Strona 325 z 10063
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,250 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry dziewczynki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Wczoraj miałam usg genetyczne prawdopodobieństwo wystąpienia wad mniejsze niż przy poprzedniej ciąży, a ja sobie nawkrecalam, że może jednak coś nie tak, ale powoli wybijam sobie to z głowy. Poprzednio mniej się stresowalam, pewnie dlatego ze chodziłam do pracy, a teraz jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na myślenie o głupotach ;-) być może będzie drugi chłopak, choć jeszcze nie na 100%, wiec musze wstrzymać się z zakupem nowych pajacow. W to najwygodniej ubiera mi się dziecię, szczególnie takie małe :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    hej dziewczyny oj cisza jako to przy weekendzie, korzystajcie bo to ostanie lato w takim skladzie nastepne beda juz powiekszine powiem wam ze mialam zaparcie przepraszam ze tak pisze ale bol mialam brzucha dotego wywalilo bebenka masakra jakas ,wiec pojadlam sliwek,czeresni napilam sie wody pozniej koktajl zrobilam z malin i kefiru,, okolo 1 w nocy sie obudzilam i w kibkelku spedzilam do 4 rano hehehe biegalam tam i z powrotem ale ulga nie do opisania i bebenek zniknal... zaraz jedziemy do kosciola a pozniej na rosolek do mamy i nie wiem jakis spacer chociaz goraco jak pieron zobaczymy planow nie mamy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Wczoraj miałam usg genetyczne prawdopodobieństwo wystąpienia wad mniejsze niż przy poprzedniej ciąży, a ja sobie nawkrecalam, że może jednak coś nie tak, ale powoli wybijam sobie to z głowy. Poprzednio mniej się stresowalam, pewnie dlatego ze chodziłam do pracy, a teraz jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na myślenie o głupotach ;-) być może będzie drugi chłopak, choć jeszcze nie na 100%, wiec musze wstrzymać się z zakupem nowych pajacow. W to najwygodniej ubiera mi się dziecię, szczególnie takie małe :-)
    Bedzie dobrze ty juz to przechodzilas to wiesz ze nie ma co sie stresowac szczegolnie jak prawdopodobienstwo jest mniejsze no ale rozumiem cie bo kazda z nas sie zastanawia i ma obawy czy aby wszystko bedzie dobrze no ale jak ma byc musi btc dobrze o drugi chlopczyk to fajnie bo i ciuszki i zabawy wspolne chlopiece dziewczynka bedzie nastepna

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki
    dzien dobry Olenko

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    My wracamy z kina :-) do jutra:-*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    hej dziewczyny naładowane pozytywnie po weekendzie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej dziewczyny naładowane pozytywnie po weekendzie?
    Ja weekned spędziłam u rodziców z mężem, także pozytywnie pozytywnie jak najbardziej
    Tylko coś mnie brzusio pobolewa, jak wstaje i w nocy jak się przekręcam takcie ciągnięcie w środku czuje. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam nadzieje, że szybko przejdzie.

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej dziewczyny...troche tu nie zagladalam, a tu znowu tyyyyle stron przybylo
    u mnie teraz sa goscie z Pl dlatego rzadko jestem na forum jeszcze beda ten tydzien, a za rtdz ja smigam do Pl na wakacje, juz sie doczekac nie moge! pracuje teraz tylko po 3 godz dziennie tak mi zalecił lekarz firmowy takze loozik
    Dzis ide na kolejne usg mam nadzieje, ze juz dzisiaj ta franca cos wypatrzy i powie jaka płeć, bo z tej mojej ciekawości nie spie po nocach nawet snilo mi sie, ze siostra robila mi usg i wyszlo, ze dziewczynka...ja jednak caly czas licze, ze bedzie chlopak ale najwazniejsze zdrowe z dziewuszki bede sie rownie mocno cieszyc
    nie moge sie z mezem porozumiec co do imienia, wiec moze jak juz bedzie wiadomo jaka płec, to sie dogadamy hehe
    teraz smigam robic gyros!
    miłego dnia! jak bede cos wiedziala po usg, to oczywiscie dam znac! pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja weekned spędziłam u rodziców z mężem, także pozytywnie pozytywnie jak najbardziej
    Tylko coś mnie brzusio pobolewa, jak wstaje i w nocy jak się przekręcam takcie ciągnięcie w środku czuje. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam nadzieje, że szybko przejdzie.
    tez takie cos czuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów