Strona 316 z 10063
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja mojemu na pierwsza rocznice ktora byla nie dawno kupilam zegarek ale nastepne prezenty beda juz symboliczne albo jakas kolacja nic wiecej hehehe
    Ja jeszcze nie wiem co kupię, bo to mam dwie okazje urodziny męża i rocznica
    Może przygotuje romantyczną kolację i chyba najbardziej będzie zadowolony

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    no Dziewczynki ja już w domu zajadam się malinami z ogródka teściów rano do mojej mamy teściowa przyniosła Kochana kobieta

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja juz odpoczywam po pracy. Rozmawiałam z kierownikiem i mówił ze w ciagu 2 ygodni postara sie znaleźć kogos na moje miejsce, jak sie nie uda to zaczniemy od sierpnia zmiany po 8 godzin i nie nocek.. ja mowiłam ze fajnie ale ten lipiec tez taki słaby jest bo zmeczona jestem strasznie po pracy od razu chodze spac itp. mowił ze rozumie bo jego zona miała tak samo i postara sie chociaz w jakims stopniu zmieni. mówił gdzie mam kupowac ciuszki jakies dla siebie (bo jego zona kupowała) i opowiadał ze nic z tego co jego zona kupiła mu sie nie podobało bo te ciazowe rzeczy sa smieszne smiac mi sie dzis z niego chciało hahah

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    trochę to dziwne. Niby rozumie że jest Ci ciężko ale coś za bardzo zwleka z tymi zmianami...
    A co do śmieszności ciuchów ciążowych to nie bardzo rozumiem. Kilka dni temu narzeczony sam mnie wyciągnął do centrum handlowego bo stwierdził że trzeba mi nowego ciucha kupić żeby Dzidziusiowi było wygodnie. I żeby było śmieszniej to on mi te ciuchy wybrał bo ja bym się chyba nie zdecydowała. Jak przymierzyłam stwierdził że muszę wziąć i koniec bo wyglądam świetnie. Miło coś takiego usłyszeć. Tym bardziej że jakby nie było ciąża nas zmienia.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    trochę to dziwne. Niby rozumie że jest Ci ciężko ale coś za bardzo zwleka z tymi zmianami...
    A co do śmieszności ciuchów ciążowych to nie bardzo rozumiem. Kilka dni temu narzeczony sam mnie wyciągnął do centrum handlowego bo stwierdził że trzeba mi nowego ciucha kupić żeby Dzidziusiowi było wygodnie. I żeby było śmieszniej to on mi te ciuchy wybrał bo ja bym się chyba nie zdecydowała. Jak przymierzyłam stwierdził że muszę wziąć i koniec bo wyglądam świetnie. Miło coś takiego usłyszeć. Tym bardziej że jakby nie było ciąża nas zmienia.
    ja juz nie mam wpływu na to co on mysli o wygladzie zony

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Teoretycznie to te godziny zmienia Ci od poczatku lipca. Pewnie gdybyś była bardziej stanowcza i powiedziała ze Cię brzuch boli, zareagowałby inaczej. Ale z tego co piszesz nie jest Ci tak źle w tej pracy i wytrzymasz jeszcze trochę

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    no Dziewczynki ja już w domu zajadam się malinami z ogródka teściów rano do mojej mamy teściowa przyniosła Kochana kobieta
    jak to fajnie się czyta jak ktoś napisze, że teściowa to kochana kobieta

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jak to fajnie się czyta jak ktoś napisze, że teściowa to kochana kobieta
    poczekajmy. Za tydzień ślub. zobaczymy czy fajni teściówie mi się trafili po ślubie bo przed ślubem to mało kto narzeka he he

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    poczekajmy. Za tydzień ślub. zobaczymy czy fajni teściówie mi się trafili po ślubie bo przed ślubem to mało kto narzeka he he
    Teściowa jest fajna jak jest daleko. Podobno gorzej jak się z nią mieszka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Teściowa jest fajna jak jest daleko. Podobno gorzej jak się z nią mieszka
    Tak tak jak jest daleko ja juz pisalam mojej tesciowej nie znam byla na naszym slubie w sumie dwa tygodnie i jie zdazylysmy sie blizej poznac mieszkanw Polsce moze i lepiej nie wiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów