miałam wrażenie że uslyszalam go od wewnatrz i od tego czasu sobie tak mnie kopie, wierci się w drugiej ciazy chyba latwiej bedzie rozszyfrowac wszystkie znaki
    Ogladalam tu w Niemczech wozki i za 200-300 euro super wozek mozna dostac, a u nas w PL w internecie fajne wozki zaczynaja sie od 2000 zl a ten co bym chciała to juz w ogole 3500... Ja mojego małego (najprawdopodobniej Oktawiana <3) zobacze dopiero 19.08 po miesiacu i 4 dniach, ostatnio go widywałam co 2tyg wiec bedzie diametralna różnica, a prenatalne mam 27.08 brzuszek już troche urósł ale nawet nie wiem ile przybrałam Narazie tylko 3 chłopców mamy na forum? :P
    fajnie ze juz ruchy czujesz ja nadal czekam narazie dziewczynek wiecej niz chlopcow miala byc tabelka ale jakos cicho to by sie wszystko kontrolowalooj napewno synus urosl po miesiacu i cie zaskoczy milego wypoczynku w Lebie
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 05-08-15 o 01:21

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów