Strona 2905 z 10062
Pokaż wyniki od 29,041 do 29,050 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    hej Dziewczynki...
    ale miałam paskudną noc:/ obudziłam się o 2 i koniec spania:/ brzuch bolał, boki bolały, na plecach też nie wygodnie do tego ciągle siku:/ poszlam dwie kropelki, wracam i znowu mi się chce:/ i tak w kółko:/ chyba strasznie mi uciska młody pęcherz... Wkurzyłam się, że tak ciągle drepcze i mi nie wygodnie, że poszłam do drugiego pokoju i myślałam, że może tu usnę:/ ale skąd! Dopiero ok 6 przysnęłam na 2h. Później umówiłam się z mamą na targ i rossmana. Ledwo doszłam, już jakaś kaleka jestem, zaraz mnie krzyż boli. Dopiero co wróciłam i zaległam na kanapie... O matko, ale narzekam:P hehe...
    Obiad z wczoraj więc teraz mogę się trochę polenić. Pranie wstawione. Za prasowanie to chyba jutro się wezmę:P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    Noc byle jaka. ale to już standard, rano nadal wydzielina Brunatna. jestem dziś tak nerwowa, że obrywa się wszystkim po kolei, weszłam do wanny co by ostudzić te nerwy, bo aż mi głupio że taka nie przyjemna dla wszystkich. Najbardziej mnie wkurza, że idą święta,a ja nie dam rady sama ich przygotować ehh jak inwalidka, wszyscy to rozumieją tylko nie ja, wogole ryczec się chcę ogólnie do dupki się czuje.przepraszam za żale. Miłego dnia życzę

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Bylam w pracy u kierownika zawiesc zwolnienie i dostalam upominek na swieta -3pak skarpetek dla malutkiej i voucher do kinq dlamamusi hihi wiecie jak mi sie milo zrobilo?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hej, również melduję się z domu, wyspana ale jakiś kiepski dzień.. za to robie sobie stroik swiateczny
    Ola może jednak powinnaś jeszcze brać te tabletki które wczoraj odstawiłas?
    No wlasnie skoro boli..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ojej bidulko trzymaj się !
    Ja mam obolałe krocze jak wstaje po dłuższym siedzeniu albo leżeniu. Ale wczoraj poczułam taka niemoc. Siedzę sobie na rozłożonym łóżku. Postanowilam iść po picie.... I myślę jak się tu zczolgac z tego łóżka, bo byłam daleko od brzegu. Pokulać się nie ma szans bo brzuch wiec myślę to tyłkiem się przesunę ale to nie takie proste bo dupa juz ciężka i brzuch przeszkadza a popieranie się moimi zdretwialymi rękami tez okazało się bolesnym dyskomfortem. Ale udało się Komedia to była ale dałam rade
    To ja podobnie mam z tym złazeniem z łóżka :-D

O mnie
    Ja byłam dzisiaj z mamą w miescie i tyle rzeczy bym chciała pooglądać i pozalatwiac ale już mi się nie chce chodzić. Laze jak kaczka czuje jak mi coś leci na wkładkę i tylko myślę czy to zwykły śluz czy może już coś się dzieje. Plecy bolą, brzuch czasami też twardnieje ehh masakra. Chciałam wejść do rossmana ale jak zobaczyłam te tłumy to podziękowałam. Ludzie to się pchają przed siebie i w dupie mają że ty przed sobą 10 kg masz..
    No dosłownie to czasami muszę brzuch trzymać by mi nikt na niego nie wlazl...
    Muszę kupić parę kosmetyków ale to chyba do jakiegoś marketu podskocze później chociaż wszędzie teraz pełno ludzi będzie :-(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Daria to ja tez zawsze brzuszek trzymam bo raz normalnie kobieta mnie zadeptala prawie to az jej uwage zwrocilam.. bo to tragedia.. ja tylko chodze po tych moich osiedlowych sklepikach do miasta nie jade nawet bo za duzo ruchu i mam kamien nie dziecko

a jak mija dzionek dziewczyny?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a ja sie w KOŃCU wzięłam za porządki. kurde dałam teraz fotel pod okno i niby lepiej bo wiecej miejsca i ta kolyska teraz idealnie pod ta lampa stojaca ale znowu jakos za duzo pod tym oknem mi sie wydaje i ja sie teraz zastanawiam... gdzie ja tego maluszka bede kąpać :O chyba w kuchni na stole
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ja sie w KOŃCU wzięłam za porządki. kurde
    dałam teraz fotel pod okno i niby lepiej bo wiecej miejsca i ta kolyska teraz idealnie pod ta lampa stojaca ale znowu jakos za duzo pod tym oknem mi sie wydaje i ja sie teraz zastanawiam... gdzie ja tego maluszka bede kąpać :O chyba w kuchni na stole
    Ogarniesz cos

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ja sie w KOŃCU wzięłam za porządki. kurde dałam teraz fotel pod okno i niby lepiej bo wiecej miejsca i ta kolyska teraz idealnie pod ta lampa stojaca ale znowu jakos za duzo pod tym oknem mi sie wydaje i ja sie teraz zastanawiam... gdzie ja tego maluszka bede kąpać :O chyba w kuchni na stole
    No ja specjalnie brałam taki stolik kawowy z garażu żeby tam wanienke trzymać bo nie kupowałam stelaża,a w łazience nie ma miejsca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów