Strona 37 z 10063
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny, trzymam kciuki, żeby było wszystko ok!!!
    ja dziś tez całą noc nie spałam i sie schizuję przed ta pierwszą wizyta...ostatniej nie wspominam zbyt dobrze i jakoś takiem obawy mnie nachodza...ach...wiem, że co ma byc to będzie i nie powinnam sie stresowac, dla dobra fasolki, którą w sobie mam, ale tak to już jest chyba...jak będę po to się odezwę, proszę, trzymajcie za mnie również kciuki, za nas...pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Trzymam bardzo mocno Tosia! Będzie dobrze :-)
    Ja oznajmilam w kolejce, że jestem w ciąży i wepchnelam sie na sam poczatek, takze juz wracam ;-) Trzeba korzystać z przywileju ciąży, dopóki jeszcze jest... przepraszam za*pesymistyczny nastrój, ale mam zle przeczucia :-(

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, też trzymam za was kciuki. Ja jeszcze czekam

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam

sylvi1979 - witaj mysle ze kreski z dnia na dizen będa mocniejsze, tka jak u mnie

tosienka - po 18, wiec bedziesz piersza, koniecznie daj znac na pewno tym razem bedzie ok, nic się nie stresuj

Karoolynka - witaj, kurcze, skoro udało ci się po operacji tak szybko zajsc w ciaze to widocznie tak musiało być

Kot - pisz co u ciebie, dobrze ze pojechałaś, mam na dzieję ze bedzie wszystko w jak najlepszym porządku !! Daj koniecznie znac co ci powiedzieli na IP

Marzena -kiedy wyniki bety ?

Dziewczyny nie stresujemy się tlyko jesteśmy dobrej mysli, nie pora sie martwić !!

Ja tez jakos nie czuje zebym specjanie w ciazy była ..co raz cos zaboli ale to jak zawsze .. nie wiem co myslec, dobrze ze juz dzisiaj ta wizyta

Kochane wy moje przyszłe mamusie nowo dołączone oraz te które dołączą w przyszłości Bardzo prosze o zgłaszanie ma priv chęci dopisania do tabelki, gdyż sama nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć

ciąża jeszcze nie potwierdzona dziś robię test mam nadzieję że z południowego moczu coś wyjdzie jakby co eh jestem zestresowana

O mnie
    Już jestem w domu. USG wykazało dużego krwiaka w macicy w komplecie do mięśniaka, który tam już od jakiegoś czasu mieszka). Pęcherzyk jeszcze jest, więc jest cień szansy... Lekarz był bardzo oschły i w zasadzie nie dawał mi nadziei, ale lekarka była milsza (zwłaszcza, że płakałam przez prawie całą wizytę i badanie) i powiedziała, że nie mogę tracić nadziei. Mam leżeć, zrobić w poniedziałek betę i przyjść we wtorek.
    Dziewczyny, trzymam za was wszystkie mocno. I proszę się nie denerwować. To, że u mnie nie jest dobrze nie znaczy, że wy się macie czym martwić.
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

O mnie
    @karoolynkaa: Najlepiej chyba wychodzi z rannego?
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Już jestem w domu. USG wykazało dużego krwiaka w macicy w komplecie do mięśniaka, który tam już od jakiegoś czasu mieszka). Pęcherzyk jeszcze jest, więc jest cień szansy... Lekarz był bardzo oschły i w zasadzie nie dawał mi nadziei, ale lekarka była milsza (zwłaszcza, że płakałam przez prawie całą wizytę i badanie) i powiedziała, że nie mogę tracić nadziei. Mam leżeć, zrobić w poniedziałek betę i przyjść we wtorek.
    Dziewczyny, trzymam za was wszystkie mocno. I proszę się nie denerwować. To, że u mnie nie jest dobrze nie znaczy, że wy się macie czym martwić.
    Kochana zarodek jest, i to najwazniejsze, nadzieja jest duża !! Tylko musisz leżec, krwiak na pewno się wchłonie !! a o mięsniaku wiedziałaś wczesniej? czy dopiero teraz się dowieziałas?

Trzymam kciuki, musi być dobrze. Moja znajoma też miała krwiaka na samym początku i na szczęście się wchłonął. U mnie bez plamień, ale brzuch boli jak na @ i jakaś słaba jestem. Dziś 27 dzień cyklu, niby wczoraj minął termin @ wg ostatnich cykli, ale spokojniejsza będę dopiero po weekendzie. Testuje znów w niedziele rano, bo trochę się boję..
    życzę udanych wizyt, ja jeszcze muszę do czwartku czekać, a tak się jakoś teraz ciągnie...

O mnie
    Dziękuję Ci za miłe słowa, tynka! Trochę sobie znowu popłakałam, bo nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się znowu dzieje
    O mięśniaku dowiedziałam się w grudniu po poronieniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów