Strona 300 z 10049
Pokaż wyniki od 2,991 do 3,000 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Co dzis serwujecie do jedzenia oprocz tych galaretek dzis moj nie dostanie obiadu bo wkurzyl mnie rano hehe
    hehe, ale się uśmiałam
    a to jest dobra kara dla faceta, bo mój np to jest mega łakomczuch i wczoraj jak wrócił z pracy, to mi wypomniał "ale mnie zrobiłaś z tym obiadem" a jak mu powiedzialam, ze ja mialam i ziemniaczki i cala reszte to miał minę hihihi
    ja teraz pogadalam z rodzicami na skypa 1,5h jutro ide do lekarza firmowego, jak dobrze postekam, to moze sie uda juz siedziec w domu, chociaz tu w NL to ciezko jest z tymi zwolnieniami w pracy...
    jutro na obiad chyba zrobie bitki w sosie, do tego potarty ogorek z cebulka pieprzem sola i octem-uwielbiam i oczywiscie świerze ziemniaczki mniami.... :P
    teraz zajadalam chleb z dżemem, bo moja mama mowiła ile i z czego to ona już dżemów nie narobiła i tak mi chęci na dżemik narobiła, ze właśnie zjadlam hehe, to jest masakra, ze czlowiek słyszy i zaraz musi to zjeśc teraz pojde zajrzec do siostry, bo mieszka 2 domy dalej takze blisko mam na kawke! zajrze wieczorkiem! papa.

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Co dzis serwujecie do jedzenia oprocz tych galaretek dzis moj nie dostanie obiadu bo wkurzyl mnie rano hehe
    Ja robiłam ziemniaczki, kalafior smażony i maślanka - jakoś bez niej ostatnio ciężko żyć
    a jutro potrawka z kiełbaski, cukinii, pieczarek i pomidorów

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Biedni Ci Wasi mężczyźni
    U mnie pulpety z młodymi ziemniaczkami i koperkiem plus sałatka z fetą
    Jesz ser feta? bo mi mówiono, że nie można

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    kolejnemu sie oberwało ja na kolacje zje sałatke z wczoraj jeszcze raczej
    No oberwalo mu sie kolega z nowego jorku na wesele ma przyjechac do kogos tam i zapytal czy moze nocowac u nas z dziewczyna no moj zapytal mnie czy moze no moze a pozniej sie okazalo ze do wtorku... kur... szkoda ze nie do piatku
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 14-07-15 o 16:42

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja leczo zrobie moj nie lubi a potrawka z kielbaska mi przypomniala leczo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hehe, ale się uśmiałam
    a to jest dobra kara dla faceta, bo mój np to jest mega łakomczuch i wczoraj jak wrócił z pracy, to mi wypomniał "ale mnie zrobiłaś z tym obiadem" a jak mu powiedzialam, ze ja mialam i ziemniaczki i cala reszte to miał minę hihihi
    ja teraz pogadalam z rodzicami na skypa 1,5h jutro ide do lekarza firmowego, jak dobrze postekam, to moze sie uda juz siedziec w domu, chociaz tu w NL to ciezko jest z tymi zwolnieniami w pracy...
    jutro na obiad chyba zrobie bitki w sosie, do tego potarty ogorek z cebulka pieprzem sola i octem-uwielbiam i oczywiscie świerze ziemniaczki mniami.... :P
    teraz zajadalam chleb z dżemem, bo moja mama mowiła ile i z czego to ona już dżemów nie narobiła i tak mi chęci na dżemik narobiła, ze właśnie zjadlam hehe, to jest masakra, ze czlowiek słyszy i zaraz musi to zjeśc teraz pojde zajrzec do siostry, bo mieszka 2 domy dalej takze blisko mam na kawke! zajrze wieczorkiem! papa.
    Fajnie ze siostra blisko ja do bratowej mam troche dalej a co drugi dzien wpadam

O mnie
    Ja leczo zrobie moj nie lubi a potrawka z kielbaska mi przypomniala leczo
    to na pewno będzie szczęśliwy hehehe w sumie to takie leczo tylko zależy jak kto nazwie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jesz ser feta? bo mi mówiono, że nie można
    Nie można? Tego nie wiedziałam. Słyszałam tylko, że pleśniowego nie można. Chociaż Kasia Bosacka w swoim programie mówiła że od czasu do czasu trochę można sobie pozwolić

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Nie można? Tego nie wiedziałam. Słyszałam tylko, że pleśniowego nie można. Chociaż Kasia Bosacka w swoim programie mówiła że od czasu do czasu trochę można sobie pozwolić
    Ja ogólnie jem wszystko, bo uważam że dzieciątko potrzebuje zróżnicowaną dietę, ale koleżanka mi mówiła, że nie można bo nie jest z mleka pasteryzowanego bodajże. A czy to prawda to nie wiem

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja ogólnie jem wszystko, bo uważam że dzieciątko potrzebuje zróżnicowaną dietę, ale koleżanka mi mówiła, że nie można bo nie jest z mleka pasteryzowanego bodajże. A czy to prawda to nie wiem
    Znalezione w internecie: "Ser feta jest źródłem witaminy B12, która w czasie ciąży wpływa na wzrost i rozwój dziecka". Wydaje mi się ze jest właśnie z pasteryzowanego. Z resztą nie jem fety codziennie wiec myślę że mi nie zaszkodzi nie dajmy się zwariować. To tak jak z napojami gazowanymi. Czasem sobie na nie pozwolę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów