Strona 373 z 10044
Pokaż wyniki od 3,721 do 3,730 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    To ladnie zgubilas wage :-) robilas cos z tym specjalnie? Czy tak samo?
    Samo zeszło, bo to raczej nie był tłuszcz tylko dziecko ważyło, krew, łożysko, cyce mega. Tylko te 2kg były ekstra ;-) to już musiałam dietę zastosować bo nie chciało się nic ruszyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hello mamusie boziu wy przetwory gdzie ja przetwory jakie robie nawet pewnie nie umiem ale ogorki umie kisic ,papryke marynowalam tez umie no ale dzemy nieeee dzis tak jak pisalam wolne i nie wiem co robic hehe napewno cos ugotuje zupe ogorkowa zrobie i nie wiem co jeszcze cos wymysle Witam nowe mamy u nas Ja ostanio kupilam skarpetko -butki jak bylam dla malutkiej i tyle
    A widzisz, a u mnie dzis tez ogorkowa
    Ja nic nie kupuje bo po 2 corka mam tone wszystkiego, no chyba ze cudem jej cos urosnie i chlopak sie zrobi to od razu na zakupy wyrusze

Senior Member
    Gosisek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-12-19 zobacz kalendarz
    U mnie prawdopodobnie powtórka czyli chłopak ale czekam na usg i wierzę że dziewczynka. W pierwszej ciąży synek długo był córeczką więc nie wierzę w pierwszych tygodniach w płeć

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Gosisek Zobacz posta
    U mnie prawdopodobnie powtórka czyli chłopak ale czekam na usg i wierzę że dziewczynka. W pierwszej ciąży synek długo był córeczką więc nie wierzę w pierwszych tygodniach w płeć
    Kochana jestes, wlasnie dalas mi nadzieje, ze moze jeszcze chlopak to bedzie baaardzo bym chciala, corki tez marza o braciszku, a czuje sie zupelnie inaczej jak w poprzednich ciazach.. Ale bylaby niespodzianka
    My mamy dzieci w wieku 8 i 3 lat i myslimy nad tym by 4 dziecko bylo zaraz po 3... No chyba ze nam sil caaaalkiem zabraknie poki co szukamy wiekszego auta hihi

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Kochana jestes, wlasnie dalas mi nadzieje, ze moze jeszcze chlopak to bedzie baaardzo bym chciala, corki tez marza o braciszku, a czuje sie zupelnie inaczej jak w poprzednich ciazach.. Ale bylaby niespodzianka
    My mamy dzieci w wieku 8 i 3 lat i myslimy nad tym by 4 dziecko bylo zaraz po 3... No chyba ze nam sil caaaalkiem zabraknie poki co szukamy wiekszego auta hihi
    O duża rodzinka się szykuje. Fajna sprawa, dużo siły Wam życzę.
    Płeć mam nadzieje ze poznam 6 sierpnia chociaż taka przypuszczalną hehe
    Dziś tak źle się czuje, ze prawie w ogóle nie wychodzę z łóżka. Masakra jakas

Senior Member
    nayana

O mnie
    U mnie zle samopoczucie na zmiane pogody, wtedy jestem bez sil i z silnym bolem glowy. Na codzien mam duzo energi. Az dziwne to dla mnie bo we wczesniejszych ciazach jak amen w pacierzu kazdego dnia musial sie zdrzemnac na 1,5h, inaczej zasnelabym na stojaco

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja na razie jestem 1 kg do przodu, ale zauważyłam, że od tygodnia mam większy apetyt, bo jak dłużej pośpię to muszę szybciutko wstawać i coś przegryźć bo aż mi się niedobrze robi. W ogóle w nocy jak się przekręcam, to mnie w dole brzuszek boli, nie wiem czym to jest spowodowane.

Piszecie o przetworach dziewczynki, także ja dżemiki z truskawek i jagód zrobiłam. Ogórki korniszone zrobione, a teraz kiszone Muszę podechać na rynek i kupić moreli i zrobić dżemów, bo teraz są w fajnej cenie

Większość z Was zna płeć, ja czekam na wizytę i jak się dowiem to sezon zakupów będę uważać za otwarty chociaż i tak już mam parę rzeczy, bo się nie mogłam oprzeć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    My z mężem również chcielibyśmy drugiego dzidziusia zaraz po pierwszym, ale zobaczymy jak to będzie i wyjdzie wszystko z czasem samo

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    U mnie zle samopoczucie na zmiane pogody, wtedy jestem bez sil i z silnym bolem glowy. Na codzien mam duzo energi. Az dziwne to dla mnie bo we wczesniejszych ciazach jak amen w pacierzu kazdego dnia musial sie zdrzemnac na 1,5h, inaczej zasnelabym na stojaco
    Może faktycznie to przez pogodę, burza u nas od 14.. a mi niedobrze, kołatanie serca, ciągle pragnoenie, brak sił i do tego jeszcze lekki bol brzucha :/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja na razie jestem 1 kg do przodu, ale zauważyłam, że od tygodnia mam większy apetyt, bo jak dłużej pośpię to muszę szybciutko wstawać i coś przegryźć bo aż mi się niedobrze robi. W ogóle w nocy jak się przekręcam, to mnie w dole brzuszek boli, nie wiem czym to jest spowodowane.

Piszecie o przetworach dziewczynki, także ja dżemiki z truskawek i jagód zrobiłam. Ogórki korniszone zrobione, a teraz kiszone Muszę podechać na rynek i kupić moreli i zrobić dżemów, bo teraz są w fajnej cenie

Większość z Was zna płeć, ja czekam na wizytę i jak się dowiem to sezon zakupów będę uważać za otwarty chociaż i tak już mam parę rzeczy, bo się nie mogłam oprzeć
    Tez mam 1 kg na plusie.. Wczesniej chudlam po 4 kg a tu waga od poczatku stala caly czas tak samo az do teraz. Jak Wasze brzuszki? Widoczne juz? U mnie 17/18 tydz, ale brzuszek juz jest dobrze widoczny wrecz mam wrazenie ze jest duzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów