Strona 294 z 10063
Pokaż wyniki od 2,931 do 2,940 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja wybierajac lekarza musialam wziasc pod uwage szpital tutaj wszystko popyrtane jest bo kazdy lekarz chce zeby rodzic tam gdzie on pracuje bo z tego ma pieniadze u nas porod normalny kosztuje ok 11 tys oczywiscie ubezpieczenie to pokrywa wiec same rozumienie o co chodzi akurta lekarz podpasowal bratowa do niego chodzila .. z polecenia ale fajny 2 raz do niego ide ale dzwonil chyba ze 3 razy a w srode zobaczymy co bedzie z tymi wizytami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja wybierajac lekarza musialam
    wziasc pod uwage szpital tutaj wszystko popyrtane jest bo kazdy lekarz chce zeby rodzic tam gdzie on pracuje bo z tego ma pieniadze u nas porod normalny kosztuje ok 11 tys oczywiscie ubezpieczenie to pokrywa wiec same rozumienie o co chodzi akurta lekarz podpasowal bratowa do niego chodzila .. z polecenia ale fajny 2 raz do niego ide ale dzwonil chyba ze 3 razy a w srode zobaczymy co bedzie z tymi wizytami
    Najwazniejsze jaki kontakt ma z pacjentka :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    oj dzewczyny leze na kanapie do gory bebenkiem pije pepsi ipodjadam slonecznik sluchajcie u mnie jest godz 19 a na dworze 35 st.i wilgotnosc 100% to takie uczucie jak byscie w szklarni siedzialy masakra.... rano padalo ale duchawka byla a po poludniu poprostu sie skwar zrobil...poszlam do banku i niedaleko jest sklep mysle przejde i powiem wam ledwo doszlam takiej zadyszki dziwnej dostalam ze sie wystaraszylam . dzwonie do meza mowie ze ledwo ide on oczywiscie kazanie a moj telefon piszczy ze temperatura telefonu jest podniesiona i zeby go wylaczyc z tego upalu na dworze bo z nim moze ze dwie minuty rozmawialam takze szok.... zaraz ide sie myc i nyny do pozniej dziewczyny uwajcie na siebie i bejbiki chorutkom zdrowia ,pannom mlodym udanych zalatwien koncowych

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    fghjkz pytałaś jaki koncercik? Brzozowski grał, także się wybraliśmy odprężyć

Ja dziś buszowałam po sklepach i tak miałam nic nie kupować, ale sprawiłam sobie sukienkę na lato i dla dzidziusia butki jak się urodzi zimowe i czapeczkę również zimową - nie mogłam się oprzeć musiałam hehehe
    Hej, ja w niedzielę byłam na zakupach dla koleżanki, bo niedawno urodziła córeczkę, tyle jej ciuszków nakupowałam w 5 10 15, bo były super promocje i miałam ochotę też wziąć coś dla siebie, ale mąż mnie powstrzymał i powiedział, żeby jeszcze poczekać, czas zleci i niedługo będziemy już kupowali swojemu dzidziusiowi, ale wiem, że jakby go nie było to też bym się chyba złamała :P

Junior Member
    JANA76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Hej Styczniówki! Skończyłam 14 tydzień i od wczoraj wiem już na 100 %, że będzie Synuś-)

Junior Member Awatar videl
    Mieszka w
    Szcz
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 styczeń 2016
    Hej ja spodziewam sie swojego malucha 15-19 styczen właśnie zaczęłam 13 tydzien i tak jak w pierwszej ciazy czuje sie znakomicie pozdrawiam.

Junior Member Awatar miminka88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez videl Zobacz posta
    Hej ja spodziewam sie swojego malucha 15-19 styczen właśnie zaczęłam 13 tydzien i tak jak w pierwszej ciazy czuje sie znakomicie pozdrawiam.
    Hej, hej! ) Mój planuje swoje przyjście 14-ego. Super, że czujesz się znakomicie To jest moja pierwsza ciąża i również mam takie odczucia (poza tym, że mi się nic nie chce - i to mnie strasznie denerwuje ). Powinnam pisać pracę magisterską, a W OGÓLE nie mam do tego melodii

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar videl
    Mieszka w
    Szcz
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 styczeń 2016
    Wlasnie, lenistwo doskwiera szybko sie mecze, to jedyna dolegliwosc hehe

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez miminka88 Zobacz posta
    Hej, hej! ) Mój planuje swoje przyjście 14-ego. Super, że czujesz się znakomicie To jest moja pierwsza ciąża i również mam takie odczucia (poza tym, że mi się nic nie chce - i to mnie strasznie denerwuje ). Powinnam pisać pracę magisterską, a W OGÓLE nie mam do tego melodii
    Mamy ten sam termin mi się waha 13 - 14. 01

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez JANA76 Zobacz posta
    Hej Styczniówki! Skończyłam 14 tydzień i od wczoraj wiem już na 100 %, że będzie Synuś-)
    O super, że poznałaś płeć nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że już znasz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów