Strona 33 z 10065
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Mniejsza z lekarzem. Jutro USG!
    aa myslałam że to na jednej i tej samej wizycie

Kot - oj to współczje autka, mam nadzieję że niedużo ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    aa myslałam że to na jednej i tej samej wizycie

Kot - oj to współczje autka, mam nadzieję że niedużo ?
    I tak już było w tym miejscu zaharatane, więc się nie przejmuję za bardzo.

Marzena - czekamy jutro na relację!
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewuchy nie patrzcie na wyniki tyljo jak przyrasta. Kocie ostatnio tak sobie właśnie myslalam, czy nie bedziesz miala blizniakow ;-)
    W sumie to bym nawet chciała
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

O mnie
    Dziewczyny - jedna rzecz o której wam zapomniałam napisać - nie wiem, czy w waszych miastach są laboratoria Diagnostyki, ale teraz jest promocja - można mieć pakiet badań dla kobiet w ciąży za 99 zł. Tutaj link do strony, na której trzeba wypełnić formularz, a potem wydrukować kupon: http://www.kobieta.diagnostyka.pl

PS To nie jest reklama

Junior Member
    OlaTri

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie.
    Jestem tu nowa i w ogóle w temacie nowa
    Mam do Was pytanie. Byłam u lekarza w poniedziałek. Obliczył, że jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży.
    Wszytko tam zobaczył, ale tętna płodu nie wyczuł. Powiedział, że zarodek ma dopiero 1,9 mm i że to możliwe.
    Nie wiem czy powinnam schizować, bo trochę schizuję Czytałam że w 6 tygodniu tętno na usg powinno być już do złapania. Kazał przyjść 25.05. Mogę coś zrobić żeby upewnić się, że wszystko jest ok? Robiłam beta hcg chyba 24.04 i wyszła 543 chyba. Może ponowić to badanie?

Ola, w 6 ale od zaplodnienia. Date Ci wyliczyl od ostatniej miesiaczki. Czyli poczekaj jeszcze ze dwa tyg, choć to nie norma bo i wtedy zarodek moze byc jeszcze zbyt mały lub byla późniejsza owulacja.

Tydzień temu moje hcg wynosilo 1347, dzis 3132. Szału nie ma... trochę mnie to zmartwiło ale lekarz powiedzial, że miesci się w normach i że najważniejsze, żeby nie spadalo. Dostalam profilaktycznie luteine i w pon mam powtórzyć betę i zrobić inne badania. 21 maja założy mi karte ciazy. Z usg mam się nie spieszyc, wiec zrobię 22 maja. Na razie mam wyluzowac (dosłownie tak powiedział) i nie zagladac do internetu ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej dziewczyny!
    Tak mnie korci, zeby powiedziec siostrom o ciąży, ale muszę wytrzymać do pt i wtedy po wizycie jak juz bede na 100% wiedziala, to powiem! przed chwila wrocilam od mojej siostry i sie smiala, ze juz czas po tej stracie starac sie o kolejnego dzidziusia, a ja juz mialam na koncu jezyka, ze dzidzius juz jest i rosnie, ale do pt 2 dni, dam rade... chcialam sie Was zapytac, czy pijecie duzo? nie tylko wody, ale ogolnie? bo ja pije moze ok 1l dziennie, a wiem, ze to malo, ale jakos na razie nie czuje potrzeby, aby pic więcej...a sikam co pol godziny, aż mój M sie smieje, z czego ja tyle sikam jak nie piję!!! hehe
    Poza tym jestem juz taka niedoczekana na ta wizyte, a wiem, ze pewnie jeszcze nie bedzie widac serduszka, chociaz bardzo bym chciala...
    a i jeszcze jedno, macie moze jakies upławy? ja cos tam mam ale przy podcieraniu po siusianiu! nie wiem, czy sie martwic, czy to normalne...ehhhhh w pt wszystkiego sie dowiem, zobaczymy! a co tam u Was???

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

a i jeszcze jedno, macie moze jakies upławy? ja cos tam mam ale przy podcieraniu po siusianiu! nie wiem, czy sie martwic, czy to normalne...ehhhhh w pt wszystkiego sie dowiem, zobaczymy! a co tam u Was???[/QUOTE]

Tosienka mam. Na zmianę przezroczyste, biale i żółte. Ale lekarz kazal sie martwic tylko plamieniem.

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witajcie mam mało czasu i nie mam kiedy nadrobić zaległości w czytaniu postów.
    Robilam betę w poniedziałek czyli 33dc wynik 2007.00 i wczoraj 35dc 4571.00.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów