Strona 323 z 10044
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Zrobilo mi sie niedobrze :-D
    Mi też myślałam że to mit z tymi dziwnymi zachciankami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Zrobilo mi sie niedobrze :-D
    Tez tak mnie otrzepalo troszke u mnie jest czekolada taka naturalna gorzka z beconem fuj becon lubie ale w zestawie nieeee

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika co robisz?:-D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronika co robisz?:-D
    jestem Kochana wrocilam z pracy zrobilam surowke z kapusty kiszonej i mialam ta potrawke mamy pojadlam i jestemleze na kanapie i ledwo dycham upal i nawet nie wychodze na taras... moj mowi ze na bilard jada znajomi czy mam ochote ta mam ochote jak pieron jak chce niech jedzie sam bedzie spokoj heheh ogladne sobie brzydule a jak jest to cos wymysla to film jakis to gre i mnie angazuje juz by to bejbko bylo to by miAl zajecie bo ciagle mu sie nudzi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    jestem Kochana wrocilam z pracy
    zrobilam surowke z kapusty kiszonej i mialam ta potrawke mamy pojadlam i jestemleze na kanapie i ledwo dycham upal i nawet nie wychodze na taras... moj mowi ze na bilard jada znajomi czy mam ochote ta mam ochote jak pieron jak chce niech jedzie sam bedzie spokoj heheh ogladne sobie brzydule a jak jest to cos wymysla to film jakis to gre i mnie angazuje juz by to bejbko bylo to by miAl zajecie bo ciagle mu sie nudzi
    Oj bedzie mial wtedy zajecie na pewno:-P uwielbian kapuste kiszona. A ja jestem tak spiaca ze szok! A jeszcze ponad godzinka... Jak sie poloze spac mmm juz o niczym innym nie mysle tylko o lozeczku

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Oj bedzie mial wtedy zajecie na pewno:-P uwielbian kapuste kiszona. A ja jestem tak spiaca ze szok! A jeszcze ponad godzinka... Jak sie poloze spac mmm juz o niczym innym nie mysle tylko o lozeczku
    ja sie wykapalam leze w lozeczku i ogladam brzydule moj nigdzie nie poszedl, lezy obok i ciagle cos gledzi hehehposlalam go zeby kisiel zrobil 2 najlepiej oj wspolczuje ci tych nocek ale na szczescie ostatnia

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Witam się w sobotę, w czwartek byłam na usg Bąbelek ma ponad 5 cm, a dziś idziemy na usg genetyczne. W czwartek miałam też ostatnie szczepienie Kuby, no i była niespodzianka, do tej pory nie miał żadnej większej reakcji na szczepionkę to wczoraj w południe dostał pierwszy raz Gorączki 38,7... Dobrze ze mam przychodnie w bloku. Okazało się że czasem jak wcześniej nie było reakcji na szczepienie to właśnie przy ostatniej dawce tak może być. Dałam ibuprofen i po godzinie spadła :-) a się wystraszylism. Kubę szczepilismy 6w1 bez rotawirusow i pneumokokow. Bąbelka radzą by szczepic również dodatkowymi ze względu na starsze rodzeństwo, no nic zobaczymy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    no to miałaś przygody... Dobrze że szybko zareagowaliście. Niby człowiek chce dla dziecka jak najlepiej a potem patrzy jak dziecko cierpi po szczepieniu i różne myśli chodzą po głowie. Ale i tak jestem za szczepieniami.
    Ja dziś w nocy spać nie mogłam. A dziś mnie brzunio boli. Dzidziusiowi chyba nie podobała się wczorajsza bieganina. Dziś sprzątanie w domu mnie czeka a mi już się oczy zamykają...
    co do sukienki to mam szytą na miarę więc za poprawki nie płace. Eh jak pomyśle że jak ją wybierałam to wszystkie były na mnie za duże a teraz się bym w żadna niezmieściła to mi trochę przykro. I nie chodzi mi tu o brzunio tylko o te wielkie cyce. dziewczyny przed ciążą miseczka b była delikatnie za duża a teraz mam d. jestem zrozpaczona. Wyglądam jak karykatura dawnej siebie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    O jej aż z b do d? To mi tylko tak nieznacznie, bo nawet stanika jeszcze nie zmieniłam. Akurat mi by się przydało bo bardzo małe mam :/

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja ogolnie nabial dzien bez kefiru jagodowego nie zaliczony i ten ryz na mleku
    ryż na mleku heheh kolejne dane które dzidziusiowi posmakowało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów