Strona 395 z 10050
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O powiem Ci bylam na tym pilatesie I bardzo
    fajna babeczka prowadzi cwiczenia takie spokojne ,na siedzaco relaksujace pozniej bedziemy miec cwiczenia oddechowe takze bede chodzic raczej ,o I powiedziala ze pokaze jak cwiczyc rozciaganie pochwy do porodubrrrrr juz sie boje
    Ej to niezle, szkoda ze u mnie czegos takiego nie ma tez bym pochodzila z checia ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, ja spie w nocy jak zabita, poki co... Ale dzis nastroj jakis nie taki... Naczyyalam sie ze w 18 tyg powinam juz wyraznie czuc ruchy a tu cisza. Doslownie nic... W zeszlym tyg jakies bulgotania, choc i tak pewnosci nie mam czy to nie jelita... To moja 3 ciaza i Faktycznie na tym etapie powinny chyba byc juz wyrazne.. I teraz mam schiza czy wszystko jest ok z dzidziusiem. Na usg bylo ciut wieksze niz na tamten tydzien wiec tymbardziej powinnam juz cos czuc

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczynki nie mogłam za Wami nadążyć, hehe... już drugi dzień czytałam po trochu zaległości, ale wreszcie się udało i Was dogoniłam
    no i wreszcie jestem już "żoną" hehe Dzidziusiowi wesele się chyba podobało, bo od tamtej pory raczej grzeczniutki był i za bardzo nie dokuczał. dziś tylko trochę bardziej brzuszek boli, ale to pewnie po wczorajszym wspinaniu się na wieżę widokową (Chryste, dlaczego te schody takie wysokie były?) i malutkim pościgu za tramwajem. dziś zwiedzania ciąg dalszy.
    ogólnie wesele było super. choć moje nogi a zwłaszcza prawa stanowczo zaprzeczają. hehe... nigdy w życiu nie miałam tak spuchniętych kostek, bo kolano to już takie u siebie widziałam :P dopiero we wtorek mi opuchlizna z nóg zeszła.
    w ogóle dobrze że ślub był o 18, zaczynało padać jak wchodziliśmy do Kościoła, niezła nawałnica była, a jak wyszliśmy to już nie padało także ani jakoś bardzo gorąco nie było ani za zimno. tak w sam raz.
    tylko szkoda że teraz taka dość brzydka pogoda, no ale i tak nie zamierzaliśmy leżeć plackiem na plaży tylko zwiedzać.

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Kolezanka ma corke "Ida" i idealnie do niej pasuje
    co do imion to jeśli się potwierdzi 4 sierpnia że jadnak córcia będzie to właśnie Ida będzie miała na imię. a jeśli będzie mimo wszystko synek to nad imieniem musimy jeszcze pomyśleć. mamy 5 typów.

witam wszystkie nowe mamusie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Wszystkiego najlepszeg na nowej drodzezycia ) gratuluje!!!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    PysiaRysia udanej podróży poślubnej. Zwiedzajcie, ale z umiarem

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A czy któraś z Was ma może skurcze macicy ? Ja dwa tygodnie temu pierwszy raz dostałam, byliśmy akurat z mężem na wyjeździe nd morzem i strasznie się przestraszyłam, na gwałt szukaliśmy ginekologa no i okazało się, że rzeczywiście skurcze są Od tamtej pory muszę brać regularnie nospe i magnez z witaminą B oraz dużo odpoczywać.
    Moja siostra była w ciąży w zeszłym roku i bardzo szybko miała właśnie takie skurcze + twardnienie brzucha + bardzo skracającą się szyjkę macicy. Leżała przez 4 miesiące, ani siedzieć za bardzo nie mogła, ani chodzić, jedynie do toalety. I gdyby nie to, że tak się pilnowała pewnie nie miałabym teraz takiej cudownej siostrzenicy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej hej Pysia ! Wszystkiego dobrego gdzie odpoczywacie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Moja siostra była w ciąży w zeszłym roku i bardzo szybko miała właśnie takie skurcze + twardnienie brzucha + bardzo skracającą się szyjkę macicy. Leżała przez 4 miesiące, ani siedzieć za bardzo nie mogła, ani chodzić, jedynie do toalety. I gdyby nie to, że tak się pilnowała pewnie nie miałabym teraz takiej cudownej siostrzenicy.
    Ja właśnie też się martwiłam, że to może szyjka się skraca ale na szczęście z szyjką jest wszystko w porządku, teraz jak biorę leki i staram się dużo odpoczywać skurcze pojawiają się rzadko więc mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Za tydzień mam wizytę i już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić.

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc dziewczyny, ja spie w nocy jak zabita, poki co... Ale dzis nastroj jakis nie taki... Naczyyalam sie ze w 18 tyg powinam juz wyraznie czuc ruchy a tu cisza. Doslownie nic... W zeszlym tyg jakies bulgotania, choc i tak pewnosci nie mam czy to nie jelita... To moja 3 ciaza i Faktycznie na tym etapie powinny chyba byc juz wyrazne.. I teraz mam schiza czy wszystko jest ok z dzidziusiem. Na usg bylo ciut wieksze niz na tamten tydzien wiec tymbardziej powinnam juz cos czuc
    Ja też dzisiaj złapałam taką schizę, jescze wczoraj czulam jakieś pukania i stukania a dziaiaj leżę i nasłuchuje...

A brzuszek masz już spory ?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Ja też dzisiaj złapałam taką schizę, jescze wczoraj czulam jakieś pukania i stukania a dziaiaj leżę i nasłuchuje...

A brzuszek masz już spory ?
    Jest juz widoczny, ale ponoc z kazda ciaza szybciej robi sie wiekszy.. Nie wiem czy lekarz powiedzial ze mam lozysko z przodu (to by tlumaczylo brak odczowania ruchow bo wyedy lozysko je amortyzuje) czy to tylko moj wymysl aby sie pocieszyc ze moze mam z przodu i stad tak.. Poki co leze smutna i dzis pierwszy raz nie ciesze sie z ciazy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów