Strona 2922 z 10063
Pokaż wyniki od 29,211 do 29,220 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O widzisz sparwa wyjasniona jej sie chlopa chce!!!! Nie nie z tym wibratorem zly pomysl bo jeszcze by sobie pozyczyla haha fuj
    heh no po prostu nie moge napiłabym sie żeby sie odstresować... a teraz moge sobie jedynie na czystą pozwolić ale MINERALNĄ

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    co do teściów to ja mieszkam piętro niżej i nigdy nie zamykam swojego mieszkania przed nimi a teściowa przede mną zawsze no ale cóż tak ma co mnie to raz wiedziała że jedziemy do moich rodziów raniótko samochód mieliśmy zaparkowany na naszej budowie więc go nie widziała a my zaspaliśmy i siędzę z małym na dole mój poszedł po samochód a tu widzę jak sobie świeci światło na schodach jakby nigdy nic i już ma do nas iśc ale usłyszała nas i nagle w tył zwrot mój mi mówił że ona zawsze jak nas nie ma to przychodzi sobie popatrzeć to tu to tam ale mu nie wierzyłam zwłaszcza że do niedawna w ogóle do nas nie przychodziła teraz jakoś stosunki się poprawiły ( po 5 latach małożeństwa) więc czasami zaglądnie na 3 min hehe mamay prywatność haha ale nic nigdy nie ginie więc ok
    Czyli nastepna szperaczkado mojej mamy przychodzi czasem znajoma i ona do corki swojej chodzi w weekendy i tam tak szpera ze szok wszedzie doslownie wszedzie nic nie bierze ale potrafila np,majtki przelozyc gdzie indziej bo nie pasuje zeby tu lezaly albo z lazienki powyrzucac cos haha az razu pewnego ziec ja wygonil doslownie wygonil ja hahha a moja mama ze dawno to powinien byl zrobic do Kosciola chodzila i sie modlila zeby Bog wybaczyl zieciowi ze ja wygonil hahhahaa

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    heh no po prostu nie moge napiłabym sie żeby sie odstresować... a teraz moge sobie jedynie na czystą pozwolić ale MINERALNĄ
    Sie napij!!!!ja sie napije z toba soku z marchewkinasze zdrowie....!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Sie napij!!!!ja sie napije z toba soku z marchewkinasze zdrowie....!
    Hehe tyle litrów mam ciekawe czy zaszumi w głowie...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hehe tyle litrów mam ciekawe czy zaszumi w głowie...
    Kochana babelki potrafia czynic cuda

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Niech splonie hahaha
    Hhhiih to samo sobie pomyślałam hihihi

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Kochana babelki potrafia czynic cuda
    Akurat bez bąbelków bo niegazowana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ale wiesz co, jak sobie dobrze wkręcisz i mineralną nalejesz do kieliszka to podświadomość też zrobi swoje Kiedyś tak się "upiłam" z bratową Humor murowany, mimo że procentów nie było
    No mowie cuda

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Aniu niech Mąż pogada Szkoda Twoich nerwów, jeszcze znowu powie Ci coś przykrego. Chyba że już nie wytrzymasz. Wydaje mi się, że te wszystkie szperaczki i podglądaczki - ja? co? gdzie? to takie znudzone kobieciny co im się w domu nudzi, coś jak osiedlowy monitoring. tylko co to za rozrywka po szafkach komuś buszować? eh te babsztyle niektóre. Powiem Wam, że moja mama jak do mnie przyjeżdża to w ogóle można powiedzieć, że się krępuję w nowym mieszkaniu, bo to "moje królestwo" i jak ostatnio była to sama musiałam ją "nakłaniać" żeby rozeznała się w kuchni, łazience i garderobie co gdzie jest, bo jak przyjdzie co do czego i przyjedzie po porodzie mi i Łukaszowi pomóc żeby się czuła swobodniej, bo przecież to mieszkanie jej córki.... Teściowa to pytała czy może otworzyć garderobę zobaczyć, a co dopiero szafki i półki otwierać :/ Także u mnie w drugą stronę - nawet z mamą.

Może Aniu dobrze pomyśleć o jakimś zamku do drzwi do tego pokoju babci? Jak ona tak "zagląda". To rozumiem, że u Was spontaniczne deserki to pewnie rzadkość przy takiej teściowej ? :/
    Deserki?a moze tesciowa z uchem przy drzeiach stoi?

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Deserki?a moze tesciowa z uchem przy drzeiach stoi?
    a propo deserków kiedyś pojechaliśmy do moich rodziców wiem był środek dnia ale zamknęliśmy drzwi i dziąłamy a tu mój ojciec wchodzi bo cośchciał nas zapytać ale mi głupio było

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów