Strona 2926 z 10066
Pokaż wyniki od 29,251 do 29,260 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    NO KURDE!!!! hahah ciagle tu jestem, a nie, ze sie pojawi!!!!!!!!
    Jestes jestes ale Cie wywolywac trzeba

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja sie zaczne martwic jak pojawi sie temat seksu a Pati sie nie odezwie to bd tylko znaczylo ze rodzi haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    NO WIESZ TY CO nie rozumiem
    dlaczego tak myślicie france jedne, jak ty takie same jak ja hahah
    :*:*

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    hahhaa jak zwykle

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja sie zaczne martwic jak pojawi sie temat seksu a Pati sie nie odezwie to bd tylko znaczylo ze rodzi haha
    Tak walsnie bedzie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    :*:*
    I co ?sie Pati na nas obrazila dibra Patusiu nasza Kochana nie jestes zboczus my tak tylko zartujemy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    I co ?sie Pati na nas obrazila dibra Patusiu
    nasza Kochana nie jestes zboczus my tak tylko zartujemy
    Jest jest ale nudno by bylo gdyby nie byla

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    jestem jestem, ale mi neta wywalilo i nie chcialo mi sie routera resetowac i poszlam ogrniac dalej kurde jeszcze bym coś porobila ale jutro musze 'wcześnie' wstać jakos moze przed 9 haha a mowie wczesnie bo ostatnio przesypiam do 10 :P bez wstawania etc
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    jestem jestem, ale mi neta wywalilo i nie chcialo mi sie routera resetowac i poszlam ogrniac dalej kurde jeszcze bym coś porobila ale jutro musze 'wcześnie' wstać jakos moze przed 9 haha a mowie wczesnie bo ostatnio przesypiam do 10 :P bez wstawania etc
    Jak Ty to robisz, ze nie wstajesz siku???ile ten twoj pechetz pomiesci litroe bo ja co godzine odwiedzam tron, co mnie strasznie irytuje

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    I ją się wieczorkiem witam ponownie. Aniu wspolczuje teściowej, my też mieszkamy z rodzicami, ale moimi, i też na początku cyrk był bo moja mamusia kochana wymyslala że np duszno jest to nam okno otworzy, na zewnątrz minus 15, nic nam nie mówiła wiec jak wchodzlismy do góry do siebie to potrafiło się zdarzyć, że w pokoju lodówka i nim się nagrzalo to fioletowa bylam. I sugestie że bałagan mamy albo coś. Skończyło się bardzo szybko jak jednego dnia się wkurzylam i zainwestowalam w pudełko prezerwatyw, które rozpakowalam i porozrzucalam po pokoju w widocznych miejscach. Do dziś nawet nie myśli o wejściu a jedyny czas kiedy do nas wpada to jak ich zapraszamy na kawę. Tak. Zapraszamy. W ich domu, do siebie. Na zasadzie zaspokojenia ciekawości, no bo rozumiem, że chciałaby wiedzieć, że tu swastyk na ścianie nikt nie wymalowal.
    Większe jaja były z ojcem. Czasem lubi wypić. No ale przecież chodząc za potrzeba nie skorzysta z toalety w ich sypialni, bo mamę obudzi. No i póki nie mieszkał z nami mąż to bez skrępowania korzystał z mojej toalety, tzn tej przy naszej części. Tylko że jak chlapnie za dużo to mu się odtwarza droga do toalety, owszem, ale ta z mieszkania wcześniejszego... A jak tak odtworzyć ta trasę to kończy się ona w naszej sypialni. Oddać mu trzeba, że po pierwszej takiej akcji, jak o 2 w nocy stanął nam nad łóżkiem zdziwiony gdzie jest jego kibel, to trzy dni przekopywal wszystkie skladziki i poleczki aż znalazł klucz do naszych drzwi. A i tak korzystamy mega rzadko, tylko jak wiemy, że przeholowal. Tak to jak ją teraz w nocy kursuje to nawet mi się nie opłaca drzwi zamykać bo bym męża obudziła, tylko przymykam. No chyba, że coś tam broimy. Ale dla moich aktualnie sygnal, że poszlismy do siebie znaczy nie przeszkadzać, i ew.sygnał na komórkę puszcza. Ale tylko jeden i tylko raz,w razie w. Także da się ;-) mimo wszystko uważam jednak, że to Twój mąż powinien przeprowadzić ta rozmowę, albo podjąć odpowiednie kroki, i trochę szkoda, że się z tym ociaga. Niestety ale przede wszystkim jest to jego matka, i jego dom rodzinny, jakakolwiek ingerencja z Twojej strony może się skończyć przykrym komentarzem czy fochem na zasadzie co Ty masz do gadamia. I chociaż jak tu dziewczyny pisały masz pełne prawo, bo pewnie jesteście raczej na warunkach współlokatorow niż gości, to po co sobie nerwy psuć. Ja nie wypbrazam sobie zrzucić załatwiania tego wszystkiego na mojego męża... Tak samo, jak jedziemy do jego rodziców i teściu zaczyna swoje cyrki to oczekuje, że mąż to ukroci nim na dobre dotrze do mnie co zostało powiedziane. Niemniej jednak zgadzam się, że jest to z początku baaardzo trudne, ile razy ją slyszalam wyrzuty że mnie mąż na gorsze zmienił! Że kiedyś nie bylam taka harpia! Mąż pewnie też swoje odebrał. Ale po roku wszystko było na swoim miejscu, bo udało się konsekwentnie ich wszystkich wychować.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów