Strona 371 z 10065
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A ja zrobilam sb kawke i jem kawalek ciacha :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A ja zrobilam sb kawke i jem kawalek ciacha :-)
    A ja przy sprzataniu lodowki i robieniu przetworow, ale wieczorem sobie odbije i zrelaksuje
    Dziewczyny macie w ciazy ochote na wino? W 2 poprzednich calkiem mnie odrzucilo a teraz to bym pila wrecz kazdego dnia... Szok jakis a tu szlaban na tyyyyyyyyle miesiecy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja przy sprzataniu lodowki i robieniu
    przetworow, ale wieczorem sobie odbije i zrelaksuje
    Dziewczyny macie w ciazy ochote na wino? W 2 poprzednich calkiem mnie odrzucilo a teraz to bym pila wrecz kazdego dnia... Szok jakis a tu szlaban na tyyyyyyyyle miesiecy
    Co robisz za przetwory?:-) mnie wlasnie wgl nie ciagnie do alkoholu i sie ciesze :-)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja przy sprzataniu lodowki i robieniu przetworow, ale wieczorem sobie odbije i zrelaksuje
    jak byłam na zlocie z mężem bardzo mi się chciało piwa, zrobiłam dwa łyki i jakoś ochota przeszła...

ja też robie przetwoty : zrobiłam już jagody, maliny , czarną i czerwoną pożeczkę i jestem w trakcie robienia moreli

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    jak byłam na zlocie z mężem
    bardzo mi się chciało piwa, zrobiłam dwa łyki i jakoś ochota przeszła...

ja też robie przetwoty : zrobiłam już jagody, maliny , czarną i czerwoną pożeczkę i jestem w trakcie robienia moreli
    Idzie sie odzwyczaic od alkoholu :-) a z innej beczki przetwory przetworami a ja uwielbiam dynie w occie !! Pyszka

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki Ja mam termin na 31 grudnia/1 stycznia Lekarz prowadzący powiedział, że na 100% będzie chłopczyk ale ja czekam na potwierdzenai na usg połówkowym Maluszek półtora tygodnia ważył już 180 gram A jak dziewczynki u Was z wagą ? Ja startowałam z 48 kg i jak na razie przytyłam 1 kg Powoli zaczynacie myśleć o wyprawce czy uważacie, że to jeszcze za wcześnie ? Ja wczoraj z mężem byłam na zakupach i nie mogliśmy się oprzeć i kupiliśmy kilka małych ślicznych ubranek
    A co do alkoholu to ja uwielbiam wino przed ciążą potrafiłam wypić butelkę wieczorem Teraz nie biorę nawet łyka i jakoś mnie nie ciągnie ale np. mojej koleżance, która jest teraz w 7 miesiącu ciąży i dostawała skurczy i twardniał jej brzuch ginekolog zalecił pić kieliszek czerwonego wina dziennie więc myślę, że jak ktoś ma bardzo dużą ochotę to kieliszek wina nie powinien zaszkodzić
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 28-07-15 o 11:55

Ja również przytylam tylko 1 kg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    U mnie juz 2 kg na plusie. Poprzednio byłam na plusie 15kg, po porodzie w sumie w ciagu miesiąca spadło 13 kg zostały tylko 2kg nadprogramowe.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Witajcie
    dziewczynki Ja mam termin na 31 grudnia/1 stycznia Lekarz prowadzący powiedział, że na 100% będzie chłopczyk ale ja czekam na potwierdzenai na usg połówkowym Maluszek półtora tygodnia ważył już 180 gram A jak dziewczynki u Was z wagą ? Ja startowałam z 48 kg i jak na razie przytyłam 1 kg Powoli zaczynacie myśleć o wyprawce czy uważacie, że to jeszcze za wcześnie ? Ja wczoraj z mężem byłam na zakupach i nie mogliśmy się oprzeć i kupiliśmy kilka małych ślicznych ubranek
    A co do alkoholu to ja uwielbiam wino przed ciążą potrafiłam wypić butelkę wieczorem Teraz nie biorę nawet łyka i jakoś mnie nie ciągnie ale np. mojej koleżance, która jest teraz w 7 miesiącu ciąży i dostawała skurczy i twardniał jej brzuch ginekolog zalecił pić kieliszek czerwonego wina dziennie więc myślę, że jak ktoś ma bardzo dużą ochotę to kieliszek wina nie powinien zaszkodzić
    Ja przytylam 2 kg :-P pewnie jak poznm plec to zaczne myslec o wyprawce ale poki co to jeszcze nie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    U mnie juz 2 kg na plusie. Poprzednio byłam na
    plusie 15kg, po porodzie w sumie w ciagu miesiąca spadło 13 kg zostały tylko 2kg nadprogramowe.
    To ladnie zgubilas wage :-) robilas cos z tym specjalnie? Czy tak samo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów