Strona 357 z 10050
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    o a Ty na zwolnienie sie nie wybierasz?
    myslalam ze chcesz isc na zwolnienie ale w sumie jak sie dobrze czujesz i bedziesz miala zmiany 8 godzinne to czemu nie. W domu co robic?Ile mozna sprzatac i gotowac hehe bedzie czas na siedzenie w domu
    Jesli bedzie ktos nowy kto w miare szybko bedzie ogarnial to pojde od wrzesnia juz. Ale narazie dbrze sie czuje :-) no wlasnie ile mozna sprzatac a tak to chociaz do ludzi wyjde :-D jak mija sobota?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jesli bedzie ktos nowy kto w miare szybko bedzie ogarnial to pojde od wrzesnia juz. Ale narazie dbrze sie czuje :-) no wlasnie ile mozna sprzatac a tak to chociaz do ludzi wyjde :-D jak mija sobota?
    bylismy na zakupach spozywczych bo pusto w lodowce bylo jedziemy do brata bo oni kolo 15 jada wiec zabierzemy dzieci do centrum zabawy tam sie wyszaleja a pozniej dorestauracjii pojdziemy i do domu rano chcemy jechac na plaze zabierzemy dzieci bo nie wiem w jakim stanie wroca rodzice hehehehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    bylismy na zakupach spozywczych bo pusto w
    lodowce bylo jedziemy do brata bo oni kolo 15 jada wiec zabierzemy dzieci do centrum zabawy tam sie wyszaleja a pozniej dorestauracjii pojdziemy i do domu rano chcemy jechac na plaze zabierzemy dzieci bo nie wiem w jakim stanie wroca rodzice hehehehe
    Oni to maja z Wami dobrze ja to jutro wroce o 5 rano i zanim wstane to pol niedzieli zmarnowane a niestety w poniedzialek tez mam na rano ;/

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Oni to maja z Wami dobrze ja to jutro wroce o 5 rano i zanim wstane to pol niedzieli zmarnowane a niestety w poniedzialek tez mam na rano ;/
    Iza Ty to chyba więcej spędzasz czasu w pracy niż w domku - pracująca kobitka
    Ja wybrałam się dziś do rodziców, upiekłyśmy placuszka, ale taki ukrop na dworze, że nie ma czym oddychać. Nawet mój biedny pies sobie miejsca nie może znaleźć

Mówicie dziewczynki, że czujecie bulgotki, motylki itp. ja ciągle czekam, bo na razie to czuje samo przewalanie w jelitach hehehe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!
    Ja korzystam z wolnej chaty :P mąż zabrał całą ekipę na basen, więc na spokojnie poszukuję wózka na necie i przeglądam w spokoju co się da
    u nas dzis caly dzien pada...
    wózek znaleziony, ten który nam sie podobał juz z mies temu-ten będzie kupiony!
    jeszcze co do imienia musimy sie dogadać i będzie git!
    !
    Podrzuć Tosienka linka do wózka jaki Wam się spodobał? Ja mniej więcej mam upatrzony, ale chcę go na żywo jeszcze wybadać dokładnie wszystkie za i przeciw

Co do imienia to mamy z mężem spisaną krótką listę imion, które nam się podobają i na dziewczynkę i na chłopca także czekamy na wizytę początkiem sierpnia, żeby zobaczyć dzidziusia i może uda się poznać płeć

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Iza Ty to chyba więcej spędzasz
    czasu w pracy niż w domku - pracująca kobitka
    Ja wybrałam się dziś do rodziców, upiekłyśmy placuszka, ale taki ukrop na dworze, że nie ma czym oddychać. Nawet mój biedny pies sobie miejsca nie może znaleźć

Mówicie dziewczynki, że czujecie bulgotki, motylki itp. ja ciągle czekam, bo na razie to czuje samo przewalanie w jelitach hehehe
    Masz racje w lipcu wiekszosc czasu jestem w pracy :-D u mnie tez parno ze szok.. Mamy klime w pracy ale ja kicham co chwile :-D

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ide cos zjesc bo juz zglodnialam :-D a dzis mam cala noc na jedzenie haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ide cos zjesc bo juz zglodnialam :-D a dzis mam cala noc na jedzenie haha
    To zapewne zabrałaś wszystkie galarety drobiowe z domku hehhee

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    To zapewne zabrałaś wszystkie
    galarety drobiowe z domku hehhee
    Haha nie no tylko jedna :-D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ha u mnie dzis 43 st dobrze ze wiaterek jest I nie ma wilogoci takze idzie wytrzymac wieczorkiem moze w basenie posiedzimy sie zobaczy Iza beda musieli odrobic to bawienie dzieci hehe beda mieli niedlugo szanse

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów