Strona 2885 z 10092
Pokaż wyniki od 28,841 do 28,850 z 100916

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Zonie mojego kuzyna wody odeszly wlasnie w kosciele, dyskretnie zmyla sie do domu a pozniej jej mam chodzila sprzatac. Mowila ze glupio jej troche bylo ale co zrobic. O tym zdarzeniu to raczej wszystcy wiedza ale chyba bardziej dlatego ze ona mieszka na wsi a wiadomo jak to na wsi wszyscy wszystkich znaja i wszystko wiedza
    Wiadaomo zawsze w domu lepiej, jakis komfort zawsze jest ale przeciez nie zamkniemy sie w domu do dnia porodu
    No nie zdziwiłabym się jakby ludzie jeszcze ciężarnym zwrócili by uwagę by zamiast jechać do szpitala to kazali im najpierw posprzątać po sobie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Przywyklas już do trybu nocnego spania na raty? Czy jak zombie łazisz? :-D
    Hehe daje radewieczorem staram sie kolo 23 mala karmic ,pozniej kolo drugiej to juz tylko sie doje a maz malenka karmi a ja nawet nie wiem kiedy usypiam haha a nastepne karmienie przedluzamy te 3 godziny tak do 4godzi ono jest tak 5.30-6 rano...to jak Amelka sie dorwie do butli to ja wciaga szybko i dalej spi dzis zaczela stekac o 8 glodna raczej nie byla wiec w lozku wyladowala ale nie spala i nie spi bo zaraz bedzie jesctakze wszystko do ogarnieciaja ja karmie co 3 godziny jak laktatorka mowila i ze jedno nocne moge przedluzyc jesli ona sie nie wybudza ale niedluzej jak 4 godz....dla mnie taka rozwiazanie jest lepsze jak karmienie na zadanie wczoraj kuzynka byla i ona synka karmila.na zadanie to nie miala kiedy ubrac bo on cyc traktowal jak przytulanie ,jak smoczek,jak butelke cyc byl wszystkim....my z Amelcia tez sie tulimy i napewno mamy wiez bo jak to mowia ze dziecie ma wiez mama jak z cyca doji...a nasza ta wiez i z mama i tata

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    gdyby patrzeć po aktywności to nasz Mati fikał by po 22 do 3 nad ranem oby nie
    Haha oby nie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Nic mi się niechce w ogóle.. jakoś jest mi tak niedobrze No i mi się nic nie chce robić nie porobione mam grrrr help

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Zonie mojego kuzyna wody odeszly wlasnie w kosciele, dyskretnie zmyla sie do domu a pozniej jej mam chodzila sprzatac. Mowila ze glupio jej troche bylo ale co zrobic. O tym zdarzeniu to raczej wszystcy wiedza ale chyba bardziej dlatego ze ona mieszka na wsi a wiadomo jak to na wsi wszyscy wszystkich znaja i wszystko wiedza
    Wiadaomo zawsze w domu lepiej, jakis komfort zawsze jest ale przeciez nie zamkniemy sie w domu do dnia porodu
    Z tymi wodami to chyba wszystkie ciezarne maja obawy haha kiedy chlusnau mnie sie saczyly ,nie chlusnely na szczescie w domu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Nic mi się niechce w ogóle.. jakoś jest mi tak niedobrze No i mi się nic nie chce robić nie porobione mam grrrr help
    To idz sie poloz i lez

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Z tymi wodami to chyba wszystkie ciezarne maja obawy haha kiedy chlusnau mnie sie saczyly ,nie chlusnely na szczescie w domu
    No aż z ciekawości wygooglowalam temat i ponoć po pierwsze bardzo rzadko porod zaczyna się od chlusniecia wód plodowych a już w miejscu publicznym tymbardziej rzadziej bo glowka dziecka niby działa jak korek i rzadko kiedy zdarza się w pozycji stojącej lub siedzącej.
    Co ma być to będzie najwyżej będzie teatralny porod w miescie hahah.

No u mnie mąż mi za wiele w nocy nie pomoże bo po pierwsze cycem chce karmić a po drugie on musi się wyspać by do pracy chodzić. Więc nocne wstawanie pewnie będzie dla mnie. A on będzie nadrabial późnym popołudniem i wieczorem. Nawet jeszcze nie rozmawialiśmy czy po porodzie coś wolnego dostanie hehe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    No aż z ciekawości wygooglowalam temat i ponoć po pierwsze bardzo rzadko porod zaczyna się od chlusniecia wód plodowych a już w miejscu publicznym tymbardziej rzadziej bo glowka dziecka niby działa jak korek i rzadko kiedy zdarza się w pozycji stojącej lub siedzącej.
    Co ma być to będzie najwyżej będzie teatralny porod w miescie hahah.

No u mnie mąż mi za wiele w nocy nie pomoże bo po pierwsze cycem chce karmić a po drugie on musi się wyspać by do pracy chodzić. Więc nocne wstawanie pewnie będzie dla mnie. A on będzie nadrabial późnym popołudniem i wieczorem. Nawet jeszcze nie rozmawialiśmy czy po porodzie coś wolnego dostanie hehe.
    Moj idzie do pracy ponnowym roku i zobaczymy jak to bedzie....
    Z tymi wodami tak jak piszesz nieczesto sie zdarza takie w miejscu publicznym hha ja nigdy swiadkiem czegos takie nie bylam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moj idzie do pracy ponnowym roku i zobaczymy jak to bedzie....
    Z tymi wodami tak jak piszesz nieczesto sie zdarza takie w miejscu publicznym hha ja nigdy swiadkiem czegos takie nie bylam
    Ciebie to maz mógłby w ogóle nie budzić tylko podłączyć dojarke pod cyca i odciągnąć mleko dla Amelki hihi :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ciebie to maz mógłby w ogóle nie budzić tylko podłączyć dojarke pod cyca i odciągnąć mleko dla Amelki hihi :-)
    Hahah w sobote chyba budzil mnie bo tak usnelam mocno ja sie budze a on stoi nademna z ta dojarka ja mowie a ty co chciales sie podlaczyc czy jak a on nie nie tylko tak patrzylem czy na lezaco mozna to nalozyc i sciagac hahaha...takze wszystko mozliwe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów