Strona 39 z 10091
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Dziewczyny przynajmniej macie pewność, ze to nie pozamaciczna. Sa dobre strony :-) dobrze, że poczekalam z usg bo z moimi nerwami bym oszalala. Mi lekarz zalecil usg dopiero na 15 czwrwca, ale to juz bedzie takie genetyczne. I tak zrobie wczesniej prywatnie. Najgorsze jest to ciągłe wyczekiwanie... ciągła udręka.
    Od wczoraj mam dwutygodniowy urlop i dzis postanowilam pół dnia przespać. Przynjamniej ciagle nie myślę. Wyniki dopiero w poniedziałek po 16..
    Piszcie na bieżąco.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Tosienka, będzie dobrze! Dzidzius juz u ciebie zamieszkal, tylko sie po prostu jeszcze nie rozpakowal
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Tynka - możesz mi wpisać do tabelki wizytę*21 maja.
    Jutro zaczynam 7 tydz od daty ostatniej miesiączk. A jak u Was?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny przynajmniej macie pewność, ze to nie pozamaciczna. Sa dobre strony :-) dobrze, że poczekalam z usg bo z moimi nerwami bym oszalala. Mi lekarz zalecil usg dopiero na 15 czwrwca, ale to juz bedzie takie genetyczne. I tak zrobie wczesniej prywatnie. Najgorsze jest to ciągłe wyczekiwanie... ciągła udręka.
    Od wczoraj mam dwutygodniowy urlop i dzis postanowilam pół dnia przespać. Przynjamniej ciagle nie myślę. Wyniki dopiero w poniedziałek po 16..
    Piszcie na bieżąco.
    Ja też dzisiaj pół dnia przespałam, a przed chwilą była u mnie mama z obiadem (powiedziałam rodzicom i siostrze, bo ciężko byłoby wytłumaczyć, czemu nie wychodzę z domu).
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Ja też dzisiaj pół dnia przespałam, a przed chwilą była u mnie mama z obiadem (powiedziałam rodzicom i siostrze, bo ciężko byłoby wytłumaczyć, czemu nie wychodzę z domu).
    Dobrze zrobiłaś, wiesz, że nie jesteś sama.
    No i masz jeszcze nas, choć osobiście się nie znamy.

O mnie
    Dobrze zrobiłaś, wiesz, że nie jesteś sama.
    No i masz jeszcze nas, choć osobiście się nie znamy.
    Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum - w poprzedniej ciąży nie miałam takiego wsparcia.
    No i mój partner jest naprawdę troskliwy więc nie muszę się martwić niczym oprócz tego, żeby moja fasolka dalej walczyła.

Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum - w poprzedniej ciąży nie miałam takiego wsparcia.
    No i mój partner jest naprawdę troskliwy więc nie muszę się martwić niczym oprócz tego, żeby moja fasolka dalej walczyła.
    Może to będzie słabe pocieszenie, ale pomyśl sobie, że Twoje aktualne problemy są wynikiem krwiaka a nie zarodka. Ciaza jest w macicy i rozwija sie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Lidia22

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-30 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe Mamusie W styczniu zostałam mamą małej Księżniczki, a teraz najprawdopodobniej jestem w ciąży ( nie planowanej ). Okres bardzo szybko powrócił mi, ponieważ nie karmiłam piersią ze względu na brak pokarmu. Wszystko wskazywało na to, że jest po owulacji a tu w 35 dniu cyklu dodatkowa owulacja i z pewnością dzidziuś. Test wykazał mi słabe kreseczki dwie ale powtórzę. Raczej chyba nie ma innej opcji jak ciąża, ponieważ ginekologicznie jest wszystko ok. Z moich obliczeń termin wypada na 17 stycznia.
    Pozdrawiam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lidia22 Zobacz posta
    Witam wszystkie przyszłe Mamusie W styczniu zostałam mamą małej Księżniczki, a teraz najprawdopodobniej jestem w ciąży ( nie planowanej ). Okres bardzo szybko powrócił mi, ponieważ nie karmiłam piersią ze względu na brak pokarmu. Wszystko wskazywało na to, że jest po owulacji a tu w 35 dniu cyklu dodatkowa owulacja i z pewnością dzidziuś. Test wykazał mi słabe kreseczki dwie ale powtórzę. Raczej chyba nie ma innej opcji jak ciąża, ponieważ ginekologicznie jest wszystko ok. Z moich obliczeń termin wypada na 17 stycznia.
    Pozdrawiam
    Lidia, gratuluję! Masz już potwierdzenie od lekarza?

O mnie
    Może to będzie słabe pocieszenie, ale pomyśl sobie, że Twoje aktualne problemy są wynikiem krwiaka a nie zarodka. Ciaza jest w macicy i rozwija sie.
    Dziękuję za miłe słowa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów