Strona 353 z 10058
Pokaż wyniki od 3,521 do 3,530 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nika102 Zobacz posta
    Hej dziewczyny, ja tez mam termin na 27
    stycznia, choc czekam na porzadne badanie w ta niedziele i wtedy okaze sie na kiedy lekarz wyliczy Jak sie czujecie? Mialyscie badanie genetyczne?
    Ja tez juz mialam jakos w czerwcu :-) a czuje sie bardzo dobrze tylko czasem zmeczenie w pracy dopada... Witamy :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    ja tez w pracy dzis mam pulpeciki i
    pomidorowke jutro zabierzemy dzieci do parku rozrywki i na kolacje do restauracji wiec nic gotowala nie bede w ciagu dnia cos tam sie zje nie lubie gotowac dobrze ze moj lubi hehe
    Ja uwielbiam gotowac jakies nowosci szczegolnie :-D

Junior Member
    nika102

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja tez juz mialam jakos w czerwcu :-) a czuje sie bardzo dobrze tylko czasem zmeczenie w pracy dopada... Witamy :-)
    A plec juz poznalyscie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    A plec juz poznalyscie?
    Narazie jeszcze nie :-D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja niestety jade dopiero teraz na genetyczny, bo mieszkam w Anglii a tu jakos nie garna sie na badan. Wiec ide prywatnie niz mam czekac jeszcze kolejny tydzien, tym bardziej, ze to juz ok 14 tygodnia. Juz sie nie moge doczekac niedzieli, kiedy zobacze malenstwo
    A Tobie szybkiego powrotu do zdrowka zycze!
    mam nadzieje ze przejdzie szybk...ja mieszkam wChicago tutaj tez troche inaczej podchodza ale akurta genetyczne zrobili bardziej dla kasy chyba

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A plec juz poznalyscie?
    U mnie dziewczynka

Junior Member
    nika102

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    U mnie dziewczynka
    A w ktorym tygodniu sie dowiedzialas?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A w ktorym tygodniu sie dowiedzialas?
    Ja mialam genetyczne robione w 13 i wtedy ale pozniej potwierdzil lekarz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Co dziewcxyny weekendujecie,? Ja pracuje ostro zjadlam cala paczke chrupek kukurafzianych o smaku orzechowym popijam sokiem z aroni a co dla zdrowia

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny!
    Idziecie jak burza ze stronami pełnymi wpisow...
    Ja póki co mam w miare wolny wieczór...goście z PL są 2 siostry męza i teśc...masakra, co za niedobre bachory....brrr moja córeczka będzie zupełnie inaczej wychowana...jestem juz naprawde padnieta po tym tygodniu...11-latki a rozwydrzone jak 2 letnie dzieci, jakas masakra!!! rycza o byle co, codziennie robie obiady-a wiele osob mi mówi, ze naprawde całkiem nieźle gotuję...nic im nie smakuje...tragedia!! mowie Wam, nie powinnam sie denerwowac, a chodze wkurzona na maxa! rozwydrzone, bo polowa rodzenstwa zagranicą, reszta tez dorosła, wszystko mają co tylko chcą dostaja i jeszcze Cię tak wypyskuja, że łaski nie robisz, bo przeciez duzo zarabiasz!!!
    obiecuję sobie, że naucze moje dziecko szacunku do innych i do tego, ze jak cos dostaną, to będą wdzięczne, a nie, że tak po rostu ma być... na szczescie dzis siostra męża wzięła je do siebie....
    odliczam już dni jak pojade do Pl do moich rodzicow i pomimo tego, ze teście mieszkaja 2 domy ode mnie nie zamierzam tam czesto zaglądac, mam dość...
    czujecie już ruchy? pytam te dziewczyny, które spodziewaja się 1-szego maleństwa, bo ja mam tylko bulgotki w brzuchu, ale ruchow jeszcze nie czuje...a tak sie ciesze, ze już wiem, że pod moim sercem mieszka mała Myszka :* Kocham...
    życzę udanego i SPOKOJNEGO weekendu!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów