Strona 2900 z 10050
Pokaż wyniki od 28,991 do 29,000 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Odnośnie płynów to kiedyś korzystałam z intimy z ziaji. Później kupiłam rossmanowski Facelle sensitiv to co Sroka polecala. Nawet jest spoko-bezzapachowy. Teraz jak tak polecacie to zastanawiam się nad tym białym jeleniem. Tylko on nie jest typowo do takiej higieny i zastanawiam się czy oby na pewni mnie nie uczuli...
    U nas to mydelko polecają w szpitalu. Mysle, ze szare mydlo chyba baaardzo rzadko uczula. Moze warto spróbować? Ja po pierwszym porodzie również uzywalam takiego i bylam zadowolona. Nic nie bolalo, nie pieklo...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A ja mam 15 hmm
    Czyli w normie:-)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Co do golenia daje radę po omacku, a po prysznicu jak juz się wytre sprawdzam w lusterku i zawsze jest ok
    Filmiki niezłe, moja rusza się tez tak jak ta Maja w 1 filmiku i mąż sie zawsze śmieje, ale ten 2 filmik, to mega hahaha
    Mi siorka przywiezie ten płyn z PL bialy jeleń.
    mój juz pojechal do pracy, jutro moja wizyta Iza szczerze, to mam nadzieje, ze jutro usłysze to samo co Ty...tez chce juz rodzic...moja mała się ostro przeciaga w brzuchu i czasem czuje bol taki jak na okres, ale cholerka szybko mija chyba aż za bardzo wyczekuje tego porodu!
    Dzis powiedziałam siostrze, ze biore tylko męża na porodówke, czy sie nie pogniewa, bo jednak sie troche wstydze i ufffff powiedziała, ze spoko
    od jutra ruszam ze słonym jedzonkiem, a ciasta zostawie sobie na srode i bedzie git! ale dzis przy skrobaniu karpia z łusek myslalam, ze krzyz mi wysiadzie i sie smialam do męża, ze przez te przygotowania, to ja chyba naprawde zaczne rodzic!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja miałam informację też tylko, że wody w normie Podpytam za tydzień o dokładniejsze pomiary

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Co do golenia daje radę po omacku, a po prysznicu jak juz się wytre sprawdzam w lusterku i zawsze jest ok
    Filmiki niezłe, moja rusza się tez tak jak ta Maja w 1 filmiku i mąż sie zawsze śmieje, ale ten 2 filmik, to mega hahaha
    Mi siorka przywiezie ten płyn z PL bialy jeleń.
    mój juz pojechal do pracy, jutro moja wizyta Iza szczerze, to mam nadzieje, ze jutro usłysze to samo co Ty...tez chce juz rodzic...moja mała się ostro przeciaga w brzuchu i czasem czuje bol taki jak na okres, ale cholerka szybko mija chyba aż za bardzo wyczekuje tego porodu!
    Dzis powiedziałam siostrze, ze biore tylko męża na porodówke, czy sie nie pogniewa, bo jednak sie troche wstydze i ufffff powiedziała, ze spoko
    od jutra ruszam ze słonym jedzonkiem, a ciasta zostawie sobie na srode i bedzie git! ale dzis przy skrobaniu karpia z łusek myslalam, ze krzyz mi wysiadzie i sie smialam do męża, ze przez te przygotowania, to ja chyba naprawde zaczne rodzic!!!
    Wlasnie zmien podejscie bo im sie czegos bardziej chce to sie tego nie dostaje nie mysl ciagle o porodzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    a jak ma się swoje indywidualne, osobiste mydełko? ja to czegoś nie rozumiem, kiedyś było tylko szare mydło w kostce i ludzie żyli długo i szczęśliwe, chorób mniej, nowotwory - kto o nich słyszał. a w dzisiejszych czasach tyle "udogodnień" i nagle stare, sprawdzone rzeczy są fuj
    W sumie ja nigdy w kostce nie uzywalam no chyba ze jak bylam mala bo teraz to nie lubie po prostu

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Czyli w normie:-)
    To dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ja jutro do kierownika skocze z kolejnym (ostatnim) zwolnieniem i pogadam odrazu o tym macierzynskim co i jak

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hejka!
    Kamila trzymaj się tam w szpitalu!
    Dziewczyny po wizytach, super, że wszystko z bejbikami ok i że pięknie rosna!
    U mnie się rusza dokładnie jak na tym pierwszym filmiku. Raz mi nawet książkę straciła jak przysnelam z nią na brzuchu. A książka kobyla. Co do golenia ją nawet nie próbuje sama bo to by się szwami skończyło! Biorę taka maszynkę do strzyżenia włosów, odpalam trymer na 0 i męża wołam. Nie jest idealna glaca jedynie takie włoski na 1 mm, przynajmniej nie swedzi. A mój nie ma wyjścia, zresztą on sam woli żeby to zrobić niż mi pozwolić przy moich zdolnościach. Przy czym plusem jest że to taki peerelowski typ, tzn normalnie mi się golic tam wrecz nie pozwala, tylko na czas ciąży, bo tak to mówi że on chciał kobietę a nie dziecko w łóżku ;-) zresztą po tylu latach razem chyba nie ma rzeczy której bym się przy nim wstydzila, serio. Ale my zawsze takie dzieci lasu byliśmy pod tym względem. Kuzynka się zawsze śmieje że ona przy takim facecie dawno przestalaby się golic gdziekolwiek :-P a ja przynajmniej nie mam teraz dylematów jak mi się nie chce i zaczynam plesc warkocze pod pachami czy na nogach :-P od początku 3 trymestru wizyta na woskowaniu raz na msc musi starczyc i tyle :-P
    A i się pochwale a co! Wreszcie był taki porządny deserek i w ogóle, nie wiem, jakoś dzien miałam lepszy, nic nie bolalo i nie ciągnęło, odswiezylismy pozycję na widelec to nawet brzuch nam kompletnie nie przeszkadzał, normalnie szok, prawie zapomnialam jak to się robi!
    No i chrzestnego zjechalam, bo już mnie wnerwil. Ja rozumiem tesciowa plumkajaca na mój widok że OOo jaki brzuusio! Albo że ktoś się śmieje, że mała ma wille z basenem. Fakt, brzuch jest spory, ale głównie dlatego, że wypiety do przodu jak piłka. Ale żeby ktoś mnie witał per grubasku. Nosz kurr... Nie wytrzymałam, powiedziałam, że po takim mądrym tacie i mamie to mała po prostu potrzebuje miejsca na ten mozg geniusza, rozumiem, że coś takiego dla niego jest obce. Mąż się że mnie śmieje, że pitbul jestem, od miłości do agresji w 2 sekundy. Ale nikt nie będzie mi dziecka obrazal ani na mnie najeżdżał no! Spać ide bo gwiazdorze :-P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    W sumie ja nigdy w kostce nie uzywalam no chyba ze jak bylam mala bo teraz to nie lubie po prostu
    teraz rzeczywiście trudniej spotkać u kogoś w domu mydło w kostce w sumie to nie wiem czy u mnie w rodzinie ktoś jeszcze używa, a ja lubię hihi zawsze po porządkach w ogrodzie doczyszczam ręce jeleniem ;p i lubię się mydlić mydłem ;p to może jakiś fetysz jest? w płynie większa wygoda nie ma co

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów