Strona 324 z 10083
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Tez wole szczepic tylko nie koniecznie dodatkowymi gdy dziecko nie idzie do żłobka. Przed pójściem do przedszkola tez można zaczepic na pneumokoki czy ospę. Kubę za rok bym wystala choć na 4h do przedszkola, wiec wtedy te młodsze trzeba by było też szczepic.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien dobry mamunie obudzilam siie ,wyspana narazie leze i planuje dzien na 14 piesa do fryzjera wioze takze raczej narazie w domu a pozniej fryzjer a obok sa sklepy wiec meza wyciage i pochodzimy ze 2 godzinki a pozniej do brata bo moj juz sie ugadal z nim na tenisa niech idzie my z dziecmi zostaniemy ,basn maja to spokoj

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    O jej aż z b do d? To mi tylko tak nieznacznie, bo nawet stanika jeszcze nie zmieniłam. Akurat mi by się przydało bo bardzo małe mam :/
    hehe ja przed ciaza mialam d nie wiem jakie w Polsce sa rozmiarowki ale ja nosze 34 D a teraz kupilam 34DD i dzis pojade to kaze sie zmierzyc zebby mi dobrala.... nie wiem co to bedzie dalej..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ryż na mleku heheh kolejne dane które dzidziusiowi posmakowało
    nochyba sie na chinczyka zapatrzylam hehe ryz obowiazkowo musi byc

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Tez wole szczepic tylko nie koniecznie dodatkowymi gdy dziecko nie idzie do żłobka. Przed pójściem do przedszkola tez można zaczepic na pneumokoki czy ospę. Kubę za rok bym wystala choć na 4h do przedszkola, wiec wtedy te młodsze trzeba by było też szczepic.
    ja zaszczepie tylko te podstawowe zadnych innych... mam bratowa farmaceutke i powiedziala ze na temat szczepionek to nawet lekarze malo wiedza to jest poprostu przemysl farmaceytyczny ktory to wszystko nadania kiedys nie bylo tylu szczepionek i zyli nawet ja bylam tylko podstawowymi szczepiona,odkat pojawily sie szczepionki skojarzone zaczetly sie komplikacje i glosno sie zrobilo na ten temat a kiedys tego tego nie bylo ,wiec ja tylko podstawowe u brata dzieci tak samo mialy...ale to kazdeko indywidualna sprawa

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    moja bratowa przeczytala fajna ksiazke na temat szczepionek i poszla do lekarza i namawial ja na szczepienia jakies tam a ona jak mu zaczela pytania zadawac to lekarz nie wiedzial co jej powiedziec bopoprostu malo wiedzial szczepionka i tyle ale szczegolow zadnych i teraz idzie to nie wspominaja nawet nic na temat szczepien do przedszkola chodzily tylko powiedziala ze dzieci nie maja wszystkich szczepien i nie bylo problemu a do szkoly musza przyjac bo szkola obowiazkowa jest

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    my do gdańska po ślubie jedziemy. Mieliśmy w planach włochy ale że w ciąży jestem to odpuściliśmy. suknia zmierzona. Znowu do poprawki waga bez zmian a jestem coraz szersza no i znowu trzeba będzie jechać i mierzyć... Heh... We wt. Między usg a lekcja tańca ha ha ha już naprawdę nie wiem jak ja to wszystko zrobię... Dobrze że dermatologa nie dałam sobie na wt wcisnąć. W ogóle jakim cudem tyje jak waga od miesiąca taka sama?
    ZNowu podobnie, my po ślubie do Gdyni jedziemy, do Gdańska pewnie tez

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Czesc dziewczynki :* ja juz po prysznicu, siedze z maseczka na twarzy nie było mnie dzisiaj cały dzien w domu, pogoda dopisała (nie było za ciepło az tak) wiec super
    Pojechaliśmy sobie nad jeziorko zabralismy moja siostre i chrzesniaczke i wypłynelismy rowerkiem wodnym potem jeszcze chwile posiedzielismy nad wodą , zjedlismy pozny obiad w restauracji miło spedzony czas, jestem padnięta po tym dniu juz. padnieta ale szczesliwa jutro tez gdzies wybywamy hihi buziaczki dla Was kochane
    ja odezwe sie jutro a tymczasem ide zmyć maseczke z twarzy i kłade sie do łozeczka ściskam

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    My szczepiliśmy synka tymi refundowanymi (po kilka kłuć na wizycie), a że wiedzieliśmy że będzie chodził do żłobka to jeszcze rotawirusy i pneumokoki. I po drugiej dawce pneumokoków tak mu spuchnęło kolnko że wylądowaliśmy w szpitalu. Na szczęście przez noc okładów opuchlizna zeszła. ALe strachu było co niemiara. Sami nie wiedzieli co się dzieje. Ale i tak jestem za szczepieniami.

A chciaam wam bnapisać, że od około tygodnia przestałam odczuwac rozciągania macicy (więc chyba póki co jest wystarczająca duża) i właściwie nie mam żadnych innych objawów. Czuję się idealnie, jak nie w ciąży. Z sykeim też tak miałam i mam cichą nadzieję że teraz już tak będzie do końca, tylko brzuszek będzie rósł

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    hej Dziewczynki, nie było mnie tu tylko dwa dni i ponad 20 stron do nadrobienia:P ale wszystko już przeczytane w piątek byłam u lekarza, z dzickiem wszystko ok. Tatuś był z nami pierwszy raz był zachwycony. Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej będzie chłopak (ale należy jeszcze poczekać z kupowaniem ubranek, bo może się coś jeszcze zmienić), czyli moja "kobieca intuicja" jak zwykle zawiodła:P hehe.
    Dziewczynki ja już trochę przytyłam 3kg wstyd się przyznać chyba zapiszę się na jakąś gimnastykę dla ciężarnych i muszę zacząć uważać co jem. Lekarz mnie troche nastraszył żebym się pilnowała, bo w ostatnim trymestrze najwięcej się przybiera:/ ja jestem dopiero w 17 tygodniu...
    PysiaRysia-> ja też swoim ślubem bardzo się strresowałam, dużo załatwiania, kursowania Radom->Warszawa. Ślub i wesele było w Radomiu i co gorsze organizowaliśmy sami a nie płaciliśmy "od talerzyka" więc w ostatnim tygodniu było mnóstwo zakupów. Ale nie przejmuj się zbytnio wszystkim, bo po cały weselu stwierdzisz: "i po co było tyle krzyku, przygotowań", tyle zachodu, a tu jedna noc i już! :P
    Wczoraj u nas było strasznie upalnie, nie nalepiej się czułam, straszna duchota. Całe szczęście wieczorkiem była niezła burza i się troszkę ochłodziło
    Lecę na śniadanko a później do kościółka i na obiad do mamusi:P Miłego dnia dziewczynki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów