Strona 348 z 10050
Pokaż wyniki od 3,471 do 3,480 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Juz po wizycie wk.. Się tylko. Doktor miał ale, ze na zwolnieniu jestem. Bo skoro nic się nie dzieje to po co. Badania żadnego nie bylo, bo po co. A lekarz mega arogancki. Tak wiec albo trafiam na samych idiotów, albo wszyscy tam tacy są. W okolicach 15 tygodnia miał być pessar założony i co? Nie widzi takiej potrzeby. Eh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Fajna niespodzianka ale pewnie i tak z czystej ciekawosci bede chciala wiedziec :-D

widzę że ty mega nie zdecydowana jesteś

Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Juz po wizycie wk.. Się tylko. Doktor miał ale, ze na zwolnieniu jestem. Bo skoro nic się nie dzieje to po co. Badania żadnego nie bylo, bo po co. A lekarz mega arogancki. Tak wiec albo trafiam na samych idiotów, albo wszyscy tam tacy są. W okolicach 15 tygodnia miał być pessar założony i co? Nie widzi takiej potrzeby. Eh

kuźwa zmień lekarza!!!!!!! przy bliźniakach to ciąża powinna być szczególnie kontrolowana, tak mi lekarka mówiła przy pierwszej, że zwsze bliźniaczą trzeba ostrożnie prowadzić , a bdanie obowiązkowo, ps skąd on wie że pessara nie skoro nie badał dziad !!!!

Co mam wizytę to inny lekarz mnie przyjmuje bo urlopy są. I tak pójdę do innego prywatnie

Senior Member Awatar gAndzia19
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-02 zobacz kalendarz
    Skandal z tym lekarzem. Ja w ogóle sie o te ciąże trzęsę, ale mam tak wspaniałego lekarza, ze gdybym na takich trafiała to juz bym chyba nerwowo sie wykończyła. Mój juz od 6 tygodnia chciał mi dać zwolnienie, ok krwawiłam, ale juz wszystko dobrze, a on co wizytę pyta czy juz moze dać zwolnienie. Z bliźniakami to by nie pytał, a od razu dał.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    No wlasnie nie wiem :-) bo nie mam jakiegos parcia co do plci :-P
    Ja znów chcę wiedzieć z mężem i już odliczam dni do wizyty, którą mam 3 sierpnia

Serio? Nie widzialam :-D to ta adrenalina haha
    Serio, serio stali w korku hehehe odpięła pasy, zdąrzyła opuścić spodnie do kolan i się urodził chłopczyk
    mój mąż powiedział, że by chodnikiem jechał hahaha
    Mam nadzieję, że dużej zimy nie będzie, bo w tym szpitalu co chcę rodzic jest oddalony o ponad 40km, wprawdzie mam pod nosem szpital, ale warunki spartańskie, a w tym drugim zastępcą ordynatora jest mój ginekolog także na pewno tam chcemy

Ja bym zmieniła lekarza, co za gbur i jakoś nie wyobrażam sobie, żebym miała co wizytę wkurzona wychodzić z gabinetu, szkoda nerwów Twoich.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez gAndzia19 Zobacz posta
    Skandal z tym lekarzem. Ja w ogóle sie o te ciąże trzęsę, ale mam tak wspaniałego lekarza, ze gdybym na takich trafiała to juz bym chyba nerwowo sie wykończyła. Mój juz od 6 tygodnia chciał mi dać zwolnienie, ok krwawiłam, ale juz wszystko dobrze, a on co wizytę pyta czy juz moze dać zwolnienie. Z bliźniakami to by nie pytał, a od razu dał.
    Moim zdaniem dobry lekarz to podstawa!

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gAndzia19 Zobacz posta
    Mój też pyta za każdym razem piszemy zwolnienie ?

spoko ja się czuje dobrze w domu bym na łeb dostała

Co mam wizytę to inny lekarz mnie przyjmuje bo urlopy są. I tak pójdę do innego prywatnie

Beata chodzisz rozumiem do Centrum i prywatnie ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tak. Teoretycznie jestem pod opieka iczmp. Ale chodzę tez prywatnie do cudownego lekarza. Tyle tylko, ze on byl szczery i od poczatku mowil, ze nie podejmie się prowadzić ciąży blizniaczej po takich przejściach. Po wizycie u mojego wychodzę zawsze spokojna i czuje się "dopieszczona".

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Juz po wizycie wk.. Się tylko. Doktor miał
    ale, ze na zwolnieniu jestem. Bo skoro nic się nie dzieje to po co. Badania żadnego nie bylo, bo po co. A lekarz mega arogancki. Tak wiec albo trafiam na samych idiotów, albo wszyscy tam tacy są. W okolicach 15 tygodnia miał być pessar założony i co? Nie widzi takiej potrzeby. Eh
    Co za ludzie! A mozesz zmienic przychodnie ? Bo zero profesjonalizmu ze strony tych lekarzy!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja znów chcę wiedzieć z
    mężem i już odliczam dni do wizyty, którą mam 3 sierpnia

Serio, serio stali w korku hehehe odpięła pasy, zdąrzyła opuścić spodnie do kolan i się urodził chłopczyk
    mój mąż powiedział, że by chodnikiem jechał hahaha
    Mam nadzieję, że dużej zimy nie będzie, bo w tym szpitalu co chcę rodzic jest oddalony o ponad 40km, wprawdzie mam pod nosem szpital, ale warunki spartańskie, a w tym drugim zastępcą ordynatora jest mój ginekolog także na pewno tam chcemy

Ja bym zmieniła lekarza, co za gbur i jakoś nie wyobrażam sobie, żebym miała co wizytę wkurzona wychodzić z gabinetu, szkoda nerwów Twoich.
    Haha ja mam tylko 15 km do szpitala to moze zdaze dojechac hahha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów