Strona 382 z 10065
Pokaż wyniki od 3,811 do 3,820 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Izka a Ty dzisiaj odpoczywasz
    tak tak juz sie nie mogłam tego wolnego dnia doczekac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    ten mój jest dla mnie dość ciężki, mieszkam w domku więc po prostu wyjeżdżam, ale jak tak wkładam i wyjmuje z bagażnika kilka razy w ciągu dnia to czuje, więc z dugiego piętra zjechać to problem dla mnie by był

..

WYMIARY
    - złożony – 30 cm x 62 cm x 70 cm
    - rozłożony – 102-112 cm x 62 cm x 80 cm
    - gondola – 34 cm x 80 cm
    - kosz – 20 cm x 35 cm x 30 cm
    - siedzenie – 51 cm x 33 cm x 22 cm
    - średnica kół przednich – 17 cm
    - średnica kół tylnych – 30 cm
    - waga stelaża z kołami: 9,5 kg
    - waga gondoli: 4,8 kg
    - waga siedzenia: 11,5 kg z stelażem

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    ten mój jest dla mnie dość ciężki, mieszkam w domku więc po prostu wyjeżdżam, ale jak tak wkładam i wyjmuje z bagażnika kilka razy w ciągu dnia to czuje, więc z dugiego piętra zjechać to problem dla mnie by był
    Właśnie będę musiała jakoś opanować te zjazdy i wnoszenie wózka na 2 piętro, ale my kobietki jesteśmy zdolne, także dam radę Z czasem opanuję system Dobrze, że to tymczasowe mieszkanie w bloku, w sumie już 4 lata zleciało od ślubu ale wkrótce zamieszkamy w swoim gniazdku

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    odebrałam wyniki nie znam sie za bardzo na tym ale mam mało erytrocytów .. i jeszcze kilku innych rzeczy . W moczu mam tez jakies bakterie. Więcej zapytam jak bede u mojego lekarza ale to dopiero 6 sieprnia ;/
    Też ostatnio miałam trochę za mało erytrocytow. Dwóch lekarzy widziało wyniki i to podobno normalne w ciąży. No chyba ze masz ich dużo za mało, to inna sprawa

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Widzę, że już większość z Was ma wypatrzone jakieś wózki. Ja jeszcze pojęcia nie mam. Mieszkamy w domku ale na drugim piętrze wiec tez będę musiała go wnosić do góry. Po za tym ja mała jestem to i wózek nie może być wielki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Właśnie będę musiała jakoś opanować te zjazdy i wnoszenie wózka na 2 piętro, ale my kobietki jesteśmy zdolne, także dam radę Z czasem opanuję system Dobrze, że to tymczasowe mieszkanie w bloku, w sumie już 4 lata zleciało od ślubu ale wkrótce zamieszkamy w swoim gniazdku
    kobiety zawsze lepiej sobie radzą a szczegolnie matki są zawsze zwarte i gotowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Widzę, że już większość z Was ma wypatrzone jakieś wózki. Ja jeszcze pojęcia nie mam. Mieszkamy w domku ale na drugim piętrze wiec tez będę musiała go wnosić do góry. Po za tym ja mała jestem to i wózek nie może być wielki
    spokojnie ja tez jeszcze nie mam nic upatrzone

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Tak korzystam i cieszę się... Ale z drugiej strony mały niepokój wkradł się w moją głowę .... (Mam tendencję do analizowania i przesadzania). W piątek miałam ból brzucha - po no-spie przeszło . Skoro nie było żadnych plamień to chyba nie mam podstaw do obaw?? A wizytę mam dopiero 13 sierpnia

Jak nie ma plamien, ból przechodzi po no spie to raczej normalne objawy. To rozciąganie macicy.
    Analizowanie to jedno a przesadzanie to już zło ;-) mam koleżankę która też w ciąży wszystko sprawdzałam czy na pewno ok, a teraz przy dziecku to jest jeszcze gorzej każda krostka to już na pewno uczulenie ;-)
    Więcej luzu i odpoczynku bo potem mogą być dni ze nie wie się jak się człowiek nazywa ;-) ale najważniejsze wszystko mija i nie trwa wiecznie :-)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    odebrałam wyniki nie znam sie za bardzo na tym ale mam mało erytrocytów .. i jeszcze kilku innych rzeczy . W moczu mam tez jakies bakterie. Więcej zapytam jak bede u mojego lekarza ale to dopiero 6 sieprnia ;/
    Bakterie w moczu to zależy czy dużo w polu widzenia. U mnie poprzednio tak tak od połowy ciąży z moczem wiecznie coś nie tak było. Polecam tabletki z żurawina lub urosept.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów