Strona 365 z 10066
Pokaż wyniki od 3,641 do 3,650 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczyny, jeśli macie jakieś swoje ulubione sałatki lub przystawki na przyjęcie to proszę o przepisy
    lubię mieć na imprezie zawsze coś nowego, co rodzinka jeszcze nie jadła
    Ja uwielbiam sałatkę z makaronem ryżowym i kurczakiem, prosta a pyszna

Kurczaka kroję w małe kawałeczki i smażę (pysznie smakuje w przyprawie np. gyrosa), gotuję makaron ryżowy (ostatnio w 5 sklepach go szukałam, w końcu się udało!). Do tego potrzebujemy starty zielony ogórek- odciskamy wodę. Jako połączenie 2-3 łyżki majonezu wymieszanymi z taką samą ilością jogurtu naturalnego. Doprawiamy do smaku solą i pieprzem, pycha!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny, jeśli macie jakieś
    swoje ulubione sałatki lub przystawki na przyjęcie to proszę o przepisy
    Bede .domku to podesle przepisy :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Mój mąż jest na każde zawołanie zawsze. Może dlatego, że za blisko mieszkamy, bo zaledwie kilkanaście km. W tamtym roku jak zaprosiłam ich na jego urodziny, to jak weszli to w drzwiach mówiła, że oni tylko na chwilkę więc powiedziałam grzecznie "ledwo przyjechali i już chcą jechać". Na pewno bym miała inny stosunek jakby czasami się zainteresowała i zapytała chociażby jak się czuję, czy by przyjechali na kawę w niedzielę, ale skoro nie mają potrzeby, to ja na pewno zabiegać nie będę.
    I nie zabiegaj ...czasami te tesciowe dziwne sa moja we wloszech siedzi ale do meza nie dzwoni za to docorki w Nowym Jorku ciagle dzwoni na skype rozmawiaja a do mojego nie moj maz dzwoni do niej kiedys powiedziala ze ona jest spokojna o niego bo dobrze mu sie powodzi hahhahaha kur..a smiech na sali co ma "dobrze sie powodzi" do zainteresowania sie synem to nie wiem.... corka sie martwi bo 3 troje dzieci I jej ciezko a ona tym gadaniem pewnie jej pomaga eh

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Mój mąż jest na każde zawołanie
    zawsze. Może dlatego, że za blisko mieszkamy, bo zaledwie kilkanaście km. W tamtym roku jak zaprosiłam ich na jego urodziny, to jak weszli to w drzwiach mówiła, że oni tylko na chwilkę więc powiedziałam grzecznie "ledwo przyjechali i już chcą jechać". Na pewno bym miała inny stosunek jakby czasami się zainteresowała i zapytała chociażby jak się czuję, czy by przyjechali na kawę w niedzielę, ale skoro nie mają potrzeby, to ja na pewno zabiegać nie będę.
    Milo z jej sstrony by bylo jakby zapytala jak sie czujesz...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cotton dziękuję Kochana jesteś

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    I nie zabiegaj ...czasami te tesciowe dziwne sa moja we wloszech siedzi ale do meza nie dzwoni za to docorki w Nowym Jorku ciagle dzwoni na skype rozmawiaja a do mojego nie moj maz dzwoni do niej kiedys powiedziala ze ona jest spokojna o niego bo dobrze mu sie powodzi hahhahaha kur..a smiech na sali co ma "dobrze sie powodzi" do zainteresowania sie synem to nie wiem.... corka sie martwi bo 3 troje dzieci I jej ciezko a ona tym gadaniem pewnie jej pomaga eh
    Dlatego ja wiem, że na pewno swoje dzieci będę traktowała równo, tak jak traktowali mnie i moje rodzeństwo Nasi Kochani rodzice którym zawdzięczam bardzo dużo, a teraz jestem oczkiem w głowie i dzidziolek
    Dlatego teściów traktuje z dystansem, po prostu ich toleruje i szanuje.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Milo z jej sstrony by bylo jakby zapytala jak sie czujesz...
    Oj miło by było na pewno, ale nie zapyta bo ja tam unikam jeżdżenia a ona nawet nr tel do mnie nie ma z tego co się orientuję, a zresztą już nawet tego nie oczekuje teraz. Chociaż przykro jest.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Bede .domku to podesle przepisy :-)
    Izka to nie musi być dziś, bo będziesz zmęczona po pracy, także kiedy przy okazji, imprezka dopiero w niedzielę ale dziękuję z góry Kochana

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cotton dziękuję
    Kochana jesteś

Dlatego ja wiem, że na pewno swoje dzieci będę traktowała równo, tak jak traktowali mnie i moje rodzeństwo Nasi Kochani rodzice którym zawdzięczam bardzo dużo, a teraz jestem oczkiem w głowie i dzidziolek
    Dlatego teściów traktuje z dystansem, po prostu ich toleruje i szanuje.

Oj miło by było na pewno, ale nie zapyta bo ja tam unikam jeżdżenia a ona nawet nr tel do mnie nie ma z tego co się orientuję, a zresztą już nawet tego nie oczekuje teraz. Chociaż przykro jest.
    No w koncu badz co badz jestescie rodzina... Ehh.../ ja ogarniam tu w pracy zaraz koncze. W koncu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny, jeśli macie jakieś swoje ulubione sałatki lub przystawki na przyjęcie to proszę o przepisy
    Ja zawsze robię tyro kafteri. To pikantna pasta z sera feta i papryki. Świetnie nadaje się do krakersow, greckiej pity itp. A przyrządzenie zajmuje 5 minut. Jesli jesteś zainteresowana podam przepis

Bylam dzis u swojego lekarza. Szyjka skrocila się o 0,5cm. I jest drobna infekcja. Odstawiam tez duphaston. Dno macicy jest juz tylko 3 palce poniżej pępka. Dzieci bardzo ruchliwe. Crl po 8,5 cm. Całkowitej długości mogą mieć po 12 cm. I mam fajne foto 3d jak jedno trze oczko. Teraz jetem spokojna

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja zawsze robię tyro kafteri. To pikantna pasta z sera feta i papryki. Świetnie nadaje się do krakersow, greckiej pity itp. A przyrządzenie zajmuje 5 minut. Jesli jesteś zainteresowana podam przepis

Bylam dzis u swojego lekarza. Szyjka skrocila się o 0,5cm. I jest drobna infekcja. Odstawiam tez duphaston. Dno macicy jest juz tylko 3 palce poniżej pępka. Dzieci bardzo ruchliwe. Crl po 8,5 cm. Całkowitej długości mogą mieć po 12 cm. I mam fajne foto 3d jak jedno trze oczko. Teraz jetem spokojna

To super, że z bliźniakami wszystko w porządku, na pewno się uspokoiłaś Ja również brałam duphaston 3x1 do 3 miesiąca ciąży.

Wpisałam sobie tą grecką nazwę z gogle i już mam przepis dziękuję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów