Strona 29 z 10066
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Co do męża to... ehh dajcie spokój... zero zrozumienia. Nawet z nim pogadać nie moge bo zaraz dostaje opieprz, ze sie "znow w cos wkrecam". Z oznajmieniem radosnej nowiny tez chyba poczeka(my) jak bedzie brzuch widoczny.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Marzena, mam nadzieję, że mąż wykaże się jednak zrozumieniem. Może się po prostu póki co denerwuje i w taki sposób to okazuje?
    Co do zarodka to nic mi lekarz nie mówił, więc pewnie jeszcze nie. Ale to dopiero 4. tydzień więc trudno się dziwić.
    Ja póki co powiedziałam tyko mojemu partnerowi i przyjaciółce. Rodzina jeszcze nic nie wie - siostra mieszka za granicą, zabiera mnie za 3 tygodnie na urodzinowy weekend do Włoch więc pewnie wtedy jej powiem. A rodzicom nie wiem kiedy, bo moja mama bądź wie ilu osobom powiedziała o mojej poprzedniej ciąży chociaż ja prawie nikomu, więc oczywiście potem wszyscy wiedzieli, że poroniłam. Też pewnie powiem jak już nie będzie się dało tego dłużej ukryć.
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny! Melduje sie juz z NL
    po ponad 12 godz meczocej jazdy, wreszcie udalo sie dojechac na miejsce, wazne, ze cali i zdrowi po drodze bylo mnóstwo wypadkow, przebudowy, korki takie, ze masakra, dlatego zamiast 9-10 h wyszlo ponad 12h :/
    brzuch pobolewa, bo troche mnie wytrzeslo, ale raczej jest ok, ja juz czekam na pt jak pojde i mi powie, ze jest ok. Tymczasem uciekam spac, bo padam na twarz! do jutra! sciskam Was!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja swoją wizytę mam 26maja -w dzień matki

Ja juz w czwartek usg. Im blizej tego dnia tym wieksze mam probelmy ze snem. Dzis zapukal 6 tydz i 3d. Kocie masz świetna bete jak na swoj tydzień. :-)

Dziś w ogóle spać nie mogłam przez cycki... i trochę bolało podbrzusze. Jutro rano mam kolejna wizyte u innego ginekologa. Musze sie dopytac o progesteron.
    Moja teściowa tez wcześniej wszystkim wypaplala. Ciezko bylo kazdemy mowic, ze ciąży juz nie ma jak pytali o malenstwo. :-(
    Moj maz tez się denerwuje, tak jak mówisz. Myślę, że moze nie chce o tym rozmawiać, zeby nie zapeszyc czy cis w tym rodzaju.

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witajcie musze trochę nadrobić wczoraj byłam na becie i wynik mam 2007.00

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam

Marzena, aj te chłopy mój niby ok w niedziele jak marudziłm to pocieszał, wszystko super, ale wczoraj o jakas glupote poszło "bo zupa była za słona" i już się wielce obraził ze o niego nie dbam, ze jest na ostatnim miejscu itp .. tak? to on teraz dopiero zobaczy jak to jest byc na ostatnim miejscu ;/ To fajnie ze niedługo wizyta Daj znac po koniecznie i tydzień już fajny, może będzie serduszko ? Cycki mi też urosły i bardziej bolesne się zrobiły, nieznacznie, ale zawsze coś tam odczuwam i jestem pewniejsza troche

kot- masz race, lepiej poczekac, chociaż tym razem na pewno będzie ok i bez żadnych rozczarowań

wers0n - a byłaś juz na jakiejs, czy to będzie pierwsza??

tosienka - super ze dotarliscie cali i zdrowi, teraz odliczanie do wizyty

Kaszuba -- super beta, gratulacje !!

Dziewczyny, trochę już nas jest, moze zrobimy jaką tabelkę z niiem, przewidywana data porodu i następna wizytą, zeby się wzajenie o to samo kilka razy nie pytac Co wy na to?
    Ostatnio edytowane przez tynka89 ; 05-05-15 o 08:19

Z tego co mi aplikacja w telefonie mówi to koniec grudnia - początek stycznia. Nie wiem Kiedy byla owu.

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Z tego co mi aplikacja w telefonie mówi to koniec grudnia - początek stycznia. Nie wiem Kiedy byla owu.
    Zawsze mozemy przyjąć 1 styczeń

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów