Strona 425 z 10049
Pokaż wyniki od 4,241 do 4,250 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej ja dzis pol zywaniewyspana,bol
    glowy,niedobrze mi bylo,zawroty glowy jednym slowem masiakra..... pojechalam do poloznej dostalam zastrzyk przeciwbolowy na migrene I pojechalam do domu usnelam kolo 11 I obudzilam sie o 18 boziu jaka ulga ale taka padnieta troche zaraz sie wykapie I pojde spac jutro Wolne dziekuje za zainteresowanie
    Dziwnie bylo ze nic nie piszesz wiec tak sie zmartwilam ale dobrze ze z Toba wszytko ok juz wyspij sie i wypocznij a jutro vedziesz jak nowo narodzona

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Powiem Wam ze nawet sie wysypiam do tej mojej pracy chociaz i tak wolalabym pospac do 10-11 hihi ale konczyc o 14 tez jest cudownie wlasnie zjadlam sniadanko i pije biala herbatke

Junior Member Awatar miminka88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-14 zobacz kalendarz
    marg ja byłam na usg 4d (kosztowalo tyle samo co zwykle usg) mi sie bardzo podobalo, i widzialam calego pofaldowanego lekko czlowieka w sumie najslabiej bylo widac twarz ale to nie zmienia faktu ze wrazenie niesamowite

Domyślam się <3 dlatego zdecyduję się pójść i zobaczyć mojego malusia )

Mysia88Ja byłam na takim usg w 12 tygodniu i jestem bardzo zadowolona, mam nagrany film i zdjęcia, które są zupełnie inne niż z normalnego usg, według mnie dużo fajniejsze No i teraz w środę za tydzień wybieram się też na takie usg, tym razem połówkowe No i tak jak napisała marg też zapłaciłam za nie tyle samo co bym zapłaciła za zwykłe usg. A właściwie tak to miałam za jednym razem zwykłe, 3d i 4d Ja bardzo polecam

Ten filmik, to świetna pamiątka, nawet za parę lat dla dziecka Dzisiaj idę do ginekologa, na sprawdzenie wyników badań i zapytam w przychodni, czy tam mają 4d.
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! :* Buziaki i miłego dnia dla wszystkich stycznióweczek!

Mysia88 z tego co pamietam to mamy podobny termin rodzenia wiec teraz jestem w 18 tyg i 5 dniu ciązy

miminka88 koniecznie idz na 4 d, naprawde warto

aleksandra super pozytywne wiadomosci i gratuluje dziewczynki

ja poki co sie wysypiam nawet tylko najgorsze to wstawanie do lazienki... dzis 3 x... jak wstaje tylko ra to jestem przeszczesliwa!!

milego dnia!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Mysia88

aleksandra super pozytywne wiadomosci i gratuluje dziewczynki

ja poki co sie wysypiam nawet tylko najgorsze to wstawanie do lazienki... dzis 3 x... jak wstaje tylko ra to jestem przeszczesliwa!!

milego dnia!
    Dziękuję dziewczynki za wszystkie miłe słowa ja również trzymam za Was kciuki i żeby szybko Wam zleciało do wizyty
    Ja się właśnie zapisałam na połówkowe 4d na 27.08

Powiedzcie mi jak jest u Was z wagą? Jesteście na plusie czy może waga spada?
    Bo ja mam już bardzo duży brzuszek, a waga -1kg jak na razie. Zobaczymy jak dalej

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziękuję dziewczynki
    za wszystkie miłe słowa ja również trzymam za Was kciuki i żeby szybko Wam zleciało do wizyty
    Ja się właśnie zapisałam na połówkowe 4d na 27.08

Powiedzcie mi jak jest u Was z wagą? Jesteście na plusie czy może waga spada?
    Bo ja mam już bardzo duży brzuszek, a waga -1kg jak na razie. Zobaczymy jak dalej
    Ja 2 na plusie :-D

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja 2 na plusie :-D
    Ja 5 na plusie, zaczynam 19 tydzień, ktoś mnie pobije ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Ja 5 na plusie, zaczynam 19 tydzień, ktoś mnie pobije ?
    ja też 2 na plusie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Ja 5 na plusie, zaczynam 19 tydzie
    ń, ktoś mnie pobije ?
    Wygralas

Senior Member
    Mysia88

O mnie