Strona 312 z 10044
Pokaż wyniki od 3,111 do 3,120 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Martyna, co za figura, super. Przy Tobie to można wpać w kompleksy, choć nigdy ich nie miewałam I gdzie się tam zmieścił ten 13cm synek Chłopaki są fajne.

Videl, bardzo smutne to co przeżyliście... ale teraz bdzie dobrze, musi byc!!

A brzuszki piękne (te które widać i których nie)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Oj dziewczynki przyszlam.z pracy kolo 13 polozylam sie chwile i co? Maz mnie obudzil o 16 .30 hehe takze nie wiem co bede w nocy robila zjemy i pojdziemy na spacer na plaze bo sie schlodzilo wiec dziewuszki do jutra

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Strasznie mi sie chce spac :-(

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Tez sie zastanawiam gdzie on sie tam mieści od 5dni-tygodnia tez czuje ciagle podbrzusze kłucie takie powiedziałam lekarce to niby dlatego ze mały rośnie : p a mi sie wydaje jakby to jelita były ale nie pracowalyby mi przy każdym obróceniu sie, wstawianiu, czasem bez niczego, jak jem tym bardziej ze żadnego rozwolnienia czy cos nie mam, to moze juz małego czuje?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Tez sie zastanawiam gdzie on sie tam mieści od 5dni-tygodnia tez czuje
    ciagle podbrzusze kłucie takie powiedziałam lekarce to niby dlatego ze mały rośnie : p a mi sie wydaje jakby to jelita były ale nie pracowalyby mi przy każdym obróceniu sie, wstawianiu, czasem bez niczego, jak jem tym bardziej ze żadnego rozwolnienia czy cos nie mam, to moze juz małego czuje?
    Tez czuje jak wstaje wszystko.. I brzuszek tez czesto mnie kluje. Ale nie mam pojecia czy to czuc juz czy noe :-P

U mnie to bardziej jakby ktos mi banki od środka puszczal. Nasila się zwłaszcza gdy zjem slodkie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tez czuje jak wstaje wszystko.. I brzuszek tez czesto mnie kluje. Ale nie mam pojecia czy to czuc juz czy noe :-P
    ja też mam takie dziwne uczucie zwłaszcza jak wstaje, jakby mnie coś ciągneło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    ja też mam takie dziwne uczucie
    zwłaszcza jak wstaje, jakby mnie coś ciągneło
    Ale i tak lubie to uczucie :-P

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Tez sie zastanawiam gdzie on sie tam mieści od 5dni-tygodnia tez czuje ciagle podbrzusze kłucie takie powiedziałam lekarce to niby dlatego ze mały rośnie : p a mi sie wydaje jakby to jelita były ale nie pracowalyby mi przy każdym obróceniu sie, wstawianiu, czasem bez niczego, jak jem tym bardziej ze żadnego rozwolnienia czy cos nie mam, to moze juz małego czuje?
    mnie "kuje" jak się zegne w pół, np przy sprzątaniu, albo przez sen się zwinę w kłębek. i jak za dużo chodzę. wczoraj duzo załatwiania mialam to cały dzień mnie kuło. chciałabym żeby to był już Dzidziuś

w piątek do lekarza idę po skierowanie do dermatologa. nie wiem czy to ze stresu przed ślubem czy co, ale jak mnie wczoraj w nocy komar dziabnął to mi takie uczulenie wyszło że pół ręki mam czerwoną chociaż się nie drapie. nigdy tak nie miałam kilka dni do ślubu a ja się pąsowa robię na bank to komar był, bo narzeczony nocne polowanie urządził i go ubił. jego też pogryzł, ale już prawie u niego nie widać. przy okazji to sie podpytam o te rozstepy, moze mi cos dermatolog poleci? tylko ciekawe czy sie przed slubem dostane... heh...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez videl Zobacz posta
    To bedziemy sie chwalic co mamy w brzuszkach ))
    Ja pamietam rok temu z chlopakiem chcielismy synka bardzo, a sie okazalo ze bedzie coreczka to nie ukrywam, zawiedziona byłam.. W 6 msc sie niestety urodzila i po 4 msc zmarla, a juz miala do domku isc...
    Dzis bardzo pragne coreczki.. i az wstyd ale mam nadzieje ze to bedzie dziewczynka, choc wiem ze najwazniejsze powinno byc zeby bylo zdrowe...
    Nie umiem tego pragnienia zmienic....
    współczuje Twojej straty ale dla tej Kruszynki, którą nosisz pod sercem musisz mieć dobre myśli, na pewno tym razem wszystko będzie dobrze. ja też czuję, że mogę się zawieść płcią dziecka. jest mi z tego powodu przykro, niemal bije się z myślami, ale nic nie mogę na to poradzić. ale najważniejsze żeby Dzidziuś był zdrowy. tego musimy się trzymać.

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    W piatek robilam badanie moczu i zadzwonili ze mam bakterie polozna kazala pic zurawine i w pn albo wtorek powtorzyc wynik wiec powtorzylam i dzis uvlekarza tevwyniki byly... no i sie okazalo ze to jest zapalenie bo zaprowadzil mnie do lekarza od nerek zrobili mi usg nerek i sie okazalo ze prawa nie robi jak trzeba byli zdziwieni ze mnie nie boli ale gdyby bolalo to ja bym poszla wczesniej i byc moze nie bylo by tego zapalenia....dzidzi na dzien dzisiejszy nic nie grozi ale nie wyleczenie sie przeradza w jakies inne schorzenia bo nerki nie czyszcza organizmu mozna zastoju jakiegis dostac i moze dojsc do wczesniejszego porodu
    nie dobrze, musisz jak najszybciej wyzdrowieć dla Twojej Córci. moja siostra cioteczna miała zapalenie nerki w liceum. tyle sie dziewczyna nacierpiala, ze przykro bylo patrzec. dobrze ze Ciebie nie boli. wierzę że będzie dobrze, tylko nie bagatelizuj zaleceń lekarza. zdrowie Dzidziusia najważniejsze.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja niestety cały dzien w pracy jutro znowu ;/
    Iza, może lepiej idź już na to zwolnienie? wykończysz się dziewczyno. z tego co widzę to coraz bardziej zmęczona jesteś. musisz wreszcie naprawde odpocząc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów