Strona 333 z 10063
Pokaż wyniki od 3,321 do 3,330 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    No to zaczyna nam się rozwiązywać
    woreczek z płciami I super że wieści z wizyt dobre.

My wczoraj tez byliśmy na szybkich pomiarach i nasz szkrab ma 9cm, więc jak przeczytałam o 20 to się bardzo zdziwiłam Ża mi sie go zrobiło bo był wciśniety w tą wąską nietypową szczelinę która u mnie się wytworzyła. Wędrował sobie z jednego miesjca na drugie. Teraz mam wizytę za 5tyg, bo za 4 jak miałam przyjść to jesteśmy na urlopie w górach.

Tosieńka jak teraz przeczytałam że u ciebie córeczka, to taka malutka zazdrość (oczywiście zdrowa) mnie ścisnęła Tez bym chciała córeczkę do kompletu A otstanio mam jakies takie wewnętrne przekonanie że jednak chłopak drugi będzie.
    Ale malutki szkrab :-) poczekaj niedlugo pewnie sie dowiesz :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Hej :-* ja juz w pracy.:-( ale jutro wolne wiec odespie sobie.. Tak jak mowilam czekam az lipiec sie skonczy.. Bo od sierpnia mam juz normalne godziny pracy i zadnych nocek.. Bo przychodzi na sezon jakis mlody lepek do pracy takze troche odciazy to wszystko. Wczoraj go uczylam i dzis pewnie tez bede. Co do wizyt u lekarza nie moge sie doczekac swojej a mam dopiero 6 sierpnia :-( a juz jestem tak strasznie ciekawa co slychac u mojego maluszka.. :-P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Olenka gdzie Ty sie podziewasz?:-)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzien dobry Dziewczynki! Widze ze same dobre wiesci na forum:-) gratuluje! Fajnie ze juz powoli poznajemy plec:-) ja zabieram sie do roboty bo dzis sporo prasowania i pakowania mam' jutro jedziemy nad morze:-) juz sie nie moge doczekac.Milego dnia:-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzien dobry Dziewczynki! Widze ze same
    dobre wiesci na forum:-) gratuluje! Fajnie ze juz powoli poznajemy plec:-) ja zabieram sie do roboty bo dzis sporo prasowania i pakowania mam' jutro jedziemy nad morze:-) juz sie nie moge doczekac.Milego dnia:-)
    Na jak dlugo jedziecie?:-)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    dobry dobry
    ja też w pracy kawke popijam, jakoś nie mogę przestać :P

jutro wizyta mega się cieszę

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    oj tam oj tam nic sie nie stalo ja juz sie zaczynalam wkrecac hehez dziewczynki fajne sa
    dziewczynki są czaderskie i bardzo bym się cieszyła jak teraz też by była dziwczynka - juz nawet mam imię, póki co nie zdradzę, ..... mężowi się nie podoba

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej :-* ja juz w pracy.:-( ale jutro wolne wiec odespie sobie.. Tak jak mowilam czekam az lipiec sie skonczy.. Bo od sierpnia mam juz normalne godziny pracy i zadnych nocek.. Bo przychodzi na sezon jakis mlody lepek do pracy takze troche odciazy to wszystko. Wczoraj go uczylam i dzis pewnie tez bede. Co do wizyt u lekarza nie moge sie doczekac swojej a mam dopiero 6 sierpnia :-( a juz jestem tak strasznie ciekawa co slychac u mojego maluszka.. :-P
    aż ci zazdroszczę, mamy taką jazdę w robocie i problemy z tytułów na które nie mamy wpływu że aż mi się nie chce, wolałabym zostać z młodą w domu,

do 6 sierpnia została chwilka, zleci

Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzien dobry Dziewczynki! Widze ze same dobre wiesci na forum:-) gratuluje! Fajnie ze juz powoli poznajemy plec:-) ja zabieram sie do roboty bo dzis sporo prasowania i pakowania mam' jutro jedziemy nad morze:-) juz sie nie moge doczekac.Milego dnia:-)
    hejka

jezuśku ja nigdy nie prasuje na wyjazd..... podziwam.....

ja jadę 1.08 do Świnoujścia z młodą i dziadkami , chyba dam radę sama z dzieckiem? nie wiem, jestem trochę przerażona, ale co tam

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    dobry dobry

ja też w pracy kawke popijam, jakoś nie mogę przestać :P

jutro wizyta mega się cieszę

dziewczynki są czaderskie i bardzo bym się cieszyła jak teraz też by była dziwczynka - juz nawet mam imię, póki co nie zdradzę, ..... mężowi się nie podoba

aż ci zazdroszczę, mamy taką jazdę w robocie i problemy z tytułów na które nie mamy wpływu że aż mi się nie chce, wolałabym zostać z młodą w domu,

do 6 sierpnia została chwilka, zleci

hejka

jezuśku ja nigdy nie prasuje na wyjazd..... podziwam.....

ja jadę 1.08 do Świnoujścia z młodą i dziadkami , chyba dam radę sama z dzieckiem? nie wiem, jestem trochę przerażona, ale co tam
    A gdzie pracujesz? :-) pewnie ze dasz rade sama! Kto jaknie Ty!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    fghjkz od 10 lat prowadzę działalność w sferze mocno usługowej, na franczyzie, lekko nie jest, firma wymyśla z d**y różne kwestie więc..... a szkoda gadać

Pewno że dam radę!!!! muszę trochę pomarudzić, choć fakt taki że to mój pierwszy wyjazd z młodą, tak jeżdziłam sama ( wyrodna matka ) zostawiając dziecko z ojcem i teściową a teraz padło że jedziemy we dwie - coś nowego - zawsze si e człowiek uczy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    fghjkz od 10 lat prowadzę działalność
    w sferze mocno usługowej, na franczyzie, lekko nie jest, firma wymyśla z d**y różne kwestie więc..... a szkoda gadać

Pewno że dam radę!!!! muszę trochę pomarudzić, choć fakt taki że to mój pierwszy wyjazd z młodą, tak jeżdziłam sama ( wyrodna matka ) zostawiając dziecko z ojcem i teściową a teraz padło że jedziemy we dwie - coś nowego - zawsze si e człowiek uczy
    Duza ta Twoja coreczka juz?

O mnie
    2 lata

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów