Strona 2879 z 10063
Pokaż wyniki od 28,781 do 28,790 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Chyba tak Mała mi tam fika dzisiaj, nic mnie nie boli jedynie jak wstaje to się naciąga wszystko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej hej...ja znowu bede narzekac na niewyspanie, ale juz chyba taki urok. Zasnelam mega pozno, kolo 2 potem wstawalam na siku, a jak maz wrocil z pracy to juz nie moglam zasnac, polezalam do 9 i jestem nieprzytomna. W nocy dostalam wiad od koleżanki, tej, która miała wczoraj wywolywany porod i sie przeraziłam...w piatek na usg powiedzieli jej, ze mała waży max 3800g a ona urodziła ją wczoraj sn 4700g i 57 cm!!! Normalnie szok, podziwiam Ją, oczywiscie miala zzo mysle, ze bez tego nie dalaby rady, ale ogolnie dla mnie masakra, ze aż o kg sie pomylili!!! juz sie boje ile naprawde moja Ninka waży skoro ja mam taaaki wielki brzuch!!!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	56.9 KB
ID:	93032

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej hej...ja znowu bede narzekac na niewyspanie, ale juz chyba taki urok. Zasnelam mega pozno, kolo 2 potem wstawalam na siku, a jak maz wrocil z pracy to juz nie moglam zasnac, polezalam do 9 i jestem nieprzytomna. W nocy dostalam wiad od koleżanki, tej, która miała wczoraj wywolywany porod i sie przeraziłam...w piatek na usg powiedzieli jej, ze mała waży max 3800g a ona urodziła ją wczoraj sn 4700g i 57 cm!!! Normalnie szok, podziwiam Ją, oczywiscie miala zzo mysle, ze bez tego nie dalaby rady, ale ogolnie dla mnie masakra, ze aż o kg sie pomylili!!! juz sie boje ile naprawde moja Ninka waży skoro ja mam taaaki wielki brzuch!!!

Nie przesadzaj, Twoj brzuszek wcale nie jest wielki.. Zreszta wielkosc wcale nie swiadczy o wadze dziecka
    Waga dziecka jeszcze nie swiadczy o trudnosci w urodzeniu.. Najwazniejszy jest obwod glowki i brzuszka, dzieciatko moze byc poprostu dlugie i waga tez bedzie wieksza... A tak w ogole to natura tak cudnie to stworzyla , ze dzieciatko jesli mialoby miec problemy z urodzeniem sie sn to albo sie nie wstawi w kanal rodny albo da inny sygnal by lekarz zadecydowal o cc..

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Dzień dobry dziewczynki
    Ja jak narazie do porodu podchodzę na luzie, nie wiem co mnie czeka a póki co to z opowieści innych nie było tak źle, choć tosienka powiem szczerze że mnie trochę przeraziłaś tą wagą... Mam nadzieję że moja nie będzie taka duża i spokojnie ją urodzę. Narazie to się martwię tym moim ciśnieniem. Dziś jadę do szpitala bo znowu mi rano skoczyło, a już powinno być dobre do tej pory, jak ja tabletki biorę ponad tydzień, i od piątku w maksymalnej dawce...
    Co do porodu w domu, też bym się bała, bo różnie to bywa, a nikt nam nie da 100 % pewności że z dzieckiem będzie wszystko dobrze. Także napewno bym się na to nie zdecydowała.
    Ja dzisiaj w nocy też tylko raz wstawałam na siku, ale później nie mogłam zasnąć bo schizowałam że mała się nie rusza, bo wczoraj wieczorem coś taka mało aktywna była, nawet po zjedzeniu słodkiego i leżeniu na boku, a w nocy zawsze się rusza jak wstaje na siku, a tu dziś nic nawet się pepsi napiłam i czekałam, dopiero gdzieś po pół godz dała znać że tam jest, ale też takie delikatne kopniaczki, na szczęście od rana się rusza normalnie także już jestem spokojniejsza.
    Jeśli się nie będę oddzywać przez jakiś czas to znaczy że mnie zostawili w tym szpitalu, choć mam nadzieję że nawet jak mnie zostawią to wyjdę przed świętami. Na tel nie lubię pisać, tak więc się mogę nie oddzywać.
    Miłego dnia dziewczynki

Senior Member
    nayana

O mnie
    A poza tym styczniowki maja miec latwe porody i tego sie trzymamy

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta

spokojnie , ja miałam duuużo większy brzuch przy wadze synka 4200 , bardzo ładnie wyglądasz

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Nie przesadzaj, Twoj brzuszek wcale nie jest wielki.. Zreszta wielkosc wcale nie swiadczy o wadze dziecka
    Waga dziecka jeszcze nie swiadczy o trudnosci w urodzeniu.. Najwazniejszy jest obwod glowki i brzuszka, dzieciatko moze byc poprostu dlugie i waga tez bedzie wieksza... A tak w ogole to natura tak cudnie to stworzyla , ze dzieciatko jesli mialoby miec problemy z urodzeniem sie sn to albo sie nie wstawi w kanal rodny albo da inny sygnal by lekarz zadecydowal o cc..
    no właśnie nie wiem jak to jest z ta wielkością brzucha bo mi dopiero PO porodzie lekarz powoedział że miałam duży brzuch i to powoinno im dać do myślenia odnośnie wagi dziecka, usg "pomyliło się "o 900 g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    no właśnie nie wiem jak to jest z ta wielkością brzucha bo mi dopiero PO porodzie lekarz powoedział że miałam duży brzuch i to powoinno im dać do myślenia odnośnie wagi dziecka, usg "pomyliło się "o 900 g
    Mi ostatnio lekarz przewidzial wage idealnie.. Po swoim brzuchu i jakos tak wewnetrznie czuje ze dziecko bedzie wazyc. Ok 3800... A jak bedzie to sie okaze... Ale zauwazylam ze jak ktos ma podana wage przed samym porodem w szpitalu to jest ona zaklamana... Moze dprzet gorszy, albo glowka juz w kanale rodnym i ciezko zmierzyc? Nie wiem...

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mi ostatnio lekarz przewidzial wage idealnie.. Po swoim brzuchu i jakos tak wewnetrznie czuje ze dziecko bedzie wazyc. Ok 3800... A jak bedzie to sie okaze... Ale zauwazylam ze jak ktos ma podana wage przed samym porodem w szpitalu to jest ona zaklamana... Moze dprzet gorszy, albo glowka juz w kanale rodnym i ciezko zmierzyc? Nie wiem...
    to była waga sprzed tygodnia od porodu, w szpitalu nie robili mi usg ( do dziś nie wiem dlaczego). No może dziecko tak urosło w ciągu 7 dni hehehhe... ja tez mam przeczucie że teraz będzie poniżej 4 kilo, obstawiam podobnie jak ty Natalka-ok. 3700, 3800

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    w każdym razie nasze porody będą teraz szybkie i łatwe prawda styczniówki?????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów