Strona 2895 z 10048
Pokaż wyniki od 28,941 do 28,950 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej mi dopiero udalo sie wejsc na neta. My rowniez juz po wizyciewizycie Amelcia wazy 3200. Jestem w 38 tygodniu ale na usg pokazalo jak zwykle 39 tydzien... Szyjka skrocona, malutka lezy bardzo niziutko juz i przezabawny doktorek stwierdzil ze swieta moge spedzic na porodowce.. Ze mam sie oszczedzac... Zarty chyba

Olka] super ze z mala ok i 3mam kciuki ze sie obroci jeszcze
    Daria plyn micelarny z garniera i nivea polecam
    Ten piatek bedzie nalezal do Ciebieduza Amelka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    taaaak sie najadlam i oczywiscie opadlam z sil ide sie umyc i lezeeeeeec
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Hejka
    Powiedzcie mi czy myslalyscie już o prezentach na pierwszy dzień Babci i Dziadka ?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Hejka
    Powiedzcie mi czy myslalyscie już o prezentach na pierwszy dzień Babci i Dziadka ?
    Może wnuczek będzie prezentem hehehe :-)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć dziewczyny !!!
    Ja wczoraj byłam u chrześnicy na urodzinach...objadłam sie jak dzika świnia
    Dziś wstałam jakaś taka niewyspana i do niczego a mój miał mnie do mamy zawieźć bo dziś miałam wolniejszy dzień a on jechał z sasiadem do Rzeszowa wiec miałam sobie placki popiec...zrobiłam sernik jakiś przekładaniec z masą orzechową i krówkową później małe rogaliki z marmoladą i czekoladą a na koniec ziemniaczki.... Mąż uradowany bo już próbował strasznie mu posmakowały i sie zaczął przymilać aż teściowa sie śmiała... no ale chyba za bardzo sie poruszałam dziś i mała dawała znać o sobie ... dziwnie sie czułam już myślałam że trzeba bd gdzieś jechać ale sie uspokoiła a na wszelki wypadek wołam swojego żeby mi pomógł sie TAM ogarnąć bo nie wiem a w razie wu to trzeba być przygotowaną... no i pomógł bo ja sie bałam sama do łazienki a to już męczace dla mnie niestrety....
    Co do spuchnietych nóg to ja mam już beczki ! równo z łydką a kostek wogóle nie widać... no ale coz już niedługo...

O mnie
    A to mydło biały jeleń było ogólnie jako mydło zwykle czy specjalny do higieny intymnej? Bo oczywiście w sklepie dzisiaj zglupialam i nic nie kupiłam hehe

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    a propo dziadków. wczoraj mama dzwoniła, że z tatą wybrali się do galerii i z uwagi na to, że u mnie daaawno w rodzinie nie było żadnego maluszka to po raz pierwszy w swoim życiu odwiedzili sklep Smyka. byli tak zszokowani jakie piękne rzeczy są dla małych dzieci, ubranka itp. tato podobno testował wszystkie karuzele do łóżeczka i maty edukacyjne, a mama latała między ciuszkami nie zdradzili co kupili małej, ale mama mówi, że tato nigdy taki dumny po galerii nie chodził, jak z zakupami dla pierwszej wnusi
    Hihi Ale słodko Moja mama też zachwala się ubrankami dla małej zawsze ten sam telst: kiedyś to takich nie było ....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Moja mama ma urodziny 20.01 i liczy że Emilka wtedy wyskoczy
    Moja babcia też ma 20 i liczy że prawnuk tak wyskoczy :-D

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Cześć dziewczyny !!!
    Ja wczoraj byłam u chrześnicy na urodzinach...objadłam sie jak dzika świnia
    Dziś wstałam jakaś taka niewyspana i do niczego a mój miał mnie do mamy zawieźć bo dziś miałam wolniejszy dzień a on jechał z sasiadem do Rzeszowa wiec miałam sobie placki popiec...zrobiłam sernik jakiś przekładaniec z masą orzechową i krówkową później małe rogaliki z marmoladą i czekoladą a na koniec ziemniaczki.... Mąż uradowany bo już próbował strasznie mu posmakowały i sie zaczął przymilać aż teściowa sie śmiała... no ale chyba za bardzo sie poruszałam dziś i mała dawała znać o sobie ... dziwnie sie czułam już myślałam że trzeba bd gdzieś jechać ale sie uspokoiła a na wszelki wypadek wołam swojego żeby mi pomógł sie TAM ogarnąć bo nie wiem a w razie wu to trzeba być przygotowaną... no i pomógł bo ja sie bałam sama do łazienki a to już męczace dla mnie niestrety....
    Co do spuchnietych nóg to ja mam już beczki ! równo z łydką a kostek wogóle nie widać... no ale coz już niedługo...
    Ja bym się bała że mnie mąż pozacina :-D

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A to mydło biały jeleń było ogólnie jako mydło zwykle czy specjalny do higieny intymnej? Bo oczywiście w sklepie dzisiaj zglupialam i nic nie kupiłam hehe
    Jest płyn do higieny intymnej ale ja do szpitala kupiłam szare mydło w płynie z białego jelenia. Teraz się myje takim mydłem (w kostce) i nic nie swędzi, nie piecze itp. Moze nie pachnie jak "Fa" ale mam to gdzieś dość już tych mydel, które mnie drażnią tam gdzie nie trzeba ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów