Strona 2930 z 10058
Pokaż wyniki od 29,291 do 29,300 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    WITAM
    moja noc tez nie ciekawa brzuch bolał tak mocno dwa razy ze myslalam ze cos sie zaczyna, ale nic cisza wczoraj wieczorem odlecialo mi znow troche czopa, nie wiem ile tego tam jest, ale sporo juz wylecialo przez te 4 dni. Dzis rządze w kuchni od 6 rano bo spac nie moglam, ale juz wysiadam czuje że wbijam sie w ziemie juz ,trzeba odpoczac chwile, bo nie zdaze popróbowac tych rarytasow światecznych.
    Joneczka super wiesci swieta w domku.

Chcialam wam życzyc kochane wesolych, zdrowych, spokojnych oraz pogodnych świat Bozego Narodzenia, bo nie wiem czy dam rade wejsc przed świtami jeszcze.
    Trzymajcie sie ciepło.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    chciałam życzyć wszystkim mamusiom miłego dnia!! u mnie dziś lepiej ale wczoraj miałam mega skurcze i biegunke do 12 w nocy, już myślałam że trzeba będzie się brać ale na szczeście się uspokoiło bo świąt nie chce spędzać w szpitalu. Schudłam 2 kilo przez te parę dni - a to u mnie nowość-pisałam że apetytu brak, a szkoda.

biorę się za ogarnięcie mieszkania bo syf że szok, a tu jutro wigilia. Potem zakupy- trzeba to przeżyć niestety, jak pomyślę o kolejkach to wrrrr....

MIŁEGO DNIA!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Dzień dobry
    Ola Twój sen mnie dosłownie rozbroil, na porodowke na dziku, ihaaa...

Ania masakra z teściowa, pytanie tylko czy jak mąż nawet z nią pogada to coś się zmieni, bo z mojego doświadczenia wiem, że niektórych typów zmienić nie można, czego Wam nie życzę.

Moje perypetie z teściową też znacie. Zastanawiałam się co będzie jak się Natka urodzi. Jak byłam w szpitalu to szok! Przyjechała zaraz rano, dostałam od niej piękny prezent, Natalka też. Przyjeżdżała codziennie, rano przywoziła kompot z jabłek. I tak przez 6 dni. Myślę, może się kobieta wzięła w garść i zacznie zachowywać się normalnie? Co Wy! Tydzień temu wyszliśmy do domu, nie pojawiła się ani razu. Oczywiście mówiłam, pisałam, że na nią czekamy. I co? Stara śpiewka "wy przyjedźcie!" Nosz kuuur... nie rozumie baba, że mamy wcześniaka i jeszcze nie możemy z nią tak jeździć. Nie wiem co ona sobie ubzdurała, że nie może do nas przyjechać. Jutro Wigilia i co? Nie wiem, bo się z babą nie dogadasz! Oczywiście taaak my mamy przyjechać. Już jej powiedzieliśmy, że pokój ma przygotowany i czy będzie w środę czy w czwartek. Yhmm tylko, że z nią się nie da rozmawiać. Moja mama też do niej dzwoniła, to ta dlaczego to ona dzwoni, a nie mój. Jak on dzwonił to pretensje, że on nie może zapraszać nie do siebie (Wigilię jemy u rodziców, bo mają wielki stół który wszystkich pomieści, u nas na 6 osób) więc znowu foch, wszystko na odwrót, koniec rozmowy. Wczoraj próbowałam do niej zadzwonić to nie odbierała. Mąż już mówi, że to pieprzy, bo ileż można. Ja też już nie mam nerwów. Jest to chore i tyle. Więc nie wiem, czy się jutro zjawi, czy serio będzie chciała na święta zostać sama. I takim oto sposobem zepsuje je i sobie i nam. Ech to się pozaliłam...
    Prawda jest taka ze ludzie się nie zmieniają tylko dlatego ze my tego chcemy. Jak ktoś nie czuję potrzeby zmiany swojej osoby to tego nie zrobi.
    Ja Cię podziwiam ze walczysz tak o dobry kontakt z tesciowa. Musisz swojego faceta bardzo kochać ze po prostu nie postawiła na jego mamie krzyżyka.
    Może się opamięta, a być może wprost należy jej powiedzieć lub ja zapytać czemu tak się zachowuje ? Może.jej się jakaś lampka zapali

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dokładnie...ehhh mam nadzieje ze szybko stad pójdziemy.... a jak nie to powiem ze nie chce tu mieszkać i juz... a dzis odzywa sie do mnie jak musi jakbym jej ja coś zrobila...
    Wlasnie kochana jesli sytuacja sie nie zmieni postaw sprawe jasno ze nie chcesz tu mieszkac..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    U nas też piękna pogoda, zaraz zacznę się brać za ciasta co by mieć z głowy i móc zacząć odpoczywać. Sałatka z tuńczyka i śledzie zrobione. Pan Poślubiony rano zaliczył fryzjera, a teraz ściera kurze, łazienkę już posprzątał i bierze się za salon. Co ja bym bez niego zrobiła. A i punkt 10 rano był domofon, pod same drzwi przynieśli mi wszystkie zakupy świąteczne łącznie ze zgrzewkami napojów, proszkami i zgrzewką mleka, więc się biedni nadźwigali ;p Zgodnie stwierdziliśmy, że już zawsze będziemy korzystać z tej formy pomocy. Jutro tylko na bazarek po świeże warzywa i owoce i święta można zacząć Życzę miłego dnia!!!
    Jakie sklepy maja ta opcje alma i tesco chybaco?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Prawda jest taka ze ludzie się nie zmieniają tylko dlatego ze my tego chcemy. Jak ktoś nie czuję potrzeby zmiany swojej osoby to tego nie zrobi.
    Ja Cię podziwiam ze walczysz tak o dobry kontakt z tesciowa. Musisz swojego faceta bardzo kochać ze po prostu nie postawiła na jego mamie krzyżyka.
    Może się opamięta, a być może wprost należy jej powiedzieć lub ja zapytać czemu tak się zachowuje ? Może.jej się jakaś lampka zapali
    Też myślałam, że jak się jej coś powie, spróbuje porozmawiać to się zmieni, ale co Ty. Ona ma swoje chore przekonania i do niej nic nie dociera. Twierdzi, że my do niej nie jeździmy to ona do nas też nie będzie (tylko, że my jeździmy i robimy wszystko cholera żeby było dobrze, a ta przez półtora roku nie raczyła nawet wpaść zobaczyć jak zrobiliśmy sobie mieszkanie.) Chyba ma straszny problem z tym, że nie zamieszkalismy tam gdzie ONA chciała, tylko jesteśmy u mnie w domku. A mieszkanie mamy zrobione całkowicie osobno. Dzisiaj mój znowu dzwonił pytać co z jutrem, to znowu zaczęła pieprzyć i narzekać, że to ma być u nas a nie u rodziców i milion innych wypomnień. Za chwilę ona zadzwoniła z kolejnym milionem pretensji. Mąż powiedział co trzeba, bo też już nie może. Ciekawa jestem czy się zjawi. Masakra. Gdyby to ode mnie zależało, to dawno bym ją już olała, nie zamierzam gonić za baba i denerwować się przez całe życie. Mąż maminsynkiem nigdy nie był, nie staje po jej stronie, a Natalce dziś powiedział, że przykro mu, że ma taka chorą babcie. Też mi go kurde żal, bo to mama, a zachowuje się jak nie powiem kto...

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jakie sklepy maja ta opcje alma i tesco chybaco?
    W rodzince.pl chyba właśnie zawsze z almy zamawiali My tesco mamy ponad 20 km, tak daleko chyba nie dowoza, mnie? A fajna sprawa z takimi zakupami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Też myślałam, że jak się jej coś powie, spróbuje porozmawiać to się zmieni, ale co Ty. Ona ma swoje chore przekonania i do niej nic nie dociera. Twierdzi, że my do niej nie jeździmy to ona do nas też nie będzie (tylko, że my jeździmy i robimy wszystko cholera żeby było dobrze, a ta przez półtora roku nie raczyła nawet wpaść zobaczyć jak zrobiliśmy sobie mieszkanie.) Chyba ma straszny problem z tym, że nie zamieszkalismy tam gdzie ONA chciała, tylko jesteśmy u mnie w domku. A mieszkanie mamy zrobione całkowicie osobno. Dzisiaj mój znowu dzwonił pytać co z jutrem, to znowu zaczęła pieprzyć i narzekać, że to ma być u nas a nie u rodziców i milion innych wypomnień. Za chwilę ona zadzwoniła z kolejnym milionem pretensji. Mąż powiedział co trzeba, bo też już nie może. Ciekawa jestem czy się zjawi. Masakra. Gdyby to ode mnie zależało, to dawno bym ją już olała, nie zamierzam gonić za baba i denerwować się przez całe życie. Mąż maminsynkiem nigdy nie był, nie staje po jej stronie, a Natalce dziś powiedział, że przykro mu, że ma taka chorą babcie. Też mi go kurde żal, bo to mama, a zachowuje się jak nie powiem kto...
    Na sile tez nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.
    Wy macie wolna wole i możecie decydować o swoim życiu. Dopoki ona tego nie zrozumie to będzie miała problem.
    Ja bym sobie życzyła lepszych stosunków z moja mamą, ale doszłam w końcu do tego ze to zależy również od niej.
    Przestałam reagować na prowokacje ze wole rodzinę mojego męża a ich olewam. Nie daje już wzbudzać w sobie poczucia winy i tyle Jak ktoś próbuje w ten aposob manipulować Tobą to znaczy ze nie ma innych, racjonalnych argumentów na poparcie swoich racji

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    W rodzince.pl chyba właśnie zawsze z almy zamawiali My tesco mamy ponad 20 km, tak daleko chyba nie dowoza, mnie? A fajna sprawa z takimi zakupami
    Wiesz co nie wiem czy dowożą, musiałabyś na stronie sprawdzić bo tam się wybiera czy akurat tesco w Twojej okolicy ma opcję dowozu. Brat chciał też zamówić, ale już wyświetliło mu się, że brak dostępnych terminów, ale wybrał opcję odbioru osobistego i zamówił sobie wszystko co chciał i dzisiaj na 12 podjechał i mu przynieśli wszystkie zakupy, zapłacił i ta opcja jest za darmo także uradowany jak to chłop, że zakupy mimo, że musiał podjechać autem pod market to trały 5 minut

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    właśnie miałam już kiedyś pytać czy się coś zmieniło z teściową po urodzeniu Natalki, ale widać dalej kiepsko... a szkoda

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów