Strona 408 z 10050
Pokaż wyniki od 4,071 do 4,080 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Flora88 Zobacz posta
    Hej. Jeden dzień a tyle stron do przeczytania
    Dziś byłam na wizycie. Wprawdzie nie było mojego prowadzącego lekarza, ale ten w zastępstwie mnie zbadał i wszytko ok. Na te moje bóle pleców mam brać no-spe 2x dziennie i smarować się maścią Voltaren (lekarz mówił, że bezpieczna dla dziecka) a jak bóle się nasilą czy w bardziej zaawansowanej ciąży (nie zrozumiałam, bo lekarz to obcokrajowiec i ma mocny akcent) mam się położyć do szpitala.
    USG niestety nie było, także dopiero 13 sierpnia zobaczę maluszka i mam nadzieję, że poznam płeć. No i męża che poznać z naszym maleństwem.

Dziewczyny, bierzecie jeszcze kwas foliowy? Mój lekarz kazał brać do końca 20 tyg. a ten co mnie dziś badał, że do końca 13 tyg. i żeby już nie brać...

P.S. To ja też się piszę na tę Amerykę
    No to bedzie sie dzialo jak te wszystkie maluszki sie porodza hehe musze szukac wiekszego domu ja nie biore tylko witaminy dla ciezarnych

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziś mi położna potwierdziła, że jestem w 1 dniu 19 tygodnia. a już myślałam, że coś pokręciłam
    To sie okaze czy grudniowa ja bym wolala zeby byla malutka styczniowa

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Hej. Jeden dzień a tyle stron do przeczytania
    Dziś byłam na wizycie. Wprawdzie nie było mojego prowadzącego lekarza, ale ten w zastępstwie mnie zbadał i wszytko ok. Na te moje bóle pleców mam brać no-spe 2x dziennie i smarować się maścią Voltaren (lekarz mówił, że bezpieczna dla dziecka) a jak bóle się nasilą czy w bardziej zaawansowanej ciąży (nie zrozumiałam, bo lekarz to obcokrajowiec i ma mocny akcent) mam się położyć do szpitala.
    USG niestety nie było, także dopiero 13 sierpnia zobaczę maluszka i mam nadzieję, że poznam płeć. No i męża che poznać z naszym maleństwem.

Dziewczyny, bierzecie jeszcze kwas foliowy? Mój lekarz kazał brać do końca 20 tyg. a ten co mnie dziś badał, że do końca 13 tyg. i żeby już nie brać...

P.S. To ja też się piszę na tę Amerykę
    Moje ostatnie wyniki krwi nie były za dobre i mam cały czas brać kwas foliowy i do tego końską dawkę na recepte, bo aż 5 mg Podobno pomaga w przyswajaniu żelaza.

Ja też już nie mogę doczekać się usg, mam 6 sierpnia u lekarza prowadzącego a potem 12 sierpnia usg połówkowe 3D/4D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Moje ostatnie wyniki krwi nie były za dobre i mam cały czas brać kwas foliowy i do tego końską dawkę na recepte, bo aż 5 mg Podobno pomaga w przyswajaniu żelaza.

Ja też już nie mogę doczekać się usg, mam 6 sierpnia u lekarza prowadzącego a potem 12 sierpnia usg połówkowe 3D/4D
    Ja jutro ide zobacze co sie dzieje I z malutka I z nerkami ...

Junior Member
    martusia612

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja pije duzo sokow I codziennie z burakow tak ale dka mnie tylko z cytryna albo pomarnczem inaczej nie
    ale sama przyrządzasz te soki ? normalnie buraka przez sokowirówkę i pomarańcza czy tam inne dodatki?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Dziś mi położna potwierdziła, że jestem w 1 dniu 19 tygodnia. a już myślałam, że coś pokręciłam
    Na pewno dobrze, bo ja mam termin na 1 stycznia i też jutro zaczynam 19 tydzień
    A te pomyłki to pewnie dlatego, że można powiedzieć 1 dzień 19 tygodnia albo 18 tydzień i 0 dni

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja jutro ide zobacze co sie dzieje I z malutka I z nerkami ...
    Zazdroszczę Daj koniecznie znać jak po wizycie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez martusia612 Zobacz posta
    ale sama przyrządzasz te soki ? normalnie buraka przez sokowirówkę i pomarańcza czy tam inne dodatki?
    ja buraka przepuszczam I cytryne tez albo pomarancze moj maz buraka do tego daje seler naciowy ble tego nie przelkne ja ogolnie do kazdego dodaje cytryne tak jakos mi pasuje ogolnie z buraka mi smakuje tylko nie pij codziennie bo poprostu cibsie znudzi I dluuugo nie bedziesz go chciala jacodziennie pije inny

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Zazdroszczę Daj koniecznie znać jak po wizycie
    Dam znac napewno sama sie denerwuje o ten antybiotyk

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A kiedy mialas okres jesli mozna zapytac?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów