Strona 409 z 10041
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,090 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    martusia612

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    ja buraka przepuszczam I cytryne tez albo pomarancze moj maz buraka do tego daje seler naciowy ble tego nie przelkne ja ogolnie do kazdego dodaje cytryne tak jakos mi pasuje ogolnie z buraka mi smakuje tylko nie pij codziennie bo poprostu cibsie znudzi I dluuugo nie bedziesz go chciala jacodziennie pije inny
    Więc jutro lecę po sokowirówkę i spróbuję
    codziennie to by się szybko znudził będę różne przyrządzać
    a z czego jeszcze robisz ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja wolę buraczki w wersji do obiadu niż jako sok, jakoś chyba nie przeszedł by mi przez gardło, a na razie korzystam z ogródka na wsi i robię kompociki, bo woda mi się kompletnie znudziła, a i tak się zmuszam do picia, żeby nerki dobrze pracowały, bo zawsze mało piłam.

Flora88
    Jeżeli chodzi o kwas foliowy to mój lekarz zawsze mówił, że jest ważny przed ciążą i w pierwszych 3 miesiącach, a później zamienić na witaminy dla kobiet w ciąży w których również folik występuje w składzie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Na pewno dobrze, bo ja mam termin na 1 stycznia i też jutro zaczynam 19 tydzień
    A te pomyłki to pewnie dlatego, że można powiedzieć 1 dzień 19 tygodnia albo 18 tydzień i 0 dni
    Przeszlam kalendarz na piechote i faktycznie wychodzi mi dzis. Dzien 19 tygodnia. Ten suwak ktory mam mnie zmylil. 19 tydzien fajniej brzmi ale teraz tymbardziej sie martwie o brak ruchow dziewczyny z poczatku stycznia, wy juz czujecie???

Senior Member
    nayana

O mnie
    A ja zadnych witamin nie biore, moj organizm wszystko odrzuca i od razu po polknieciu kilka minut i wymiotuje...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja zadnych witamin nie biore, moj organizm wszystko odrzuca i od razu po polknieciu kilka minut i wymiotuje...
    O widzisz, ja zażywam prenatal duo i jest ok tylko ciekawe czy to do końca ciąży, muszę podpytać lekarza w poniedziałek

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez martusia612 Zobacz posta
    Więc jutro lecę po sokowirówkę i spróbuję
    codziennie to by się szybko znudził będę różne przyrządzać
    a z czego jeszcze robisz ?
    Z marchewki ,jablka,arbuza,ogorka,ananasa pomaranczy ja owocowe soki +cytryna zimoma dodaje imbiru ale moj maz to szaleje on z jarzyn lubi z pietruszkin,selera pomidora on lubi zielone hahha no I mieszam te owoce rowniez soki sa zdrow jak sie przyzwyczaisz to beda one jak kawa odruchowo robione

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny!
    melduję się, że we wtorek dojechaliśmy cali i zdrowi i nawet udało się dojechać w 10 godzin, wiec luz!
    poki co pogoda do dupy...odpoczywam w domku i zajadam pyyyszne mamowe obiadki!
    musze Was nadrobic...może uda mi sie jutro! pozdrawiam!do usłyszenia!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Przeszlam kalendarz na piechote i faktycznie wychodzi mi dzis. Dzien 19 tygodnia. Ten suwak ktory mam mnie zmylil. 19 tydzien fajniej brzmi ale teraz tymbardziej sie martwie o brak ruchow dziewczyny z poczatku stycznia, wy juz czujecie???
    Ja jak leżę i położę rękę na brzuszku to czuje takie jakby stukanie, pukanie, przelewanie, pulsowanie, sama nie wiem jak to nazwać Ale to bardzo delikatne jest.

Senior Member
    nayana

O mnie
    A tu jeszcze 2 tyg do usg .... Oszalec idzie...

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    A tu jeszcze 2 tyg do usg .... Oszalec idzie...
    Ja co prawda dziś pierwszy dzień 16 tygodnia, ale też żadnych ruchów, stukow czy bulgatania nie czuje...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów