Strona 412 z 10063
Pokaż wyniki od 4,111 do 4,120 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czas wstac z lozka, jade z dziecmi

do rodzicow na sniadanie, po drodze poczta zeby odebrac paczke ( zamawiam dzieciom rzeczy na zime teraz bo sa tansze niz w sezonie pozniej odwiedziny brata, aby corki pobawily sie z kuzynem, sklep z materialami na te poduchy i obiad na miescie... Gdzies w miedzy czasie farbowanie wlosow i sprzatanie a wieczorem jak sil zostanie to szycie.. Musze dzien jakos wypelnic. Czekam juz mega niecierpliwie na pierwsze kopniaki... Mam tylko nadzieje ze dzidzi nic nie jest pasowalo by miec usgw domu
    Tez bym chciala

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    ja mam koleżankę z którą spędzę cały weekend, tylko ona i ja, jesteśmy koleżankami od podwórka ja mam już dziecko, zajmie się nim dzielny tato, koleżanka jest w ciąży - rodzi w lutym 2016 jak Wy, drogie mamy, oprócz tego że wybieramy się na paznokcie, stopy też w planach hihi, to potem skoczymy sobie na duże lody popoludniu planujemy zajechać popatrzeć na wózki mąż koleżanki jest za wózkiem praktycznym, koleżanka ładnym, więc najprawdopodobniej kupimy taki wózeczek: http://www.mamaija.pl/mutsy-igo-urba...ky,m54315.html czy któraś z was już taki ma? lub ma w planach? a może planujecie kupić i ładny i praktyczny wózek i się podzielicie?

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Dzien Dobry Dziewczyny jestem juz w pracy zjadlam sniadanko i pije herbatke z cytryna. Ciesze sie ze to ostatni dzien starej zmiany. I ze caly weekend mam wolny jutro moze pojde na pazurki do mojej kolezanki (na hybrydy) no nie chce co chwile malowac mi sie paznokci :P

Veronika przyjemnej wizyty u lekarza!! Koniecznie pisz jak wrocisz i nie martw sie wszystko jest dobrze na pewno

Macie Kochane jakies plany na weekend?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    A my w weekend z mężem mamy zamiar nadrobić trochę zaległości w ogrodzie, po dwutygodniowym wyjeździe troszkę się tego nazbierało Będziemy myć taras, kosić trawę i obcinać przekwitnięte kwiatki W niedzielę popołudniu ma nas odwiedzić teściowa

Dzisiaj popołudniu mamy zamiar wybrać się na poszukiwanie sukienki na wesele kuzynki, które jest za tydzień Troszkę już sama pochodziłam i mam duży problem z kupieniem tej sukienki, bo większość jest odcinana w pasie a ja potrzebuję takiej pod biustem, bo brzuszek może jescze nie mocno ale jest już widoczny i w takich sukienkach odcinanych w pasie ani się dobrze nie czuje ani nie wyglądam. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj coś znaleźć, bo czas się kurczy.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A my w weekend z mężem mamy zamiar nadrobić trochę zaległości w ogrodzie, po dwutygodniowym wyjeździe troszkę się tego nazbierało Będziemy myć taras, kosić trawę i obcinać przekwitnięte kwiatki W niedzielę popołudniu ma nas odwiedzić teściowa

Dzisiaj popołudniu mamy zamiar wybrać się na poszukiwanie sukienki na wesele kuzynki, które jest za tydzień Troszkę już sama pochodziłam i mam duży problem z kupieniem tej sukienki, bo większość jest odcinana w pasie a ja potrzebuję takiej pod biustem, bo brzuszek może jescze nie mocno ale jest już widoczny i w takich sukienkach odcinanych w pasie ani się dobrze nie czuje ani nie wyglądam. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj coś znaleźć, bo czas się kurczy.
    Ja ostatnio sukienkę luźna na taką imprezę kupilam w reserved. Była luźna i jak później trafi się jakaś uroczystość to jeszcze się w nią wcisnę, chyba

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Pysia na długo w Trójmieście? Od niedzieli ma być ładniejsza pogoda

Ja foliku nie biorę odkąd zaczęłam brać witaminy dla ciężarnych. Tam w składzie taka sama ilość kwasu która brałam osobno.

"Ja z mezem", ja jeszcze jaram się tym zwrotem. Jeszcze trochę i będę się jarać " ja z rodzina", "moje dziecko" hehe i jeszcze ja MAMA !

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    PysiaRysia zazdroszcze Trojmiasta uwielbiam Sopot i starowke w Gdansku... W Sopocie jest fajna knajpa Przystan przy plazy. Maja rewelacyjbe ryby !! pozdrawiam, slobecznej pogodo Wam zycze, bo usmiechy na pewno goszcza na Waszych twarzach
    no niestety z pogoda nie trafiliśmy zupełnie. jeszcze do środy to w miarę było, ale teraz to po prostu tragedia. leje i wiatr. aż się z domu wychodzić nie chce. oczywiście ma się poprawić od soboty, ale niestety w sobotę wracamy także nie nacieszymy się tym naszym polskim morzem. ale trudno. najważniejsze, że jesteśmy tu razem

Pysia a duze wesele mieliscie? Na ile osob ?
    miało być na 120, ale kilka osób jak to zwykle bywa nie przyszło. trochę to przykre, bo niby dorośli ludzie i rozumieją, że za nich płacimy, termin potwierdzenia przybycia był podany na zaproszeniu, potwierdzili, że przyjdą, a na 2-3 dni przed weselem dzwonią, że jednak nie przyjdą. i nic z tym już nie zrobisz. pieniędzy nie odzyskasz, bo już zapłacone, kogoś innego tez już nie doprosisz bo nie wypada... eh... już bym wolała, żeby nie dzwonili tylko po prostu nie przyszli a nie nerwy psuli tuż przed weselem.

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta

znajdziesz coś na pewno. tylko się musisz dobrze rozejrzeć.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Pysia na długo w Trójmieście? Od niedzieli ma być ładniejsza pogoda

Ja foliku nie biorę odkąd zaczęłam brać witaminy dla ciężarnych. Tam w składzie taka sama ilość kwasu która brałam osobno.

"Ja z mezem", ja jeszcze jaram się tym zwrotem. Jeszcze trochę i będę się jarać " ja z rodzina", "moje dziecko" hehe i jeszcze ja MAMA !
    prawda? coś wspaniałego uzywać takich określeń w stosunku do siebie

niestety mąż (hihi ) ma urlop do poniedziałku a w pon jeszcze sesje poślubną mamy. musimy wrócić w sobotę do wawy a potem do radomia najpóźniej w niedzielę. mam tylko nadzieję, że się zmieszczę w sukienkę jeszcze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dopiero 10 a gdzie tu 17

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Dopiero 10 a gdzie tu 17