Strona 2927 z 10044
Pokaż wyniki od 29,261 do 29,270 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jak Ty to robisz, ze nie wstajesz siku???ile ten twoj pechetz pomiesci litroe bo ja co godzine odwiedzam tron, co mnie strasznie irytuje
    Powiem ci że ja od początku nie miałam problemów z pęcherzem znaczy się z sikaniem w nocy czy też przez dzień. Czasami mi się zdarzyło maksymalnie dwa bądź trzy razy wstać w nocy, a teraz przez ostatnie trzy tygodnie to już w ogóle nie wstaję w sensie siku, jedynie na buzi buzi jak mój mężczyzna przyjdzie z pracy o trzeciej w nocy no i wtedy może się zdarzyć że od razu przy okazji pójdę się wysikać hehe.

Rolcia a jak się czujesz bo tobie chyba ten czop odpadł prawda? No i jak tam z tymi skurczami uspokoiły się?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No i jeszcze co do tego wchodzenia do pokoju, jak mieszkaliśmy jeszcze z rodzicami od mojego, No to mieliśmy można powiedzieć tylko jeden pokój czyli ten od mojego Damiana, A tak to wszystko wspólne i nigdy nie miałam jakiegoś problemu z tym że ktoś mi wchodził do tego pokoju jedynie brat Damiana miał taki głupi zwyczaj, że wchodził nawet jak leżałam pod kołdrą to potrafił wejsc i się zapytać "co robicie" i dopiero wychodzil wyproszony a rodzice mojego jak cos od nas chcieli to nas po prostu wolali albo pukali i czekali na odpowiedź. Nie wiem może to dlatego że są w sumie młodzi to nie mają takich jazd hmm

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pati zazdraszczam niemozebnie tego nie wstawiania na siku w nocy! Ja co godzinę czy półtorej kursuje, dramat. Dobrze, że na takim autopilocie że niemal lunatykuje.
    Ogólnie czopers odpadł i tyle, latam sobie że skrócona szyjka i rozwarciem na jakieś 2-3 cm, i dupa. Skurcze są, ale nieregularne , raz z brzucha raz z krzyża, czyści mnie jakby organizm w ciągłej gotowości był, a mała twardo siedzi w srodku. A już i spaceruje, i deserkuje, i wydziwiam. I NIC! Już tu pisalam, że skończy się na tym, że przenosze do lutego przy takim wsparciu że strony bejbika, i tekstach męża, żeby poczekać do marca bo może się na nowe becikowe zalapiemy :-P
    Aktualnie czekam na rezultat jutrzejszej wizyty, i powoli modle się o to, żeby rozsypac się w wigilię, zaraz po wyjściu od teściów, bo na myśl o drugiej wigilii na 16 osób u nas jestem chora!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	myszka 2.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	25.8 KB
ID:	93089Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lala.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	7.4 KB
ID:	93090 o takie o Iza dla Amelki prezenty zakupione

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hejka,
    no to sobie pospałam.. do 01.12 i od tamtej pory ni w ząb zasnąć nie mogę .. ehh..

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	myszka 2.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	25.8 KB
ID:	93089Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lala.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	7.4 KB
ID:	93090 o takie o Iza dla Amelki prezenty zakupione
    No śliczniusie te zabawki ..
    Od razu kojarzą się z dzieciństwem

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    no my niby tez przykryci ale

Senior Member
    monika 85

O mnie
    u mnie też o forum nic nie wiedzą zresztą rodzinka tępa z obsługi komputera a mąz się nie interesuje takimi rzeczami czasem mu powiem ile urodziło ale więcej o nic nie pyta

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    w ogólew to się nie przywitałam takze dzień dobry
    po 2 godznnej nocce reszta czytanie ksiązki
    na siku też nie wstaję w nocy chyba że nie chce mi sie lezeć i zapragne się czegoś napić to wtedy tak przy okazji jak już wstałam to ide

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Hejka,
    no to sobie pospałam.. do 01.12 i od tamtej pory ni w ząb zasnąć nie mogę .. ehh..

No śliczniusie te zabawki ..
    Od razu kojarzą się z dzieciństwem
    Lala szmacianka musi byc

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    w ogólew to się nie przywitałam takze dzień dobry
    po 2 godznnej nocce reszta czytanie ksiązki
    na siku też nie wstaję w nocy chyba że nie chce mi sie lezeć i zapragne się czegoś napić to wtedy tak przy okazji jak już wstałam to ide
    To sie wyspslas widzeDzien dobry

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów