Strona 380 z 10058
Pokaż wyniki od 3,791 do 3,800 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja mam termin na 2 stycznia z okresu a 28 grudnia z usg. Dzidzia pod koniec 16 tyg wazyla 180g. A jak u Was z waga bobasa w 16 tygodniu??
    Mi z usg za każym razem inaczej wychodzi, ostatnio na 25 grudnia a jescze wcześniej na 23 więc już przestałam się sugerować A co do wagi to tak jak pisałam mój maluszek w 16 tygodniu też ważył 180 gram

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Mnie piersi tak na prawdę mocno nie bolały od początku ciąży a teraz to wogóle ich nie czuję, tylko stały się o rozmiar większe A energii też mam sporo i nie potzrebuję tak dużo snu jak wcześniej A samopoczucie chyba właśnie polepszyło mi się tak coś około 14 tygodnia, bo wcześniej to cały czas wymiotowałam i miałam mdłości...
    A mnie sutki bola nadal i to bardzo. Piersi na szczescie nie urosly, zrobily sie tylko jedrniejsze

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Tez tak mam. Jedynie bol sutków mi zostal. Mam pelno energii, nawet drzemki w dzień niepotrzebuje
    OOOOOO dzięki Bogu !!! dokładnie drzemka poszła w zapomnienie!!! Dziękuję za odpowiedz, uspokoiłam się
    Ps. mam pytanie dotyczące (suwaczka na dole - na Twoim profilu) jak go zamieścić?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mnie sutki bola nadal i to bardzo. Piersi na szczescie nie urosly, zrobily sie tylko jedrniejsze
    Hehe ja tam bardzo się cieszę, że mi urosły, bo zawsze miałam bardzo małe piersi i teraz mąż się śmieje, że nareszcie wypełniają miseczkę Sutki może też rzeczywiście mnie troszkę pobolewają ale jedynie przy dotykaniu.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Tak korzystam i cieszę się... Ale z drugiej strony mały niepokój wkradł się w moją głowę .... (Mam tendencję do analizowania i przesadzania). W piątek miałam ból brzucha - po no-spie przeszło . Skoro nie było żadnych plamień to chyba nie mam podstaw do obaw?? A wizytę mam dopiero 13 sierpnia

to normalne ze brzuszek bedzie troszke bolał w końcu maleństwo rośnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    cotton dobra jesteś ja nigdy nie pamiętam tytułów filmów ha ha ha ha a móstwo dobrych ogladałam

śniadanko by u mnie nie podeszło - jestem wszystkożerna - nawet pieczonego pająka bym zjadał ( przynajmniej tak myślę ) ale jest jedno czego nie przełknę - banan
    duzo mięsa z tego pajaka bys nie wyskubała

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Tez tak mam. Jedynie bol sutków mi zostal. Mam pelno energii, nawet drzemki w dzień niepotrzebuje
    zazdroszcze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Mi z usg za każym razem inaczej wychodzi, ostatnio na 25 grudnia a jescze wcześniej na 23 więc już przestałam się sugerować A co do wagi to tak jak pisałam mój maluszek w 16 tygodniu też ważył 180 gram
    mi tez za kazdym razem wychodzi inny termin .. ostatnio z usg był na 3 stycznia, podejrzewam ze teraz juz bedzie na grudnia ale planowo to 10 styczeń :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    hej Laski, jakoś szczegolnie sie nie wyspałam ale da sie żyć. jem własnie sniadanko, później odbiore wyniki i mama chciałą jechac do miasta wiec z nia pojade na dworze słoneczko niby jest ale i tak zimenko strasznie

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    to normalne ze brzuszek bedzie troszke bolał w końcu maleństwo rośnie
    Dziękuję za wsparcie !!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów