Strona 2908 z 10044
Pokaż wyniki od 29,071 do 29,080 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    na brzuszku nie mam. Ale wylazły mi na pupie i udach(na górze);/ mojej koleżance na brzuchu ponoć wyszły po porodzie (nie wiem czy to możliwe). Contratubex stosowałam na bliznę na czole, tata też stosował i ogólnie bardzo dobra maść ale nie wiem jak działa na rozstępy.
    patrzę na Twój suwaczek i oczom nie wierzę 1 tydzień i 5 dni d porodu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    patrzę na Twój suwaczek i oczom nie wierzę 1 tydzień i 5 dni d porodu
    no właśnie!!! i też nie wierzę :P hihi

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Ja na święta nic nie robię będziemy sie gościć u siostry męża, nikt nas raczej i tak nie odwiedzi bo moja cała rodzina jest daleko stad a jak będziemy siedzieć w domu to maz bedzie gotował tylko dla małego zrobiłam jakieś pulpety i zamrożenie zeby mieć szybki obiad jakby cos.
    A i mam ochotę sernik upiec - pewnie sama bede musiała go zjesc bo maz słodyczy nie lubi ale to nic - pozniej po porodzie sernika szybko sobie nie zjem

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Moja siostra wyjechała na święta i pozniej od razu jedzie w góry na sylwestra i dostaliśmy na ten czas na przechowanie chomika - ale on śmieszny!!!
    Taki maluch a taka radość dla dzieci

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witojciemy juz na nogach od 6 dzis cos sie Amelii pomyliky godziny i maruderek miala byc od 8 hahaha a wiec od 6 sie tulkamy teraz panna zjadla i spizjadlam sniadanie i bede kulkowe ciasteczka konczyc bo wczoraj do 11 wieczor je robilam i padlam....takno tych bolesciachbciazowych czytam i ciesze sie ze mnie one jakos ominely bo teraz to nie wiem jakby to bylo...ale moje Kochan dacie rade juz tuz tuz bejka sa

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    na brzuszku nie mam. Ale wylazły mi na pupie i udach(na górze);/ mojej koleżance na brzuchu ponoć wyszły po porodzie (nie wiem czy to możliwe). Contratubex stosowałam na bliznę na czole, tata też stosował i ogólnie bardzo dobra maść ale nie wiem jak działa na rozstępy.
    tak, to możliwe, mojej siostrze tez zrobil sie na brzuchu po porodzie, dlatego nawet po porodzie lepiej jeszcze przez mies smarować brzuch!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Haha no nie wiem
    Juz kiedys pisalam ze najlepsza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    tak, to możliwe, mojej siostrze tez zrobil sie na brzuchu po porodzie, dlatego nawet po porodzie lepiej jeszcze przez mies smarować brzuch!!!
    Ja nie mialam i sie nic nie pojawiloza to cyce jak wydoje to masakra takie naciagniete jakby co to bedzie dalej ...

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej hej...jak tam przygotowania do Swiat? u mnie juz sałatka warzywna i ryżowa gotowa oraz leczo, teraz biore sie za bigos...moze pozniej farsz do krokietów, reszta słonego jutro i na jutro też zostana mi ciasta, dobrze, ze pierogi mam gotowe...mężu dalej śpi a ja działam pies mi wiernie towarzyszy i jak tylko coś spadnie, to od razu posprzatane
    kobieto skąd ty masz tyle siły sie pytam hehehh , ja od wczoraj ledwo chodzę, mam skurcze ale się nie rozwijają tylko są nieprzyjemne, do tego jest mi niedobrze bleee... tak czuję że sie tak pomęczę ze 3 tygodnie jeszcze...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    Moja siostra wyjechała na święta i pozniej od razu jedzie w góry na sylwestra i dostaliśmy na ten czas na przechowanie chomika - ale on śmieszny!!!
    Taki maluch a taka radość dla dzieci
    Jezu pilnuj go kiedys brata corka ze szkolu przytargala chomika i uciekl po calym domu zesmy go szukali haha bratowka innego kupila zeby do szkoky odnies a ta fraca sie znalazla i do szkoly poniosla 2

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów