Strona 424 z 10063
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jak dobrze, ze mogłyscie juz byc na usg... ja mam wizyte dopiero 12.08... pewnie zleci, ale nie moge sie juz doczekac pewnie plec mi sie potwierdzi, choc po cichu caly czas licze ze moze jednak sie zmieni i okaze ze to chlopczyk.. przeczucn jednak zadnych nie mam..
    ot i tak kolejny dzien zlecial.. jakas dzis zmeczona jestem i bez humoru.. pewnie skocze do wanny i lozeczka, moze jakas ksiazka..
    ale bedzie tu goraczkowo w styczniu hehehe.. ciekawe czy z porodówek tez bedziemy pisały hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Wróciłam właśnie od ginekologa i dzielę się nowinkami o
    d razu z Wami
    A więc wszystko jest w porządku, dzidzia pupeczką się wykręciła i miała w nosie lekarza i mamuśkę hehhee
    Miałam dopochwowo badanie szyjki macicy i też jest wszystko ok i właśnie wtedy doktor powiedział, że będzie dziewczynka łezka się w oku zakręciła automatycznie
    Ogólnie mega pozytywnie wyszłam nastawiona z gabinetu, bo najważniejsze że z moją księżniczką jest wszystko w porządku Teraz mam się zapisać na badanie 4D i czekać na kolejną wizytę, która będzie 31.08
    Ale jestem szczęśliwa
    Ale super ze wszystko okej!! Gratuluje Ci kochana !!!! )))

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    jak dobrze, ze mogłyscie juz byc na usg...
    ja mam wizyte dopiero 12.08... pewnie zleci, ale nie moge sie juz doczekac pewnie plec mi sie potwierdzi, choc po cichu caly czas licze ze moze jednak sie zmieni i okaze ze to chlopczyk.. przeczucn jednak zadnych nie mam..
    ot i tak kolejny dzien zlecial.. jakas dzis zmeczona jestem i bez humoru.. pewnie skocze do wanny i lozeczka, moze jakas ksiazka..
    ale bedzie tu goraczkowo w styczniu hehehe.. ciekawe czy z porodówek tez bedziemy pisały hahaha
    Obowiazkowo z porodowek hihi ;D

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    A my wrocilismy z przejazdzki rowerowej za duzi nie przejechalismy bo moze tylko z 4 km ale i tak super pochodzilismy po lesie nazbieralismy grzybow hihi ;d bedzie jutro pyszna jajeczniczka teraz myjkuu i spac bo jutro trzeba wstac do pracy.

Veronika a co Ty dzis taka cichutka?

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    na upały najlepszy jest wachlarz. Ja ze swoim się nie rozstaje. Dziś na plenerze miałam taki biały specjalnie na ślub kupiony i powiem szczerze że i fajnie na zdjęciach wychodzi i przede wszystkim chłodzi! Bez wachlarza to już bym kilka razy w ciąży zemdlała. Teraz można kupić niemal wszędzie i to za grosze
    rany Dziewczyny jestem wykończona! Zaczęliśmy zdjęcia ok 13 a skończylismy po 21... Mąż tylko mnie do domu przywiązł i pojechał do wawy bo jutro na rano do pracy a ja zostałam bo jutro na usg idę Dzidziusia podglądać he he ciekawe czy Lekarz potwierdzi że córcia będzie?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A my wrocilismy z przejazdzki rowerowej za duzi nie przejechalismy bo moze tylko z 4 km ale i tak super pochodzilismy po lesie nazbieralismy grzybow hihi ;d bedzie jutro pyszna jajeczniczka teraz myjkuu i spac bo jutro trzeba wstac do pracy.

Veronika a co Ty dzis taka cichutka?
    Hej ja dzis pol zywaniewyspana,bol glowy,niedobrze mi bylo,zawroty glowy jednym slowem masiakra..... pojechalam do poloznej dostalam zastrzyk przeciwbolowy na migrene I pojechalam do domu usnelam kolo 11 I obudzilam sie o 18 boziu jaka ulga ale taka padnieta troche zaraz sie wykapie I pojde spac jutro Wolne dziekuje za zainteresowanie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ola gratuluje coreczki bedziemy szalec z rozem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    PysiaRysia dluuugoo zdjecia trwaly ale warto czekamy na potwierdzenie kolejnej dziewczynki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ide spac do pozniej... milego wtorku jeszcze 3 dni i weekend wtorku juz nie liczymy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    na upały najlepszy jest wachlarz.
    Ja ze swoim się nie rozstaje. Dziś na plenerze miałam taki biały specjalnie na ślub kupiony i powiem szczerze że i fajnie na zdjęciach wychodzi i przede wszystkim chłodzi! Bez wachlarza to już bym kilka razy w ciąży zemdlała. Teraz można kupić niemal wszędzie i to za grosze
    rany Dziewczyny jestem wykończona! Zaczęliśmy zdjęcia ok 13 a skończylismy po 21... Mąż tylko mnie do domu przywiązł i pojechał do wawy bo jutro na rano do pracy a ja zostałam bo jutro na usg idę Dzidziusia podglądać he he ciekawe czy Lekarz potwierdzi że córcia będzie?
    Tez mam wachlarz kiedys ciocia przywiozla mi z Hiszpani lezal w szafce nieuzywany zeby sie nie poniszczyl ale teraz uzywam go bo tak lepiej jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów