Strona 2873 z 10065
Pokaż wyniki od 28,721 do 28,730 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    To prawda. Z resztą po 16 lat nie mamy. Możemy sami decydować kiedy chcemy dziecka. W twoim przypadku trochę głupio tak się cieszyć w pełni wiedząc, że twoi bliscy nie mogą na razie dzidziusia mieć
    My się staraliśmy 4 miesiące. Byłam taka wkurzona że nie od razu padł gol, że zaczęłam już panikować. Ale udało się Po ślubie już 4,5 roku
    Oj żebyś wiedziała że głupio. Nawet im nie mówiłam jak się dowiedziałam bo się głupio czułam, gorzej będzie jak pojedziemy babcię zaprosić na chrzciny małej, bo oni mieszkają wszyscy razem. I tak mi właśnie głupio będzie, że my tyle od nich młodsi, ślub dopiero co braliśmy i już dziecko a oni się tyle już starają i nic...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    a my dzisiaj z mezem i naszym synkiem wybralismy sie na dluuugi spacer i teraz mam za swoje - plecy i biodra bola ze ledwo chodze... echhhh

za to wczoraj mielismy wigilie ze znajomymi i bylo bardzo milo. nasze dziecko bylo mega grzeczne i wyszlismy w sumie jako ostatni

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    mamusie co maja juz starsze dzieciaki - macie jakies rady odnosnie usypiania? nasz usypial ladnie sam odkad skonczyl pol roku... teraz ma 20 miesiecy i 2 miesiace temu "przeprowadzilismy" go z malego lozeczka na takie lozko normalne - na poczatku bylo ok ale po jakims czasie zaczal z niego wychodzic i uciekac... teraz trzeba albo z nim siedziec i czekac az zasnie (trwa to czasami godzine), albo mozna sie bawic w odnoszenie go do lozka - co minuta.... odnosimy, on przychodzi, odnosimy, on przychodzi... juz mi troche brakuje sil i nie wiem co zrobic bo zaraz pojawi sie brat i bedzie ciezko ogarnac i malenstwo i tego starszego :/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    To tyko ja jedyna zmarzluch w ciazy?? Ja sie nic nie poce... Przed ciaza mi sie zdarzalo, a teraz nic a nic... Puchnac tez nigdzie... Moze ja w ciazy nie jestem??

Jutro na 13 jade na to ktg.. Zbsda mnie to zobzczymy jak tam szyjka sie ma... Ale jak teraz sie tak fajnie czuje, bez skurczy, bolu krzyzy i krocza to moge jeszcze w tej ciazy chodzic

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a do Dudy kiedy się wybierasz ?
    hahahh jak 500 zł przeleje na dziecko tak jak PIS obiecał hehheh
    na razie to musi mi mąż wystarczyć

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    To tyko ja jedyna zmarzluch w ciazy?? Ja sie nic nie poce... Przed ciaza mi sie zdarzalo, a teraz nic a nic... Puchnac tez nigdzie... Moze ja w ciazy nie jestem??

Jutro na 13 jade na to ktg.. Zbsda mnie to zobzczymy jak tam szyjka sie ma... Ale jak teraz sie tak fajnie czuje, bez skurczy, bolu krzyzy i krocza to moge jeszcze w tej ciazy chodzic
    a ja znów dzisiaj jak kaczka...:/

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ja uzywam takego blokera z ziaji od czasu do czasu i jest super jesl chodzi o to pocenie sie, puchnac to nie puchne tylko bola mnie strasznie palce u rak nie wiem czemu.. Vercia fajnie ze spacer zaliczony ...nic tylko korzystac z takiej pogody nim zima przyjdzie. A ja jestem ostatnio zmeczona jakos nie wiem... moze jutro bd lepiej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a ja znów dzisiaj jak kaczka...:/
    Jak tam przed wizyta???

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    My po spacerku ,,doszlismy do plazy tam kawka i paczek i powrot do domupogoda cudowna na plazy ludzi jak latem haha tylko sie nie kapia..malenka caly spacerek przespala,pieso w koszyku siedzial dumny...teraz rosolek i kurak z warzywami z ryzem ale ja sobie zimioka w piekarniku robie(uwielbiam ziemniaki)..Natali sie nie martw jednak stwierdzialam ze nie bede tych piernikow robila bo ciasteczka kruche sa
    heh, fajnie, ze spacerek udany, moja psiunia tez bedzie jezdzic w koszyku na dole
    Jakbys jednak sie zdecydowala robic pierniczki, to ja mam swietny przepis...wszyscy w mojej rodzinie z niego pieka i kazdy sie mega zajada (szczegolnie moja mala siostrzenica) ja je pieke nawet tylko 8 min i jeszcze takie mieciutkie wyciagam! aha a w lodowce 40 min wystarczy

Pierniczki:
    >
    > 500 g mąki pszennej (może być tortowa)
    > 200 g prawdziwego miodu (może być lipowy)
    > 200 g cukru pudru
    > 125 g masła albo margaryny
    > 1 jajko
    > 1 pełna łyżeczka sody oczyszczonej (10 g)
    > szczypta soli
    > 3 czubate łyżeczki przyprawy do pierników
    >
    > Masło, miód i przyprawę do piernika lekko podgrzać, ale nie
    gotować (masa powinna być płynna).
    > Na stolnicę (albo do miski) przesiać mąkę z sodą i solą, we
    wgłębienie wlać rozpuszczony i lekko przestudzony (ale nie zupełnie
    zimny) miód z masłem. Dodać resztę składników i wyrobić aż ciasto
    będzie gładkie i lśniące. Gotowe ciasto zawinąć w folię spożywczą
    i włożyć do lodówki na 2 godziny, aby się dobrze schłodziło. Ciasto
    wyciągnąć z lodówki na 10 - 15 minut przed wałkowaniem.
    > Blat, albo stolnicę oprószyć mąką. Ciasto podzielić na 4
    części i po kawałku rozwałkować na grubość ok. 0,5 cm i foremkami
    wycinać pierniczki. Pierniczki układać na natłuszczonej blasze
    zachowując odstępy bo trochę urosną.
    > Piec ok. 10-15 minut w 160-170 stopniach aż będą złote, ale nie
    brązowe

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    b
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    mamusie co maja juz starsze dzieciaki - macie jakies rady odnosnie usypiania? nasz usypial ladnie sam odkad skonczyl pol roku... teraz ma 20 miesiecy i 2 miesiace temu "przeprowadzilismy" go z malego lozeczka na takie lozko normalne - na poczatku bylo ok ale po jakims czasie zaczal z niego wychodzic i uciekac... teraz trzeba albo z nim siedziec i czekac az zasnie (trwa to czasami godzine), albo mozna sie bawic w odnoszenie go do lozka - co minuta.... odnosimy, on przychodzi, odnosimy, on przychodzi... juz mi troche brakuje sil i nie wiem co zrobic bo zaraz pojawi sie brat i bedzie ciezko ogarnac i malenstwo i tego starszego :/
    też bym chciała wiedzieć bo mój ma 5 latek i dalej muszę go usypiać- w sensie leżeć z nim i czytać dopuki nie zaśnie. A jeszcze pół roku temu zdarzało mu się w nocy przychodzić do naszej sypialni i już zostawał bo mi za chiny nie chciało się go w nocy odprowadzać. Ale sam przestał przyłazić .. tylko to zasypianie.. u nas to średnio również godzina bo musi sie jeszcze duuuzo poprzytulać, pocałować - i z jednej strony to denerwujące ale jz drugiej akie słodkie i kochane.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów