Strona 2883 z 10063
Pokaż wyniki od 28,821 do 28,830 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    dziewczyny jak to jest z macierzyńskim? kiedy się go załatwia? i jak bym chciała od razu rodzicielski też wziąć to kiedy? czy wy bierzecie urlop roczny? czy częściowy? ja nie mam wyjścia muszę roczny wziąć - nie wiem jak to potem będzie, bo ciężko mi będzie wrócić długie l4 i urlop i na pewno to rożnie widziane jest
    U mnie jest tak: 21 dni od dnia porodu na dostarczenie dokumentów, tj. wnioski o udzielenie urlopu macierzynskiego i rodzicielskiego.
    Wypełnione wnioski moge dostarczyc już po urodzeniu dziecka razem z odpisem skróconym aktu ur.

Urlop macierzyński przysługuje w wymiarze 20 tygodni.
    Po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego pracownik ma prawo do urlopu rodzicielskiego w wymiarze do:
    - 32 tygodni – w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    U mnie jest tak: 21 dni od dnia porodu na dostarczenie dokumentów, tj. wnioski o udzielenie urlopu macierzynskiego i rodzicielskiego.
    Wypełnione wnioski moge dostarczyc już po urodzeniu dziecka razem z odpisem skróconym aktu ur.

Urlop macierzyński przysługuje w wymiarze 20 tygodni.
    Po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego pracownik ma prawo do urlopu rodzicielskiego w wymiarze do:
    - 32 tygodni – w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie
    dziekuje za wyjasnienie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To super, że z malutka wszystko w porządku :-) szkoda tylko, że uparciucha nie chce się obrócić. A przy cc masz całkowita narkoze czy to zzo?
    jeszcze Daria nic nie wiadomo, wszystko wyjdzie, ale do cc raczej znieczulają od pasa w dół

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    od wczoraj mam straszną zgagę i znowu wymiotuję tymi kwasami to jest coś starsznego co najbardziej mi dokucza w ciąży ...

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja po wizycie i moja mała uparta księżniczka nie myśli się obracać, stoi sobie pięknie znaczy skacze mamuśce po pęcherzu. Ale wszystko ładnie i w porządku, wyniki moje eleganckie, przepływy ok, łożysko ok. Mam odstawić tabletki wszystkie (WKOŃCU!) i tylko witaminki jeść dalej. Waneska ma 2800 na 1 dzień 37 tyg. Dostałam plan porodu również. Zrobił wymaz z pochwy i od razu zawiozłam, zapłaciłam całe 10zł i wynik na jutro więc gites. 29.12 mam zgłosić się do szpitala na ktg i jak nic się nie zmieni po drodze to do 12.01 rozwiązujemy ciążę przez cc. Mówię do lekarza że ja taka wrażliwa na szpitale i pytam się czy ma mdlejące pacjentki a on uśmiechnął się i mówi do męża "najwyżej weźmie Pan wózek" myślałam że ich zatłukę obojga
    o to nie jestem sama z takim ułożeniem dzieciaszka
    lekarz mówił że bywa i tak że w dniu cc tuż przed operacją dziecko się obraca, to tylko natura

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    o to nie jestem sama z takim ułożeniem dzieciaszka
    lekarz mówił że bywa i tak że w dniu cc tuż przed operacją dziecko się obraca, to tylko natura
    dokładnie mi mówił to samo. A pytałam czemu to tak że dzidzia się nie chce obrócić, to mówił, że 5 % dzieci tak po prostu ma więc jesteśmy wyróżnione hehhe

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    hej!!!
    Boroowka - gratuluję synka, jest przesłodki. ps. miałaś zgagę? bo włosy taaakie długie ma

Natalia - widzisz, czyli ten 27 chyba będzie.

Veronika - śliczne zdjęcie Amelki, nie mogę się doczekać aż zobaczę swojego synia jak oglądam wasze maluchy.
    ,
    ja ostatnio nie mam wogóle siły, zaczynają mi się skurcze, kość ogonowa boli jak cholera, plecy też, ehhh, w poprzednich ciązach nie miałam aż tylu dolegliwości, aaaa i jeszcze zgaga przez duże Z ......

Czy kłuje was brzuuch po bokach, bo mnie to ostatnio takie jakby kolki łapią

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Gołąbek

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    dokładnie mi mówił to samo. A pytałam czemu to tak że dzidzia się nie chce obrócić, to mówił, że 5 % dzieci tak po prostu ma więc jesteśmy wyróżnione hehhe
    moja młodsza córeczka też była ułożona pośladkowa, niestety nie obróciła się i było cc, niestety to ułożenie sprzyja wadom bioderek u nas tak niestety było ale szybka diagnoza i szybkie leczenie a teraz dziewczyna jak ta lala ) Ps mistrzyni świata w balecie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    hej!!!
    Boroowka - gratuluję synka, jest przesłodki. ps. miałaś zgagę? bo włosy taaakie długie ma

Natalia - widzisz, czyli ten 27 chyba będzie.

Veronika - śliczne zdjęcie Amelki, nie mogę się doczekać aż zobaczę swojego synia jak oglądam wasze maluchy.
    ,
    ja ostatnio nie mam wogóle siły, zaczynają mi się skurcze, kość ogonowa boli jak cholera, plecy też, ehhh, w poprzednich ciązach nie miałam aż tylu dolegliwości, aaaa i jeszcze zgaga przez duże Z ......

Czy kłuje was brzuuch po bokach, bo mnie to ostatnio takie jakby kolki łapią
    Mnie też coraz częściej zaczyna coś pobolewac. W pachwinach i kroku a czasami to nawet uda.

Member
    Gołąbek

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Mnie też coraz częściej zaczyna coś pobolewac. W pachwinach i kroku a czasami to nawet uda.
    takie się jakieś koślawe robimy hahhaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów