Strona 2921 z 10050
Pokaż wyniki od 29,201 do 29,210 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie....maz do niej dzwonilw niedziele na skypa
    sie umowila ale jej nie bylo bo Uwaga zapomniala....niby sie cieszy ,pisala smsa kiedys i to by bylo na tyle
    ehh .. a pokaz Verka ten prezent na swieta dla Amelki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    i za te nasze 'hejty' jej sie teraz uszy pewnie spalą
    A niech sie pala ogniem piekielnym hahah

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ehh .. a pokaz Verka ten prezent na swieta dla Amelki
    Zapakowany!!!ale znajde na sklepie to pokaze

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    szwagier nieraz mówił, że potrafi w nocy o północy bez pukania wpaść do pokoju jak usłyszy że dziecko kwęka... to ja dziękuję, a jakby to oni stękali hehehhee już sobie to wyobraziłam... ja bym się skupić nie mogła mając w podświadomości, że teściowa 24 godziny jest w trybie czuwania z radarami nastawionymi na słuchanie...
    ja kiedyś miałam taka sytuację byłam u brata w domu spałam i nagle słysze że dziecko u nich w pokoju płacze, w sumie wiedziąłm że są oboje po drinku i może śpią i nie słysza że mały płacze ale tak głupio mi było tam iść ale co zrobić poszłam bo mi szkoda małego było rano im powiedziałam że tak było a oni nic nie słyszeli więc dobrze że byłam bo dziecko by się ich nie dobudziło

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ania, a rozmawiałaś z mężem o tym, że ci to przeszkadza, że po waszym pokoju sobie hasa? Bo wiesz, jednak mieszkacie z nimi, ale macie ten swoj pokój, swoje prywatne miejsce, że jak już ma tam wchodzić to jak ją zaprosić na kawe 'do siebie' hmm?
    Wiesz co jeszcze do niedawna przez nasz pokój musiała chodzić do babci która leży i nie wstaje... wiec codziennie po 10-15 razy kursowała w te i wefte i obcy ludzie nieraz..raz po weselu ledwo wstałam w pokoju wiadomo syf bo na szybko sie rozbieralismy i ktoś przeszedł a potem komentarze typu "ale tu u tych młodych bałagan" i tesciowa potrafiła mówić po tym że jej wstyd... no nie bede o 6 rano po weselu sprzatac ubran..wiadomo na szybko teraz jej sie skonczyło bo jej inne przejscie zrobił mój do babci...inne drzwi... potem ją nauczył żeby pukała jak wchodzi... nieraz potrafi zagladnac przez te drzwi od babci jeszcze ale ok... a kuchnia jest koło jej pokoju wiec ja żeby sie nie tłuc nie chodze tam już po 19-20 chyba że mąż idzie to z nim i staram sie być cicho żeby jej nie budzić jakby juz spała..

Senior Member
    monika 85

O mnie
    co do teściów to ja mieszkam piętro niżej i nigdy nie zamykam swojego mieszkania przed nimi a teściowa przede mną zawsze no ale cóż tak ma co mnie to raz wiedziała że jedziemy do moich rodziów raniótko samochód mieliśmy zaparkowany na naszej budowie więc go nie widziała a my zaspaliśmy i siędzę z małym na dole mój poszedł po samochód a tu widzę jak sobie świeci światło na schodach jakby nigdy nic i już ma do nas iśc ale usłyszała nas i nagle w tył zwrot mój mi mówił że ona zawsze jak nas nie ma to przychodzi sobie popatrzeć to tu to tam ale mu nie wierzyłam zwłaszcza że do niedawna w ogóle do nas nie przychodziła teraz jakoś stosunki się poprawiły ( po 5 latach małożeństwa) więc czasami zaglądnie na 3 min hehe mamay prywatność haha ale nic nigdy nie ginie więc ok

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ty jesteś spokojna, cicha a ona to może właśnie wykorzystuje i sobie pozwala????
    bo jakby stanowczo się ustaliło pewne zasady to by się pohamowała i wiedziała, że mimo wszystko jesteście małżeństwem, teraz jeszcze dziecko będzie i potrzebujecie prywatności przecież
    No dokładnie.... teraz może bedzie rzadziej przychodziła a jak jeszcze raz mnie wkurzy to wtedy jej cos powiem... albo mojemu zeby z nia pogadał..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No wlasnie mowie...ze nasza Ania za cicha bo chve byc mila i jak na tym mila wychodzi ze sobie tesciowka HASA po pokoju ,grzebie w gdzie chce eh szkoda gadac....wez kup wibrator i zostaw na wierzchu hahha sie zawstydzi i juz nigdy nie zagladnie nigdzie
    heh cicha zawsze byłam... a ona potrafi nie takie rzeczy mówić o seksie i sie nie wstydzi... a wibrator...ehh może rzeczywiście jej brakuje bo tata mojego 15 lat nie żyje a ona stwierdziła że nie chce nikogo inego i nogdy nikogo nie szukała i nie chciała

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Iza poznien z laptopa Ci pokaze bo leze z Amelka i niechce mi sie na gore isc a z telefonu cos ciula sie niechce wgrackupilam jej lale i myszke miki raczkujaca

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    heh cicha zawsze byłam... a ona potrafi nie takie rzeczy mówić o seksie i sie nie wstydzi... a wibrator...ehh może rzeczywiście jej brakuje bo tata mojego 15 lat nie żyje a ona stwierdziła że nie chce nikogo inego i nogdy nikogo nie szukała i nie chciała
    O widzisz sparwa wyjasniona jej sie chlopa chce!!!! Nie nie z tym wibratorem zly pomysl bo jeszcze by sobie pozyczyla haha fuj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów