Strona 411 z 10063
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    grudzien styczen nie wazne zostan z nami tutaj jest najfajniej
    najlepiej:d

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dzien Dobry Dziewczyny jestem juz w pracy zjadlam sniadanko i pije herbatke z cytryna. Ciesze sie ze to ostatni dzien starej zmiany. I ze caly weekend mam wolny jutro moze pojde na pazurki do mojej kolezanki (na hybrydy) no nie chce co chwile malowac mi sie paznokci :P

Veronika przyjemnej wizyty u lekarza!! Koniecznie pisz jak wrocisz i nie martw sie wszystko jest dobrze na pewno

Macie Kochane jakies plany na weekend?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Witam Was wszystkie. Dzis jakas dziwna noc, sny ciezkie i w brzuchu dalej cichutko musze zajac sie czyms dzisiaj zeby nie zwariowac... Na week planow brak. Maz w pracy, w niedziele do tesciow na obiad ( przyjezdza jakas rodzina) troche i szkoda bo przez wakacje kazdego pogodnego weekendu jezdzilismy na wycieczki,zwiedzac najblizsze, nieodkryte wczesniej okolice..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Witam Was wszystkie. Dzis jakas dziwna noc
    , sny ciezkie i w brzuchu dalej cichutko musze zajac sie czyms dzisiaj zeby nie zwariowac... Na week planow brak. Maz w pracy, w niedziele do tesciow na obiad ( przyjezdza jakas rodzina) troche i szkoda bo przez wakacje kazdego pogodnego weekendu jezdzilismy na wycieczki,zwiedzac najblizsze, nieodkryte wczesniej okolice..
    Ja tez jakos spac w nocy nie moglam...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Dziękuję wszystkim za życzenia!

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej hej Pysia ! Wszystkiego dobrego gdzie odpoczywacie?
    w Trójmieście jesteśmy. wczoraj na Hel popłynęliśmy. na okręcie było fajnie gorzej na miejscu. strasznie wiało, ale to na Helu normalne.

Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Jak tam nasze nowe mężatki?

Ja czuje się jak nowo narodzona. Mam jakies nadprzyrodzone sily. Martwi mnie tylko ze moje maluchy przestaly dawać o sobie znać. Nie czuje ich juz drugi dzień. Ale wiem ze i tak wcześnie je poczułam. Być może pozycje pozmienialy. Byleby za dlugo to nie trwalo.
    no właśnie, czy pozostałe "świeże mężatki" już się zameldowały?

co do ruchów to rozumiem Twoje obawy. przed weselem czułam takie szczypanie od środka albo po lewej albo po prawej stronie, a teraz dużo rzadziej takie "dokuczanie" jakby wymuszanie do zmiany pozycji. no chyba że się zdenerwuję albo przestraszę, to wtedy trochę częściej. wychodzi na to, że albo przed ślubem bardziej nerwowa byłam niż myślałam, albo Dzidziuś się trochę przesunął, o czym by świadczyło "dokuczanie" znacznie wyżej, ale takie czułam tylko 2-3 razy i wcale nie jestem taka do tego przekonana. wcześniej czułam "dokuczanie" kilka razy dziennie, a teraz zdarza się, że przez 2 dni nic nie poczuje... na szczęście wizyta się zbliża to sobie podejrzę swojego Dzidziusia.

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wiem czasem tak bywa siedzisz na wakaxjach a myslisz co w firmie I jeszcze telefony trzeba wykonac oj znam to znam
    my z mężem (Rany! jak cudownie go tak nazywać!) postanowiliśmy wyłączyć telefony. uprzedziliśmy tylko rodziców, żeby się nie martwili. efekt - żyjemy absolutnie bez czasu. nic nas nie ogranicza. tylko nas zasypali wiadomościami na fb, na które odpowiemy dopiero po powrocie. jeszcze nigdy w życiu nie czuliśmy takiej swobody w dorosłym, zelektronizowanym życiu. polecam, naprawdę można wypocząć.

Cytat Zamieszczone przez martusia612 Zobacz posta
    Hej dziewczyny,
    właśnie się zarejestrowałam na forum, am nadzieję że przyjmiecie mnie do grona szczęśliwych styczniówek z otwartymi rękami
    Widzę że większość z Was ma termin na początek stycznia ja dopiero na 24 stycznia, więc jestem w 15 tygodniu. Dzisiaj byłam u lekarza i dowiedziałam się że będzie chłopiec, serce aż jakoś mocniej zabiło :P pobiegłam szybko do sklepu i kupiłam pierwsze ubranka takie niebieściutkie
    witaj i gratuluję Synka. aż Ci zazdroszczę tych zakupów. my z mężem mieliśmy coś w podróży poślubnej kupić dla Dzidziusia, ale szczerze mówiąc to nawet nie ma co. dla takich malutkich dzieciaczków nic na razie nie znaleźliśmy. no oprócz pierwszego pluszaka. odbijemy sobie w warszawie albo radomiu.

Cytat Zamieszczone przez Flora88 Zobacz posta
    Hej. Jeden dzień a tyle stron do przeczytania
    Dziś byłam na wizycie. Wprawdzie nie było mojego prowadzącego lekarza, ale ten w zastępstwie mnie zbadał i wszytko ok. Na te moje bóle pleców mam brać no-spe 2x dziennie i smarować się maścią Voltaren (lekarz mówił, że bezpieczna dla dziecka) a jak bóle się nasilą czy w bardziej zaawansowanej ciąży (nie zrozumiałam, bo lekarz to obcokrajowiec i ma mocny akcent) mam się położyć do szpitala.
    USG niestety nie było, także dopiero 13 sierpnia zobaczę maluszka i mam nadzieję, że poznam płeć. No i męża che poznać z naszym maleństwem.

Dziewczyny, bierzecie jeszcze kwas foliowy? Mój lekarz kazał brać do końca 20 tyg. a ten co mnie dziś badał, że do końca 13 tyg. i żeby już nie brać...

P.S. To ja też się piszę na tę Amerykę
    ja brałam folik to dnia ślubu. tak mi się akurat opakowanie skończyło a następnego nie kupowałam już, gin nie powiedział do kiedy brać a ja zapomniałam zapytać, ale przeważnie się bierze do końca 12 tyg, chyba, że lekarz zaleci inaczej.

Cytat Zamieszczone przez Flora88 Zobacz posta
    Dziś mi położna potwierdziła, że jestem w 1 dniu 19 tygodnia. a już myślałam, że coś pokręciłam
    spokojnie, nic nie pokręciłaś. mój lekarz mi na którejś tam wizycie powiedział tak: jest pani w 14 tygodniu i 0 dniu, a więc zaczyna pani właśnie tydzień 15. najgorsze że czasami mówi dokładnie który tydzień i dzień a czasami tydzień ciąży i połapać się trudno.

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Na pewno dobrze, bo ja mam termin na 1 stycznia i też jutro zaczynam 19 tydzień
    A te pomyłki to pewnie dlatego, że można powiedzieć 1 dzień 19 tygodnia albo 18 tydzień i 0 dni
    dokładnie tak.

widzę że na forum zapanowała zbiorowa emigracja do Chicago... hehe... czy już nie ma na forum "prawdziwych, patriotycznych matek POLEK"? hehe

Dziewczynki życzę Wam wszystkim lepszego samopoczucia. niech już Wam przejdą te wszystkie dolegliwości, żebyście mogły się cieszyć z tego pięknego okresu oczekiwania na Wasze Maleństwa

Senior Member
    nayana

O mnie
    Czas wstac z lozka, jade z dziecmi do rodzicow na sniadanie, po drodze poczta zeby odebrac paczke ( zamawiam dzieciom rzeczy na zime teraz bo sa tansze niz w sezonie pozniej odwiedziny brata, aby corki pobawily sie z kuzynem, sklep z materialami na te poduchy i obiad na miescie... Gdzies w miedzy czasie farbowanie wlosow i sprzatanie a wieczorem jak sil zostanie to szycie.. Musze dzien jakos wypelnic. Czekam juz mega niecierpliwie na pierwsze kopniaki... Mam tylko nadzieje ze dzidzi nic nie jest pasowalo by miec usgw domu

Senior Member
    nayana

O mnie
    PysiaRysia zazdroszcze Trojmiasta uwielbiam Sopot i starowke w Gdansku... W Sopocie jest fajna knajpa Przystan przy plazy. Maja rewelacyjbe ryby !! pozdrawiam, slobecznej pogodo Wam zycze, bo usmiechy na pewno goszcza na Waszych twarzach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Ja zostaje w PL. Nigdzie sie nie wybieram

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Pysia a duze wesele mieliscie? Na ile osob ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    PysiaRysia zazdroszcze Trojmiasta uwielbiam
    Sopot i starowke w Gdansku... W Sopocie jest fajna knajpa Przystan przy plazy. Maja rewelacyjbe ryby !! pozdrawiam, slobecznej pogodo Wam zycze, bo usmiechy na pewno goszcza na Waszych twarzach
    Mam65 km okolo nad morze do trojmiasta

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów