Strona 414 z 10065
Pokaż wyniki od 4,131 do 4,140 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez martusia612 Zobacz posta
    Ja dzisiaj też miałam cięzka noc, o 4 się obudziłam z bólem głowy i nie
    mogłam zasnąć masakra jakaś.
    Sokowirówki nie kupiłam nie mogłam się zdecydować i wydawały mi się dosyć drogie dzisiaj obejrze na allegro i zamówie a polecacie jakąś ?
    Tez szukam jakiejs

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez martusia612 Zobacz posta
    Ja dzisiaj też miałam cięzka noc, o 4 się obudziłam z bólem głowy i nie mogłam zasnąć masakra jakaś.
    Sokowirówki nie kupiłam nie mogłam się zdecydować i wydawały mi się dosyć drogie dzisiaj obejrze na allegro i zamówie a polecacie jakąś ?
    Ja mam philipsa, o taka : http://www.megamedia.pl/sokowirowka-...gn=okazje.info
    Tylko biala jestem bardzo zadowolona, miesci cale owoce typu jablka ktore wrzucam z ogryzkami i jest ok.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc mamusie ja juz po wizycie no I niestety antybiotyk jeszcze na 5 dni przepisany bo zostala odrobinka zapalenia a musi byc czysciutko I do konca ciazy co 2 tygodnie badanie moczu musi byc.... malutka ma 10 cm jak zaczelismy badanie to spala wiec ja doktor obudzil lo matko jak sie wkurzyla zaczela fikac ,machac rekami, ziewac no po tatusiu jak go obudzisz to zly wszystko z nia w porzadku

Junior Member
    Flora88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    zostało mi kilka ostatnich tabletek kwasu foliowego, więc już dobiorę do końca. Nie zaszkodzi skoro to składnik innych suplementów.
    Wycieczka do Ameryki to byłoby coś ekstra, ale pomarzyć zawsze można z maleństwem to byle jaki wyjazd to będzie wyzwanie.

Jasne, że na tym forum najfajniej. zresztą może siła podświadomości zadziała skoro to forum styczniówki 2016 i faktycznie urodzę w styczniu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Teraz jade do pracy dzis wyplata wiec troche pracy mam ale juz weekend jutro ide do fryzjera, dzis wieczorem moze na paznkocie pojde sie zobaczy w sobote moj maz idzie z moim bratem na kawalerskie wiec z bratowa sobota I pewnie niedziela tez na plaze z dzieciakami pojdziemy jakos to bedzie u mnie upalu ciag dalszy wiec zaproszenie nadal aktualne bo oferuje prace I pogode

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czesc mamusie ja juz po wizycie no I niestety antybiotyk jeszcze na 5 dni przepisany bo zostala odrobinka zapalenia a musi byc czysciutko I do konca ciazy co 2 tygodnie badanie moczu musi byc.... malutka ma 10 cm, jak zaczelismy badanie to spala wiec ja doktor obudzil lo matko jak sie wkurzyla zaczela fikac ,machac rekami, ziewac no po tatusiu jak go obudzisz to zly wszystko z nia w porzadku
    Najważniejsze, że z malutką wszystko w porządku! na pewno uroczy widok
    A zapalenie zapewne przejdzie już całkowicie, skoro tylko troszeczkę zostało.

Teraz jade do pracy dzis wyplata wiec troche pracy mam ale juz weekend, jutro ide do fryzjera, dzis wieczorem moze na paznkocie pojde sie zobaczy w sobote moj maz idzie z moim bratem na kawalerskie wiec z bratowa sobota I pewnie niedziela tez na plaze z dzieciakami pojdziemy jakos to bedzie u mnie upalu ciag dalszy wiec zaproszenie nadal aktualne bo oferuje prace I pogode
    Podrzuć Nam kiedyś zdjęcie z Twoich widoczków na plaży chociaż przez monitor popodziwiamy hehhe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    hej ja w domku zjadłam obiad i teraz torche odpoczne bo jestem wykonczona..

Veronika super że z mała wszystko w porządku ja jeszcze tak długo musze czekac zeby moje cudo zobaczyc
    Olka ja tez bym chciała te widoczki zobaczyc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Najważniejsze, że z malutką wszystko w porządku! na pewno uroczy widok
    A zapalenie zapewne przejdzie już całkowicie, skoro tylko troszeczkę zostało.

Podrzuć Nam kiedyś zdjęcie z Twoich widoczków na plaży chociaż przez monitor popodziwiamy hehhe
    WRzuce widoczki wrzuce I te laski baleronki tez hahaha tutaj w kompleksy nie groza z malutka w porzadku ciaza tez bez zastrzezen tylko nera no ale walczymy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej ja w domku zjadłam obiad i teraz torche odpoczne bo jestem wykonczona..

Veronika super że z mała wszystko w porządku ja jeszcze tak długo musze czekac zeby moje cudo zobaczyc
    Olka ja tez bym chciała te widoczki zobaczyc
    Zobaczysz cudenko swoje I moje widoczki z plazy tezco na obiad bylo?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Zobaczysz cudenko swoje I moje widoczki z
    plazy tezco na obiad bylo?
    Dzis paluszki rybne z ziemiaczkami i mialam ochote na kapuste kiszona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów