Strona 314 z 10044
Pokaż wyniki od 3,131 do 3,140 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    bardzo dobrze zrobiłaś! taki stres i wysiłek nie jest dobry dla Dzidziusia. nie było nawet nad czym się zastanawiać. dobrze że miałaś wsparcie swojego mężczyzny. mój też nie chciał, żebym wracała do mojej pracy a miałam dużo łatwiejszą pracę. też miałam dźwiganie, ale w porównaniu z tym co Ty przeszłaś to pryszcz. kontaktu z klientem nie miałam, tylko kierowniczka albo szefowa darły japę nad głową, bo to, bo tamto... bo się na nadgodziny nie zostaje itd itp. i u mnie w firmie też się poronienia zdarzały. dlatego w ogóle się nie zastanawiałam. Dzidziuś przede wszystkim. zanim się dowiedziałam o Dzidziusiu myślałam o powrocie ale narzeczony mnie ochrzanił, poza tym nie wiem jak długo bym wytrzymała z tą moją nieszczęsną nogą.

Iza, rozumiem Cię, ale może kierownik mógłby Ci chociaż do końca lipca skrócić godziny pracy czy coś? źle że tak się zaharowujesz dziewczyno. może z nim pogadaj, powiedz po prostu że jest Ci coraz ciężej, że nie chcesz rezygnować z pracy, ale nie dajesz rady już pracować po tyle godzin?
    Caly czas czekam az zmieni ale jakos sie do tego nie zabiera wgl..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Caly czas czekam az zmieni ale jakos sie do tego nie zabiera wgl..
    może mu przypomnij po prostu. on pewnie nie zdaje sobie sprawy, że jest Ci już ciężko i odkłada to ciągle na później?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem prawie od początku na zwolnieniu. Byłam u gin i pytałam co sądzi o mojej pracy. Powiedziała mi ze nie ryzykowalaby. Więc dałam szefowej 2 tygodnie (na oswojenie się z tą wiedzą ) i poszłam na l4. Z tego co wiem to do dziś nie może nikogo znaleźć. Nie martwię się o to czy będę miała gdzie wracać potem. Na poczatku mialam wyrzuty sumienia, ze ma wiecej na glowie przeze mnie, ale bezpieczeństwo dzidziusia na pierwszym miejscu.

Junior Member
    kasi.enka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny- Przyszłe Mamusie Trochę wejdę w między-słowo ... Dołączam się do grupy, czytałam/śledziłam posty już sporo przed zajściem w ciążę )) ale na chwilę się oderwałam. Teraz, kiedy już się udało [Maleństwo ma przyjść na świat 7 stycznia] - postanowiłam, że poza czytaniem po prostu się PRZYŁĄCZĘ.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja tez jestem prawie od początku na zwolnieniu. Byłam u gin i pytałam co sądzi o mojej pracy. Powiedziała mi ze nie ryzykowalaby. Więc dałam szefowej 2 tygodnie (na oswojenie się z tą wiedzą ) i poszłam na l4. Z tego co wiem to do dziś nie może nikogo znaleźć. Nie martwię się o to czy będę miała gdzie wracać potem. Na poczatku mialam wyrzuty sumienia, ze ma wiecej na glowie przeze mnie, ale bezpieczeństwo dzidziusia na pierwszym miejscu.
    nie ma co się zastanawiać co będzie potem. teraz jest Dzidziuś i tylko to się liczy. hehe w mojej firmie zaczęli szukać kogoś na moje miejsce 2 dni po moim wypadku. już prawie 5 miesięcy mija a nikt dłużej miejsca nie zagrzał niż 1-2 tyg. dopóki szefostwo nie zrozumie, że warunki pracy są złe, praca ciężka i nieopłacalna finansowo dla nikogo to raczej nie znajda. ale wyrzuty sumienia i mnie czasami dopadają. głównie wtedy jak pomyśle o dziewczynach, które zostały. z jednej strony nie rozumiem po co tam dalej siedzą, skoro ledwo im pieniędzy starcza na życie, ale z drugiej strony sama tkwiłam tam ponad półtora roku i ciągle sobie powtarzałam, byle "do ślubu"... a jak ostatnio w firmie byłam, to usłyszałam od syna kierowniczki: "to ty tu jeszcze pracujesz?" pewnie mamusia mu powiedziała że jestem do zwolnienia i się zdziwił, że mnie zobaczył... a tyle było gadania "nikt cie nie zwolni, wracaj szybko..." taa... jasne... prace znajdę inną jak przyjdzie pora. nie ma się co trzymać kurczowo byle czego. nie wiadomo przecież kiedy która z nas wróci do pracy. różnie bywa.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kasi.enka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny- Przyszłe Mamusie Trochę wejdę w między-słowo ... Dołączam się do grupy, czytałam/śledziłam posty już sporo przed zajściem w ciążę )) ale na chwilę się oderwałam. Teraz, kiedy już się udało [Maleństwo ma przyjść na świat 7 stycznia] - postanowiłam, że poza czytaniem po prostu się PRZYŁĄCZĘ.
    witaj to Twój pierwszy Dzidziuś?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    nie ma co się zastanawiać co będzie potem. teraz jest Dzidziuś i tylko to się liczy. hehe w mojej firmie zaczęli szukać kogoś na moje miejsce 2 dni po moim wypadku. już prawie 5 miesięcy mija a nikt dłużej miejsca nie zagrzał niż 1-2 tyg. dopóki szefostwo nie zrozumie, że warunki pracy są złe, praca ciężka i nieopłacalna finansowo dla nikogo to raczej nie znajda. ale wyrzuty sumienia i mnie czasami dopadają. głównie wtedy jak pomyśle o dziewczynach, które zostały. z jednej strony nie rozumiem po co tam dalej siedzą, skoro ledwo im pieniędzy starcza na życie, ale z drugiej strony sama tkwiłam tam ponad półtora roku i ciągle sobie powtarzałam, byle "do ślubu"... a jak ostatnio w firmie byłam, to usłyszałam od syna kierowniczki: "to ty tu jeszcze pracujesz?" pewnie mamusia mu powiedziała że jestem do zwolnienia i się zdziwił, że mnie zobaczył... a tyle było gadania "nikt cie nie zwolni, wracaj szybko..." taa... jasne... prace znajdę inną jak przyjdzie pora. nie ma się co trzymać kurczowo byle czego. nie wiadomo przecież kiedy która z nas wróci do pracy. różnie bywa.
    Dokładnie. Ja pracowałam w małej firmie. Tylko ja i szefowa, wiec wszystko na jej głowie teraz. Tez nie wiem kiedy wrócę do pracy. Na dzień dzisiejszy nie miałabym gdzie zostawić maleństwa. Póki co żyje dniem dzisiejszym. Martwić się będę potem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kasi.enka Zobacz posta
    witam kolejną mamusie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc dziewczyny dzis wyspana wstalam nie dawno ,gotuje ryz na mleku czytalam o waszych pracach i ciesze sie ze mam taka prace jaka mam chociaz nie raz nerwy poniasa trzeba organizowac zamowienia ale jestesmy na swoim i nikt nie marudzi mysle ze pozniej znajdziecie prace ktora wam da duzo radosci a poki co odpoczywajcie ja stosuje sie zalecen lekarza lykam tabletki,pije soczki

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witamy sporo przed zajściem w ciaze czytałas posty na tym wątku? To chyba niemożliwe bo sa posty od 17kwietnia a sama mam termin na 7stycznia z miesiączki wiec sie dziwie bo 17 kwietnia to maks kiedy musiałaś zajść w ciaze skoro termin 7.01
    Ostatnio edytowane przez Martynaa ; 16-07-15 o 15:15

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów