Strona 2918 z 10044
Pokaż wyniki od 29,171 do 29,180 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Oszalala ta tesciowka no!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    wiesz nie chcę odgapiać mój
    pojedzie ale do dziadków
    To juz nie bd tak fajnie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Aniu to Ty i tak masz stalowe nerwy. Ja bym od razu jej kulturalną wiązankę puściła... A że mężowi wszystko mówisz to przecież najnormalniejsze w świecie. Komu masz się wyżalić czy nawet już poskarżyć jak Ci źle? Wydaje mi się, że Mąż musi wziąć ją na pogadankę na temat odrobiny prywatności i prawa własności. I tu nie chodzi o drobne czy grube. Chodzi o samą zasadę. U mnie też nigdy by to nie przeszło. A mąż się nigdy nie zorientował, że mu ubywa w portfelu?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    To juz nie bd tak fajnie
    Nie....z piesem fajnie zapomnialabys po co przyjechalas do szpitala

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    a dajcie spokój... po prostu mam dośc... nie rozumiem tego moi rodzice nigdy nie posuneli by sie do czegos takiego oczywiście jak mówiłam mamie żeby sobie wzięła z portfela... za moją zgodą to wtedy wzięła bo ja z mama jak z siostra ale tutaj to na prawde... a ten tekst o zaufaniu to mówie wam...tak stanęłam wmurowało mnie łzy w oczach mi stanęły i sie nic nie odezwałam bo nie wiedziałam co... a teraz przyszła do mnie czy prania nie chce sobie u niej rozwiesić bo ma miejsce... a ja tam nawet wchodzić nie chce...;/ Ja wiem gdzie ona portfel trzyma... w takiej szafce co są woreczki śniadaniowe i jak brałam woreczki to mi głupio było żeby nie pomyślała ze biore jej cos z portfela no ale mogła gdzie indziej dać a ja jej w portfelu ani po półkach nie grzebie... a ona raz jak bratowa mojego przyjechała potrafiła pokazywać jaką komode sobie kupiliśmy i co w której szufladzie mam a tam kurde moje majciochy i staniki bratowa mojego mi mówi że jej głupio było patrzeć a ta co? odsunęła przy niej...tosz to szczyt;/ ciul wie co ona jeszcze patrzy jak nas nie ma a mój ją przytkał jeszcze bo mówi"Ty drobne wybierasz a my do skarbonki dzie cku zbieramy" i mi mówi że Oliwka będzie musiała ładnie oszczędzać jak jej babcia bedzie podkradać" i sie śmiał no ale heloł;/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Aniu to Ty i tak masz stalowe nerwy. Ja bym od razu jej kulturalną wiązankę puściła... A że mężowi wszystko mówisz to przecież najnormalniejsze w świecie. Komu masz się wyżalić czy nawet już poskarżyć jak Ci źle? Wydaje mi się, że Mąż musi wziąć ją na pogadankę na temat odrobiny prywatności i prawa własności. I tu nie chodzi o drobne czy grube. Chodzi o samą zasadę. U mnie też nigdy by to nie przeszło. A mąż się nigdy nie zorientował, że mu ubywa w portfelu?
    Ja juz pisalam ze Ania jest zaspokojna...powinna raz cos tesciiwce powiedziec to by widziala ze nie przelewki eh no sie zdenrwowalam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Mówił mi kiedyś że czasem patrzyła do portfela ale teraz czasem zostawiał u mnie w torebce czy gdzieś chował...a dzis był na półce to wzieła....

Weronika bo ja nie chce sie kłócić mieszkam u niego z nią wiec nie chce konfliktów... zreszt ą ja zawsze byłam cicha... wiec wiesz nie lubie sie kłócić;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    a dajcie spokój... po prostu mam dośc... nie rozumiem tego moi rodzice nigdy nie posuneli by sie do czegos takiego oczywiście jak mówiłam mamie żeby sobie wzięła z portfela... za moją zgodą to wtedy wzięła bo ja z mama jak z siostra ale tutaj to na prawde... a ten tekst o zaufaniu to mówie wam...tak stanęłam wmurowało mnie łzy w oczach mi stanęły i sie nic nie odezwałam bo nie wiedziałam co... a teraz przyszła do mnie czy prania nie chce sobie u niej rozwiesić bo ma miejsce... a ja tam nawet wchodzić nie chce...;/ Ja wiem gdzie ona portfel trzyma... w takiej szafce co są woreczki śniadaniowe i jak brałam woreczki to mi głupio było żeby nie pomyślała ze biore jej cos z portfela no ale mogła gdzie indziej dać a ja jej w portfelu ani po półkach nie grzebie... a ona raz jak bratowa mojego przyjechała potrafiła pokazywać jaką komode sobie kupiliśmy i co w której szufladzie mam a tam kurde moje majciochy i staniki bratowa mojego mi mówi że jej głupio było patrzeć a ta co? odsunęła przy niej...tosz to szczyt;/ ciul wie co ona jeszcze patrzy jak nas nie ma a mój ją przytkał jeszcze bo mówi"Ty drobne wybierasz a my do skarbonki dzie cku zbieramy" i mi mówi że Oliwka będzie musiała ładnie oszczędzać jak jej babcia bedzie podkradać" i sie śmiał no ale heloł;/
    Ej chlopina z tesciowka sie dobrali... przeciez tp nie jest smieszne...nie wiem ale ja bym sobie na takie cos nie pozwolila

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja juz pisalam ze Ania jest zaspokojna...powinna raz cos
    tesciiwce powiedziec to by widziala ze nie przelewki eh no sie zdenrwowalam
    Ja to bym chyba tak spokojnie jak Ania nie wytrzymala

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Oszalala ta tesciowka no!
    jak ja się cieszę, że mieszkam sama z mężem, nie wyobrażam sobie mieszkania z teściową... po prostu z moim charakterem było by to niemożliwe, jak ja pojadę tak raz na ruski rok a i tak potrafi mnie wkurzyć, ale oczywiście się nie odzywam ze względu na męża, bo to jego mama przecież a raz na jakiś czas można to znieść...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów