Strona 2907 z 10058
Pokaż wyniki od 29,061 do 29,070 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej hej...jak tam przygotowania do Swiat? u mnie juz sałatka warzywna i ryżowa gotowa oraz leczo, teraz biore sie za bigos...moze pozniej farsz do krokietów, reszta słonego jutro i na jutro też zostana mi ciasta, dobrze, ze pierogi mam gotowe...mężu dalej śpi a ja działam pies mi wiernie towarzyszy i jak tylko coś spadnie, to od razu posprzatane

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej hej...jak tam przygotowania do Swiat? u mnie juz sałatka warzywna i ryżowa gotowa oraz leczo, teraz biore sie za bigos...moze pozniej farsz do krokietów, reszta słonego jutro i na jutro też zostana mi ciasta, dobrze, ze pierogi mam gotowe...mężu dalej śpi a ja działam pies mi wiernie towarzyszy i jak tylko coś spadnie, to od razu posprzatane
    o to dużo porobiłaś ja dopiero jutro zaczynam ;p mam całkowity zakaz gotowania i pieczenia przez obydwie rodziny, moja strona przyjedzie w pierwszy dzień świąt z jedzeniem i mama płakała mi przez telefon, ze mam nic nie robić tylko odpoczywać :/ i tak mam kilka potraw w zanadrzu, ale rzeczywiście nie są czasochłonne i myślę, że nawet jeśli nie ja to Pan Poślubiony sobie z nimi poradzi.
    Mi bardzooo brakuje psiaka, co od razu czyści podłogę

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Hejoha... Ja juz"ulepilam" uszka z grzybami, pierogi z kapusta, ruskie i miesem i krokiety.. Skladniki na salatki zakupilam, teraz jade po napoje i jutro bede piekla z corka kolejny dzien dobrego samopoczucia- jupi

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Nie słyszałam o tym dermo roller, właśnie go wygooglowałam. Ja mam coś podobnego z wypustkami się jeździ na cellulit, ale te wypustki są grubsze i chyba nie będzie efektów jeżeli chodzi o rozstępy. Muszę coś poczytać. A macie rozstępy na brzuszku? Bo ja mam na piersiach trochę i kilka na pośladkach po boku :/ Na brzuszku nie mam jeszcze ani jednego, ale koleżance wylazły kilka dni przed porodem, więc nawet się nie cieszę jeszcze... Ja dostałam od cioci żel na blizny - contractubex, podobno na rozstępy też działa, czytałam co nieco i na pewno wypróbuję po porodzie, muszę tylko skonsultować skład z lekarzem

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No to jak coś się dowiesz to podziel się informacja bo mi też rozstępy wylazly niestety :-(
    to jest taka rolka z malutkimi igiełkami. Masuje się nią rozstępy ale działa też na celulit, zmarszczki, blizny, ogólnie na problemy ze skórą. Przez to nakłuwanie zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny. A jak po takim zabiegu zastosujesz jakiś tam preparat to on lepiej się wchłania, szybciej bo dostaje się wgłąb skóry itp. Na alegro są te rolki, dość dobrze się sprzedają, z certyfikatami, nie drogie, można stosować w domu. Do tego myślałam o jakimś olejku np.migdałowym (chyba) na rozstępy. Jakby któraś stosowała albo coś słyszała to podzielcie się opinią czy działa, czy warto

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    to sporo roboty!!! Jeju ja jestem podła córka bo idę w tym roku na gotowe, nic nie pomagam:/ ale nikt nie chce żebym czegokolwiek się tykała;/

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    to musisz być super pracownicą
    Haha no nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    o to dużo porobiłaś ja dopiero jutro zaczynam ;p mam całkowity zakaz gotowania i pieczenia przez obydwie rodziny, moja strona przyjedzie w pierwszy dzień świąt z jedzeniem i mama płakała mi przez telefon, ze mam nic nie robić tylko odpoczywać :/ i tak mam kilka potraw w zanadrzu, ale rzeczywiście nie są czasochłonne i myślę, że nawet jeśli nie ja to Pan Poślubiony sobie z nimi poradzi.
    Mi bardzooo brakuje psiaka, co od razu czyści podłogę
    Kochana mama

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Nie słyszałam o tym dermo roller, właśnie go wygooglowałam. Ja mam coś podobnego z wypustkami się jeździ na cellulit, ale te wypustki są grubsze i chyba nie będzie efektów jeżeli chodzi o rozstępy. Muszę coś poczytać. A macie rozstępy na brzuszku? Bo ja mam na piersiach trochę i kilka na pośladkach po boku :/ Na brzuszku nie mam jeszcze ani jednego, ale koleżance wylazły kilka dni przed porodem, więc nawet się nie cieszę jeszcze... Ja dostałam od cioci żel na blizny - contractubex, podobno na rozstępy też działa, czytałam co nieco i na pewno wypróbuję po porodzie, muszę tylko skonsultować skład z lekarzem
    na brzuszku nie mam. Ale wylazły mi na pupie i udach(na górze);/ mojej koleżance na brzuchu ponoć wyszły po porodzie (nie wiem czy to możliwe). Contratubex stosowałam na bliznę na czole, tata też stosował i ogólnie bardzo dobra maść ale nie wiem jak działa na rozstępy.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    na brzuszku nie mam. Ale wylazły mi na pupie i udach(na górze);/ mojej koleżance na brzuchu ponoć wyszły po porodzie (nie wiem czy to możliwe). Contratubex stosowałam na bliznę na czole, tata też stosował i ogólnie bardzo dobra maść ale nie wiem jak działa na rozstępy.
    no też słyszałam, że po porodzie mogą się pojawić :/ bardzo ciekawy te przyrząd o którym piszesz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów