Strona 2920 z 10063
Pokaż wyniki od 29,191 do 29,200 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Heh... ja sie staram nie wkurwia....ale czasem sie nie da... no i ona nieraz ma takie humory gorsze odemnie... zawsze mojemu mówiłam zeby dał spokój ale kuźwa no sie nie da;/
    Ty jesteś spokojna, cicha a ona to może właśnie wykorzystuje i sobie pozwala????
    bo jakby stanowczo się ustaliło pewne zasady to by się pohamowała i wiedziała, że mimo wszystko jesteście małżeństwem, teraz jeszcze dziecko będzie i potrzebujecie prywatności przecież

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    No to ja wam powiem mi sie trafiła cud teściówka :P teraz to już w ogóle, jak jesteśmy na swoim mieszkaniu to praktycznie codziennie dzwonimy do siebie czy cos poklachać czasami i z godzine na pewno :P a jak mieszkaliśmy z nimi to oczywiście, potrafiła mnie wkurzyć jak nikt inny ale i tak codziennie siedzialysmy i gadalysmy blabla etc tylko ona miala taki 'feler' ze jak jej cos nie pasowalo czy cos to po prostu sie przestala odzywać i wez tu sie skapnij o co chodzi :> no ale teraz jest miód malina hehe :P
    Moja tez fajna bo mieszka w Polsce

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    i za te nasze 'hejty' jej sie teraz uszy pewnie spalą
    Niech splonie hahaha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moja tez fajna bo mieszka w Polsce
    A dzwonila albo cos odkad Amelka sie urodzila??

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ty z ta Twoja tesciowka to tez niezly popis byscie daly
    szwagier nieraz mówił, że potrafi w nocy o północy bez pukania wpaść do pokoju jak usłyszy że dziecko kwęka... to ja dziękuję, a jakby to oni stękali hehehhee już sobie to wyobraziłam... ja bym się skupić nie mogła mając w podświadomości, że teściowa 24 godziny jest w trybie czuwania z radarami nastawionymi na słuchanie...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ty jesteś spokojna, cicha a ona to może właśnie wykorzystuje i sobie pozwala????
    bo jakby stanowczo się ustaliło pewne zasady to by się pohamowała i wiedziała, że mimo wszystko jesteście małżeństwem, teraz jeszcze dziecko będzie i potrzebujecie prywatności przecież
    No wlasnie mowie...ze nasza Ania za cicha bo chve byc mila i jak na tym mila wychodzi ze sobie tesciowka HASA po pokoju ,grzebie w gdzie chce eh szkoda gadac....wez kup wibrator i zostaw na wierzchu hahha sie zawstydzi i juz nigdy nie zagladnie nigdzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    szwagier nieraz mówił, że potra
    fi w nocy o północy bez pukania wpaść do pokoju jak usłyszy że dziecko kwęka... to ja dziękuję, a jakby to oni stękali hehehhee już sobie to wyobraziłam... ja bym się skupić nie mogła mając w podświadomości, że teściowa 24 godziny jest w trybie czuwania z radarami nastawionymi na słuchanie...
    Zartujesz? o matko wez tu czuj sie swobodnie jak ona zaraz moze wparowac !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No wlasnie mowie...ze nasza Ania za cicha bo chve byc mila i jak na tym mila
    wychodzi ze sobie tesciowka HASA po pokoju ,grzebie w gdzie chce eh szkoda gadac....wez kup wibrator i zostaw na wierzchu hahha sie zawstydzi i juz nigdy nie zagladnie nigdzie
    Moze by pozyczyla haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A dzwonila albo cos odkad Amelka sie urodzila??
    Nie....maz do niej dzwonilw niedziele na skypa sie umowila ale jej nie bylo bo Uwaga zapomniala....niby sie cieszy ,pisala smsa kiedys i to by bylo na tyle

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    szwagier nieraz mówił, że potrafi w nocy o północy bez pukania wpaść do pokoju jak usłyszy że dziecko kwęka... to ja dziękuję, a jakby to oni stękali hehehhee już sobie to wyobraziłam... ja bym się skupić nie mogła mając w podświadomości, że teściowa 24 godziny jest w trybie czuwania z radarami nastawionymi na słuchanie...
    Czujna jestjak moja Lawia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów